Wspólnie planowali nabrzeże

  • 03.05.2017, 10:36
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wspólnie planowali nabrzeże TWS
W budynku Tawerny 1 i 2 maja 2017 r. można było skorzystać ze zorganizowanych konsultacji społecznych na temat przyszłego wyglądu gryfińskiego nabrzeża. Przy okazji Dni Gryfina sporo osób odwiedziło Tawernę, przyjmując zaproszenie burmistrza aby podzielić się swoimi wizjami nabrzeża.

Można było wykorzystać przygotowane plakaty i pisemnie przedstawić własne pomysły.  Można było także zabawić się w architekta i spróbować budować model przestrzenny. Tutaj bardzo dobrze sprawdziła się interaktywna makieta nabrzeża.

Spotkania konsultacyjne dotyczą zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru zlokalizowanego w śródmiejskiej części nabrzeża.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (13)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Schutzengel
Schutzengel 04.05.2017, 08:22
przyszłego wyglądu gryfińskiego nabrzeża ? przecież ono już jest.
Zakłamywanie rzeczywistości ?
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 04.05.2017, 09:08
Nabrzeże - a ściślej to "port pasażerski na dla czterech statków pasażerskich i wodolotu" - owszem jest, ale wyglądu to to nie ma żadnego. Właśnie o to chodzi a by to naważone przez POprzedników piwo nabrało w przyszłości wyglądu i funkcjonalności. Udało się uratować dziesiątki milionów złotych utopione w polach buraczanych, mam więc nadzieję że uda nam się uratować i tę POronioną "inwestycję" której już teraz samo, coroczne utrzymanie kosztuje mieszkańców ponad 350 tyś złotych.
łowca idiotów
łowca idiotów 04.05.2017, 18:25
Ty łowca powyżej, a twoja genialna władza sama nie ma wizji na wygląd nabrzeża? Poprzednik sam przy udziale urzędników wytyczał kierunki rozwoju gminy. Ci nieudacznicy ciagle tylko albo krytykują albo szukają jelenia na którego zrzucą odpowiedzialność za ewentualne porażki. Sa po prostu nieudolni.
prawda
prawda 05.05.2017, 09:42
Każdy ich pomysł jest tego niestety potwierdzeniem. Jakby się darli, gdyby w poprzedniej kadencji burmistrz zarządził rozbiórkę pałacyku czy komendy policji?
logika
logika 04.05.2017, 14:03
Najlepiej żeby nic nie było - strefy nie było, mostu nie było, nabrzeża nie było - byłoby fajnie jak w grajdole! I spokój!
Obrażać się, że drogi po wybudowaniu trzeba utrzymywać i głosić, że lepiej ich nie budować, bo wtedy nie będzie się wydawało na utrzymanie to skrajny przypadek braku logiki!
???
??? 03.05.2017, 14:31
Przepraszam, która budka to "tawerna"? Po północnej czy południowej stronie mostu?
maciuś wykopany
maciuś wykopany 03.05.2017, 12:28
Najlepsiejsze som wizje henia bo nie warzne co bendzie warzne rzeby wyciongnońć kilka milionuf rocznie pot pretekstem niezbendnyh inwestycji czy robut dodatkowyh, bo mieszkancuf mamy zafsze w tyle-wizji a gupi narut co cztery lata fszystko kópi i zagłosóje na sfych wizjoneruf
to fakt
to fakt 03.05.2017, 12:48
Dzięki wizjom Henia mamy nabrzeże!
taka prawda
taka prawda 03.05.2017, 14:32
Niektórzy mają wizje, inni trzy lata nie mają pomysłu na zagospodarowanie nabrzeża! Po tylu latach od objęcia władzy wciąż być na etapie "pytania mieszkańców"? A może warto było przygotować jakieś pomysły i poddać je dyskusji?
cysorz
cysorz 03.05.2017, 17:02
Żaden pomysł obecnej władzy nie podlega dyskusji, bo jest doskonały z definicji! Więc jakby mieli pomysł na nabrzeże, to by to zrobili nie pytając mieszkańców - jak przy wielu innych sprawach!
prawda
prawda 05.05.2017, 09:44
Jak mieli do wydania grube miliony przy okolicach dworca nie mieli zamiaru psuć sobie dzielenia tortu opiniami mieszkańców. A tu co - sami od trzech lat nie mają pomysłu, to wymyślili zrzucić odpowiedzialność na mieszkańców?
:):):)
:):):) 03.05.2017, 21:24
Tak wyśmiewali poprzedników, ale im budowa nabrzeża zajęła krócej niż obecnym zebranie się do zadawania pytań mieszkańcom, jakie mają pomysły na funkcjonowanie:):):)
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 04.05.2017, 02:08
No właśnie :-) Na*** POprzednicy szybko utopili tam ponad 30 mln złotych z naszych POdatków i wcale im nie przeszkadzał fakt że nie mają żadnych POmysłów na funkcjonowanie czy utrzymanie (rocznie kosztuje nas ten bubel ponad 300 tyś złotych plus koszty spłaty zaciągniętych kredytów) tego kretynizmu jakim jest zabetonowanie brzegu rzeki z dwoma niefunkcjonalnymi budynkami ( złoty kibelek i kapitanat portu pasażerskiego dla czterech statków pasażerskich i wodolotu, zwany Rybakówką)
wójtowe wykręty
wójtowe wykręty 04.05.2017, 08:23
Trzeci rok rządzicie i nic nie wymyśliliście? I jeszcze macie czelność obwiniać Poprzedników, że wybudowali a wy nie wiecie, co z tym zrobić? Straciliście już nawet resztki przyzwoitości i samokrytyki?
popieram
popieram 04.05.2017, 08:29
Poza krytyką poprzedników bezsilność! Wójt nawet na piśmie zapowiadał, że do 16 grudnia 2016 targowisko będzie wyremontowane! I też blamaż. I zganianie na innych odpowiedzialności!
łowca komuchów z BBSu
łowca komuchów z BBSu 04.05.2017, 09:10
Wójt jest równie beznadziejny jak POprzednia złodziejska ekipa namiętnych alkoholików. Prawdę mówiąc to ciekawe czemu facet od oświaty miałby zajmować się targowiskiem?
pamiętliwa
pamiętliwa 05.05.2017, 09:47
Bo "facet od oświaty" zna się na wszystkim! I żeby zarządcą tego terenu został emeryt ale "swój", pozbył się nawet ludzi ze Szczecina, w tym z doktoratami! I to przed konkursem, żeby przypadkiem nie zakłócili układanki! No i widać efekty!
Julita
Julita 03.05.2017, 12:14