Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Bardziej zniechęca niż reklamuje. Co na to plastyk miejski?

  • 25.05.2017, 16:35
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Bardziej zniechęca niż reklamuje. Co na to plastyk miejski? TWS
Gryfino nie jest bardzo dużym miastem. Pochwalić się za to może, że ma architekta i plastyka miejskiego. Oba stanowiska obsadzone są już od kilku miesięcy. Może już czas najwyższy przejść się po miejscowości i zobaczyć na przykład takie „kwiatki”?

Nikogo w zachwyt nie wprawia stojąca pomiędzy wybujałymi krzakami a nieprzyciętym żywopłotem  pogięta i podrapana tablica. Czas najwyższy zrobić porządek z takimi koszmarkami, które odstraszają, zamiast reklamować i to przy wjeździe do centrum miasta niedaleko Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

Przypominamy plastykowi miejskiemu Tomaszowi Tarnowskiemu, że jednym z jego głównych obowiązków jest podejmowanie działań mających na celu podnoszenie jakości wizerunkowej przestrzeni miejskiej, a jednym z jej elementów są właśnie reklamy i szyldy.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kwinto
kwinto 27.05.2017, 08:55
Powinna wyjść uchwała o krajobrazie i byłaby podstawa do ukarania przez straż miejską. Wszystko w rękach radnych i burmistrzów.
rozliczenie
rozliczenie 27.05.2017, 08:20
Plastyk w urzędzie bierze już pensję przez pół roku, a efektów pracy brak. Za co więc mu urząd płaci? Za przychodzenie do urzędu jak zresztą większości przypadków.
juka
juka 26.05.2017, 10:10
Niedawno taka pognieciona tablicę miała Regalica przy rondzie (Chrobrego).
Skrzypek na dachu
Skrzypek na dachu 26.05.2017, 09:00
Czyja jest ta syfiasta tablica???????? Sama sie postawila???!!!! No chyba kogos reklamuje nie?
łowca idiotów
łowca idiotów 25.05.2017, 22:54
Zobaczcie plan miasta przy postoju taksówek. Brudny, zniszczony a do tego zarośnięty trawą, zielskiem i krzakami. Plastyk i ogrodnik do zwolnienia. Panie Sawarynie robią z ciebie durnia.
mg
mg 25.05.2017, 21:34
Może podświetlić na pomarańczowo i zrobić zdjęcie wieczorem będzie efekt, jak dla Zalando :-) Redaktor od inwestycji się ucieszy i plastyk zapunktuje
mądrze
mądrze 25.05.2017, 22:50
Dobry pomysł
Ccc
Ccc 25.05.2017, 20:09
Dziwne ?? To samo zdjęcie jest w artykule powyżej !!!.
Niby innego autora !! To jakaś żenada
rada
rada 25.05.2017, 20:27
Zdjęcie jest tego samego autora w tym i kolejnym artykule. Przecież są podpisane. Rozróżniaj autora zdjęć od bohatera artykułu i autora art.
Ula
Ula 25.05.2017, 22:04
Co to? Zgaduj zgadula?
kokpit
kokpit 25.05.2017, 19:53
plastyk miejskim to kpina! buc jeden, nawet dzień dobry interesantom nie powie! stanowisko stworzone specjalnie pod osobę, która plastykiem nie jest ani z zawodu ani z doświadczenia, nie ma co od niego wymagać...
znam
znam 26.05.2017, 10:54
Chyba mylisz osoby. Nie znam szczegółów dotyczących jego kwalifikacji i nie moja to sprawa żeby znać, ale wiem z autopsji że jest to człowiek grzeczny i kulturalny.
???
??? 26.05.2017, 11:26
Może tylko dla niektórych?
liga
liga 25.05.2017, 22:05
A który to plastyk? taki niski łysawy?
muah
muah 25.05.2017, 19:29
A taki plastyk to w ogóle jest w naszym mieście? No chyba że do pracy udaje się tylko jedną i tą samą trasą. Bo nie widzi innych "cudeńków" w mieście...
taka karma
taka karma 25.05.2017, 19:23
Plastyk robi co mu Miler każe. Ma ważniejsze zadania niż brzydka tablica.
Piotrek
Piotrek 25.05.2017, 18:05
Takich "piękności" jest więcej. Proponuję przysyłać do igryfino żeby pokazać władzom jak się dba o estetykę miasta

Pozostałe