Mistrzowie parkowania na pasach... startych do połowy

  • 06.06.2017, 08:47 (aktualizacja 06.06.2017, 09:53)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzowie parkowania na pasach... startych do połowy czytelnik igryfino
Faktycznie, pasy są dobrze widoczne tylko w połowie. Jednak po lewej stronie drogi stoi znak informujący o przejściu dla pieszych. Tyle tylko, że wejście na pasy zastawione jest samochodami. Nadmienić należy, że było miejsce aby zaparkować bez kolizji z przejściem. Kto jak kto, ale kierowca z prawem jazdy powinien wiedzieć, że w takim miejscu się nie parkuje – napisał do nas mieszkaniec Gryfina.

-Zarządca drogi mógłby sobie również przypomnieć o odnowieniu oznakowania poziomego w tym miejscu, bo jak widać na zdjęciu, może to powodować zagrożenie dla zdrowia i życia pieszych. Znowu wstyd... Może wymalować dodatkowo kopertę aby nie parkowano w świetle przejścia dla pieszych?

Niestety, policja i straż miejska często przejeżdżają obok takich źle zaparkowanych pojazdów i nie zwracają na to uwagi, co powoduje, że niektórzy gryfińscy kierowcy zapominają, jakie w Polsce obowiązują przepisy i dlatego mamy tylu mistrzów parkowania – dodaje czytelnik i przysyła zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

gość
gość 08.06.2017, 21:18
I bardzo dobrze! Porządek w ruchu drogowym musi być, żadnej liberalizacji być nie może bo to zagrażałoby życiu i zdrowiu innych osób
Szukajacy Prawdy
Szukajacy Prawdy 07.06.2017, 09:26
A czy przypadkiem nie ma przepisu, który mówi o umiejscowieniu znaków drogowych? Coś mi się kojarzy, że znak powinien stać po lewej stronie a po prawej może dodatkowy być w celu lepszej widoczności danego znaku ale jest nieważny jak nie ma znaku po lewej stronie jezdni.
Ma ktoś wiedzę na ten temat?
Odp
Odp 07.06.2017, 13:58
Po lewej jest znak. Brakuje go po prawej.
Sąsiadka
Sąsiadka 06.06.2017, 22:52
My jesteśmy miastem.Nie czekaj jeden z drugim aż ktoś zrobi i nie krytykuj.Spójrz na swoje podwórko, zacznij od siebie, uśmiechnij się do sąsiada, podziękuj za to, co masz, za rodzinę, przyjaciół, za auto czy rower, za chleb.Naucz się mówić "Dzień dobry", zapytaj o zdrowie. Lepiej nam będzie.Serdecznie pozdrawiam.
Odp
Odp 07.06.2017, 09:06
Sasiad menel nasika ci na drzwi to tez mu podziekujesz w imie dobrych relacji? Ludzie obudzcie sie w koncu. Sa osoby ktore biora pieniadze za porządek w tym miescie. Na prawde nie widzicie, ze olewaja swoje obowiazki?
dyzio
dyzio 06.06.2017, 22:56
A ya co płacimy straży miejskiej?
gość
gość 06.06.2017, 17:32
nie widać, bo wczoraj po południu jakaś baba stala prawie na środku i dyskutowała zamiast zejść i nie stwarzać zagrożenia
moze
moze 06.06.2017, 18:17
Może chciał im do rozumu przemówić???
:(
:( 06.06.2017, 16:10
miasto bezprawia
dolar
dolar 06.06.2017, 16:07
Władza swoją ignorancją prowadzi do tego,z ę trzeba łamać prawo!
Mo
Mo 06.06.2017, 12:30
Ubek chodzi i robi foty !!
odp
odp 06.06.2017, 13:20
Żeby twoje dziecko mogło bezpiecznie chodzic po tym zaniedbanym mieście. Ale co tam, hejt górą! Za to ci, którym za to płacimy mogą bezkarnie zaniedbywać nasze bezpieczeństwo i to tobie pasuje? Mo gratuluję głupoty!
robot
robot 06.06.2017, 11:18
jakie brzydkie to Gryfino ,bleeeeeeeeeeeeeeeee
Ciekawy
Ciekawy 06.06.2017, 10:33
Jak to w Gryfindorze balagan na kazdym kroku i brak zarzadzania. Kto odpowiada za tą drogę Gmina czy Powiat?
hubert
hubert 06.06.2017, 09:34
Faktycznie tych pasów prawie nie widać.
józek
józek 06.06.2017, 12:15
A czego nie widać to tego niema.

Pozostałe