Zmierzyli się ze starostą

  • 15.05.2017, 11:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zmierzyli się ze starostą organizator
Wychodząc naprzeciw potrzebom osób niepełnosprawnych, jakie wynikają z ograniczonej możliwości uprawiania sportu, Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych „Promyk” w Goszkowie (gm. Mieszkowice) postanowiło zachęcić i zaangażować te osoby do aktywności fizycznej i podejmowania wyzwań sportowych. Integracyjne Zawody w Tenisie Stołowym dla Osób Niepełnosprawnych z terenu powiatu gryfińskiego zorganizowano 12 maja 2017 r.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowemu, które udzielił powiat gryfiński.

 Do rywalizacji sportowej przystąpiło siedem drużyn:

- Warsztat Terapii Zajęciowej w  Gryfinie

- Dom Pomocy Społecznej w Moryniu

- Dom Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju

- Dom Pomocy społecznej w Dębcach

- Dom Pomocy Społecznej w   Nowym Czarnowie

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Chojnie

- Warsztat Terapii Zajęciowej w Goszkowie

Tegorocznym zawodom towarzyszyła słoneczna pogoda, która mobilizowała zawodników do wspaniałej rywalizacji. Pełne emocji i sportowych wrażeń rozgrywki, przy gorącym dopingu koleżanek, kolegów i opiekunów sprawiły, że zawodnicy startujący w turnieju wykazali się wielką determinacją i duchem walki niczym zawodowi sportowcy.

Zawodnicy zafascynowani rywalizacją sportową nakłonili starostę gryfińskiego Wojciecha Konarskiego, dopingującego zawodników, do zmierzenia swych sił przy stole tenisowym.

Starosta udowodnił, że jest zaangażowany nie tylko duchowo w rozgrywki, ale wykazał także solidne przygotowanie techniczne do gry, czym sprawił, że każdy uczestnik chciał wykorzystać próbę swych sił w starciu z naszym gościem.

Na zakończenie rozgrywek   starosta Wojciech Konarski wraz z kierownikiem WTZ Aliną Leończyk dokonali podsumowania zawodów, gratulując każdemu zawodnikowi i wręczając nagrody.

Po części oficjalnej zaproszono wszystkich przybyłych w tym dniu gości na poczęstunek  przygotowany przez pracowników Spółdzielni Socjalnej „Promyk” w Goszkowie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ciekawska
ciekawska 15.05.2017, 16:08
To kto dał pieniądze, Zarząd czy może Powiat?
ula
ula 15.05.2017, 12:20
Starosta wysportowany jest.

Pozostałe