Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Dach już mają. Teraz zbieramy na łazienkę

  • 05.05.2017, 22:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dach już mają. Teraz zbieramy na łazienkę
Mieszkanie pani Agnieszki, która wraz z trójką dzieci i chorymi rodzicami mieszka w Lubanowie koło Bań w popegeerowskim szeregowcu, od kilku dni ma nowy dach! A wszystko to dzięki ofiarności i pomocy ludzi.

Wracamy do sprawy, o której napisaliśmy pod koniec marca br. Pani Agnieszka ma trójkę dzieci w wieku 8, 10 i 13 lat. Wiktoria bardzo dobrze się uczy pomimo bardzo trudnych warunków, w jakich mieszka rodzina. Razem też zamieszkują rodzice pani Agnieszki. Mama jest osobą leżącą, czasami porusza się na wózku inwalidzkim, tata po rozległym zawale. Rodzina jest pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baniach. Nie jest w stanie nic odłożyć na remont, bo pieniędzy starcza tylko na bieżące niezbędne potrzeby.

Mieszkanie pani Agnieszki jest w tragicznym stanie. Dach wymagał wymiany, bo woda lała się do mieszkania, a  sufit groził zawaleniem. Dzięki zrzutce zorganizowanej przez Mariusza Stępnia oraz nagłośnieniu problemu m.in. za pośrednictwem igryfino, udało się zebrać prawie 5 tysięcy złotych z potrzebnych 10 tysięcy.

-Na dach wydano 5700 zł. Zakupy materiałów na dach zrobiono w firmie, która dała bardzo duże rabaty. Pan Paweł Janusz z przyjaciółmi za darmo wykonali wymianę-naprawę dachu. Teraz walczymy o łazienkę, której nie mają :( Sześcioosobowa rodzina myje się w misce. Potrzebujemy jeszcze trochę pieniążków. Ciągle aktualna jest zrzutka - https://zrzutka.pl/jjhtkt – informuje Mariusz Stępień.

O trudnej sytuacji pani Agnieszki napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/22356,pani-agnieszka-i-jej-rodzina-potrzebuja-pomocy-des

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

robin
robin 07.05.2017, 10:24
Jednak pomaganie to sztuka. Przy takich zawistnikach...
Robert
Robert 06.05.2017, 20:45
Wielkie podziękowania dla ludzi dobrej woli, i Mariusza, przywracasz wiarę że można coś zrobić bezinteresownie i nie pierwszy raz pomagasz innym dzięki INFO Szczecin
A wszystkim malkontentom zanim Mariusz rozpoczął akcje sprawdził sytuacje rodziny na miejscu i w OPSie, ale to już raczej nie będzie interesować życzliwych lepiej opluć niż pomóc to takie nasze narodowe dobro
Jerzy
Jerzy 06.05.2017, 11:45
Sąsiadów nie oszuka. Pamiętajcie , żeby później zbierać na mercedesa. Jednak tupet popłaca.
ehh
ehh 06.05.2017, 15:57
Dokładnie Jerzy!
Frania
Frania 06.05.2017, 13:09
Jurek a na czym to oszustwo polega? Nie zazdrość chłopie!
Jurek
Jurek 06.05.2017, 17:06
Odpowiem, ale Ty wstawiasz szyby. OK? Czytaj ze zrozumieniem. Wkoło ma sąsiadów. Wszystko widać, słychać i czuć. Jasne?
Frania
Frania 07.05.2017, 10:26
Gołym okiem widać, że sobie nie radzi, a istotą człowieczeństwa jest pomagać bliźniemu.
klara
klara 06.05.2017, 10:45
Dobra robota!
Otwórzcie oczy!
Otwórzcie oczy! 06.05.2017, 07:29
To może niech w końcu rodzina dołoży się ze wszystkimi zasiłkami, jakie pobiera (kilka tysięcy miesięcznie)? Zdumiewa mnie nie bezinteresowność, a w tym wypadku głupota pomagających...
niestety
niestety 06.05.2017, 09:49
Oooo! I zazdrosna sąsiadka się odezwała...
głupoty
głupoty 06.05.2017, 15:54
Na szczęście nie sąsiadka, a osoba dobrze zorientowana w temacie i to od kilku lat!
Damian
Damian 06.05.2017, 07:56
Kilka tysiecy....oooo...to chyba Norweskie zasilki..he he
jak nie!
jak nie! 06.05.2017, 15:51
Nie...500+, zasiłki rodzinne, zasiłki celowe, fundusz alimentacyjny, zasiłek pielęgnacyjny, renta..można wymieniać... W sumie kilka tysięcy. Jakieś wątpliwości? To kalkulator w rękę, albo wizyta w OPS!
Damian
Damian 07.05.2017, 05:45
Lubisz w cudze gary zagladac....he he
Damian
Damian 06.05.2017, 08:03
Ale co sie dziwic....jak wiekszosc...ploty i sensacja...zycie Lubanowa ???? a jak ktos przez chwile ma lepiej to drogiemu tak sciska cztery litery ze malo uszczelki nie wydmucha....POMAGAMY!!!
Aga
Aga 06.05.2017, 07:23
Cudnie, że są tacy ludzie na których można liczyć. Ogromna bezinteresowność. Brawo!
maciejka
maciejka 05.05.2017, 23:54
A jednak ludzi dobrej woli nie brakuje.

Pozostałe