Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Obwodnica Gryfina jest teraz możliwa – uważa poseł Artur Szałabawka

  • 31.05.2017, 13:33
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Obwodnica Gryfina jest teraz możliwa – uważa poseł Artur Szałabawka
Wracamy do koncepcji obwodnicy Gryfina od Żórawek do Szczecina. Na dzisiejszej (31 maja 2017 r.) konferencji prasowej w Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie poseł Artur Szałabawka powiedział, że w budżecie państwa zarezerwowane są 53 mln zł, które mogą być przeznaczone na tę inwestycję.

Dziś odbyło się spotkanie robocze na temat dróg w naszym regionie. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (71)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gamma
gamma 08.06.2017, 09:09
Konkrety panowie, konkrety!
Oko
Oko 05.06.2017, 09:31
Obwodnice to my mamy przez Niemcy.
Dodatkowo mamy autostrade od Gardna.

Marchewka jest juz splesniala Panie Sawaryn.
krapierz
krapierz 01.06.2017, 22:55
Jest szansa to trzeba próbować. Brawo panie pośle!
ha,ha
ha,ha 02.06.2017, 13:07
Jak poprzednik wspominał o budowie obwodnicy to był wizjonerem, ale jak wspomina o tym dobra zmiana, to brawa. Śmiech na sali.
mg
mg 02.06.2017, 13:25
Poprzednik miał tylko wizje, ale fonii mu zabrakło, bo nikt z nieobliczalnym gościem poważnie nie rozmawiał, chyba że jemu podobni. Zresztą i tak ciężko było go zrozumieć. Nie jestem pewien, czy on sam się rozumiał.
mieszkaniec
mieszkaniec 02.06.2017, 13:33
mg, jesteś zwykły cham! Poprzednik miał wizje i dlatego mamy w Gryfinie piękne nabrzeże, nowe miejsca pracy w parku przemysłowym, nowe drogi- Jana Pawła, Witosa, słoneczna i grajdołek, o kanalizacji która podobno jest przyczyną kłopotów PUK nie wspomnę. Właśnie dlatego, że poprzednik potrafił rozmawiać z każdym, uzyskał dofinansowanie na wielkie inwestycje. Ta ekipa, boi się własnego cienia, nikomu nie wierzy, dlatego w Gryfinie jest zastój i marazm. Nie chciałbym być niegrzeczny, ale słuchając wystąpień na sesji wiceburmistrza Nikityńskiego mam wątpliwość, czy władza sama siebie rozumie.
Cudownie
Cudownie 01.06.2017, 16:33
- Puk! Puk!
- Kto tam?
- Wybory :) Elektorat trzeba popieścić :)
- Zapraszam :)
Oko
Oko 01.06.2017, 21:40
Juz odgrzewam stara kielbase :D
joj
joj 01.06.2017, 18:14
Poseł jest w połowie kadencji. Co wy od niego chcecie?!
Zadowolony
Zadowolony 01.06.2017, 10:11
Gmina Gryfino pozyskała ponad 3 miliony złotych na kompleksową termomodernizację Zespołu Szkół przy ul. Iwaszkiewicza w Gryfinie.
I to się chwali.
mama
mama 01.06.2017, 10:37
Jeśli to prawda,to brawo dyrekcja i organizatorzy akcji,które robiliśmy w celu pozyskania środków,są efekty,widać tak trzeba
biedna kobieta
biedna kobieta 01.06.2017, 12:43
Pani Ewo, wystarczy. To doprawdy jest już żenujące.
śledczy
śledczy 01.06.2017, 11:04
Tej pseudo mama twoje dzieci do szkoły to na pewno nie chodzą to jest raz ośmieszasz się jak zwykle kobieto. Daj już sobie na luz.
ruina
ruina 01.06.2017, 10:24
Kiedy pozyskają na Pałacyk Pod Lwami?
wstyd
wstyd 01.06.2017, 14:30
Nie ma tam rodziców, którzy nagłośnią akcję.
Waldek
Waldek 01.06.2017, 09:54
Co Wy tu wypisujecie na tego Sawaryna? Zaskoczył Was tą wiadomością i tyle i nie możecie tego przeżyć. Zaskoczy Was pewnie jeszcze nie jedną i co wtedy zrobicie w szale rozpaczy? Aż strach myśleć. Dobrze Panie burmistrzu tak trzymać ta gmina widać że się zaczęła rozwijać a trolle niech piszą bo nic innego nie mają do roboty
jakby nie było są "ozdobą" tego portalu. Dzień bez ich komentarzy to dzień stracony :)) A i jest się z czego pośmiać ;)
skandal!!!
skandal!!! 01.06.2017, 16:32
No i zaskoczył! Odbiło mu i zaczęli przeszkadzać sprzymierzeni i 9 maja (niby co złego w tych nazwach, żeby mieszkańcom i instytucjom fundować Sajgon?) Pomijam, że nadanie imienia Księdza Kozłowskiego podrzędnej (i po remoncie ślepej) uliczce to wyjątkowo ohydny skandal! Już lepiej w ogóle nie nazywać, niż tak poniżać pamięć!!!
Fakt
Fakt 01.06.2017, 10:58
C.e-ch.u.j.e ich nie pamiętamy, nie przypominamy sobie, proszę nie testować naszych pamięci, nie odnajdujemy w naszej pamięci..
bolec
bolec 01.06.2017, 10:25
Jak mógł zaskoczyć odgrzanym kotletem z poprzedniej kadencji? Zastanów się co piszesz!
Lulek
Lulek 01.06.2017, 09:38
Najlepsza ekipa w dziejach Gryfina!
Dobrze glosowalem, jestem zadowolony z siebie!
Oko
Oko 08.06.2017, 08:37
Oj pewnie Pan T.M. tutaj głosi dobre i słodkie słowa o swoim panie :)
Też głosowałem
Też głosowałem 01.06.2017, 10:08
To prawda Sawaryn to skuteczny burmistrz i o to chodzi. Ta ekipa zdziała wiele.
tenis
tenis 01.06.2017, 09:41
Faktycznie, nikt tyle nie zrobi co oni naobiecują.
Pedro
Pedro 01.06.2017, 09:56
I tu cię zaskoczę co naobiecywali to wykonali.I po co tak piszesz ?
```
``` 01.06.2017, 13:31
Paweł ;)
tenis
tenis 01.06.2017, 10:10
Niby co wykonali?
Pedro
Pedro 01.06.2017, 10:19
Bardzo dużo i dlatego tu piszesz.
żenada
żenada 01.06.2017, 14:33
Wicek znowu w czasie pracy wypisuje bzdety? Napoleonie, weź się za robotę, bo ostatnio pismo złożone w biurze podawczym cztery dni potrzebowało żeby trafić na biurko urzędnika. Trawa się nie słucha i rośnie, a papiery chyba same muszą czołgać się do właściwych osób? A chwalą się ISO!
wyborca
wyborca 01.06.2017, 08:26
Trzymamy za słowo i rozliczymy przed kolejnymi wyborami.
mieszkanka
mieszkanka 01.06.2017, 08:19
Dobrze, że chociaż jest nadzieja na odciążenie Gryfina od TIRÓW.
luzer
luzer 31.05.2017, 23:32
Już to widzę jak z budżetu państwa dają kasę na naszą obwodnicę.
Jak sawaryn i ten szałabawka mogą tak kłamać? Teraz to już do wyborów będą pierdzielić o tej obwodnicy. Sawaryn- może w końcu przedstawisz swój plan naprawy budżetu gminy, podobno była w ruinie.
Ile milionów spłaciłeś dodatkowo poza harmonogramem ustalonym przez poprzedników?
bank
bank 01.06.2017, 08:03
Kredyty są normalnym instrumentem finansowym. Plan ich spłaty, opracowany przez poprzedników jest realizowany przez obecnych. I to z powodzeniem i bez przysłowiowego "zaciskania pasa". Więc trudno przedstawiać "plan naprawy budżetu", skoro budżet tego nie wymaga...
ruina
ruina 01.06.2017, 08:47
Mówili o gminie w ruinie, a tu się okazuje, że póki realizują plany poprzedników albo rządowe, to jeszcze jakoś idzie, ale jak sami się do czegoś zabierają, to dopiero robi się ruina - jak z komendą policji i "Pałacykiem pod Lwami"!!!
Heniek
Heniek 31.05.2017, 23:11
Panie Burmistrzu, wykos Pan lepiej lepiej trawę na działkach w calej Gminie bo zarastamy!!!
oko
oko 31.05.2017, 23:09
Odkurzaja stary "nierealny" temat. PIC na wode. Juz sie szykuje na wybory w 2018 i to bedzie marchewka na kiju (w programie).
Obeodnice to my mamy przez Niemcy. Dodatkowo mamy autostrade od Gardna.
Marchewka jest juz splesniala Panie Sawaryn.
Jojo
Jojo 31.05.2017, 22:43
Przede wszystkim na siebie ,poczekamy zobaczymy.
Kaziu
Kaziu 31.05.2017, 22:19
Dobrze wybraliśmy burmistrza teraz obwodnica brawo i tak działać powinien każdy dobry gospodarz.
obiecanki
obiecanki 31.05.2017, 22:53
Tak, tak on jest lepszy w bajaniu od krytykowanego poprzednika.
bank
bank 01.06.2017, 08:04
Gorzej, bo wpada na pomysły burzenia pałacyku pod lwami!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 31.05.2017, 21:42
Super plan, a u nas na parkingu od początku roku nie można pomalować obiecanych pasów. Panie Burmistrzu zejdźmy na ziemię.
kuja
kuja 31.05.2017, 21:20
Może Sawaryn nie pamięta jak niedawno był przeciwny podobnemu projektowi?
bo za PEŁO ten projekt był nierealny. jestem Gryfiniakiem, na Sawaryna mam poprawkę ale muszę przyznać że chłop ma układy i wykorzystuje je dla Gryfina
ginko biloba
ginko biloba 31.05.2017, 20:22
Może Sawaryn nie pamięta jak niedawno był przeciwny podobnemu projektowi?
Fakt
Fakt 31.05.2017, 21:10
C.e-ch.u.j.e ich nie pamiętamy, nie przypominamy sobie, proszę nie testować naszych pamięci, nie odnajdujemy w naszej pamięci...
cud
cud 31.05.2017, 19:35
Jak pIłat przedstawiał projekt to to było nierealne, a teraz prosze odkurzxyli projekt.
przypomnienie
przypomnienie 31.05.2017, 20:13
Zaraz po wyborach Sawaryn pitolił, że gmina w ruinie, by pół roku później odtrąbić jej rozkwit. Ten gość kłamie, a teraz wlazł w buty poprzednika i jeszcze lepiej wychodzi mu bajdurzenie i obiecywanie.
Lonek
Lonek 31.05.2017, 22:32
Chodzi w swoich w niczyje nie musi włazić ma łeb na karku. No to dowalił wam równo i jak wy to teraz przeżyjecie?
spoko
spoko 31.05.2017, 22:51
Nie martw się o nas. Martw się o gminę, która całkiem się rozsypuje.
pospólstwo
pospólstwo 31.05.2017, 19:32
Już za rok wybory..
tra la la la la
:teraz kuzwa my:-plebs

Samorządowców rozliczymy ze spełnionych obietnic-PAMIĘTAMY!
Maciej
Maciej 31.05.2017, 19:37
Tak jest! Rozliczymy i ponownie wybierzemy burmistrza Sawaryna, najlepszego jak do tej pory w Gryfinie.
?
? 31.05.2017, 20:13
pisz za siebie/zakochany / kmiotku Macieju
Dobrze gada
Dobrze gada 31.05.2017, 22:13
Co masz wątpliwości? A ja nie mam bo jest najlepszy. Oczywiście ty na niego nie musisz głosować zrobią to inni.
Górny taras
Górny taras 01.06.2017, 07:51
Najlepszy burmist od 30 lat
niefuturysta
niefuturysta 01.06.2017, 08:39
A skąd wiesz co bedzie za 30 lat?
Górny taras
Górny taras 01.06.2017, 10:48
Czytaj ze zrozumieniem
Jest napisane ze jest najlepszy od 30 lat
Znaczy ze w okresie ostatnich 30 latach tak dobrego burmistrza nie było
Może za 30 lat bedzie
Kurski spod Kurska
Kurski spod Kurska 31.05.2017, 18:33
Głupi naród wszystko kupi :-)))))))

Pozostałe