Proces wyrzuconej z policji ruszył. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy w sądzie

  • 06.06.2017, 14:32 (aktualizacja 06.06.2017, 19:11)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Proces wyrzuconej z policji ruszył. Kilkudziesięciu funkcjonariuszy w sądzie
Rozpoczął się proces Joanny N., która prowadziła kasę zapomogowo-pożyczkową w Komendzie Powiatowej Policji w Gryfinie. Oskarżona nie stawiła się na rozprawę. -W świetle aktualnych przepisów obecność oskarżonej nie jest obowiązkowa – poinformowała sędzia Izabela Kłodzińska-Jordan i otworzyła przewód sądowy.

Prokuratura zarzuca oskarżonej, byłej już funkcjonariuszce policji, że „dopuściła się zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy. Chodzi o ponad 121 tys. zł. Proceder przepływu pieniędzy z funduszu na prywatne konto policjantki trwał od grudnia 2015 r. do czerwca 2016 r.

-Pytałem funkcjonariuszkę - na co jej były te pieniądze? W odpowiedzi usłyszałem, że nie może mi ona tego wyjawić - mówił dziś w sądzie były komendant Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. -Ta cała sytuacja z funkcjonariuszką uzmysłowiła mi od razu, że nie tylko naruszyła regulamin służby, ale mogła dopuścić się przestępstwa przywłaszczenia środków pieniężnych – dodał komendant.

Na dziś, 6 czerwca 2017 do Sądu Rejonowego w Gryfinie wezwano ok. 200 świadków, w większości funkcjonariuszy policji. Był to zatem swoisty maraton. Do sprawy wrócimy wkrótce.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

równe prawo dla wszytkich
równe prawo dla wszytkich 07.06.2017, 08:39
Jak ją teraz uniewinnią, to przyjmą z powrotem do policji? Według mnie się pospieszyli. Każdy w Polsce jest niewinny dopóki winy mu się nie udowodni. A od tego jest sąd!
essa
essa 06.06.2017, 22:50
Spokojnie wszystko sie zwruci szybko w mandatach sami za nie zaplacimy
green_73
green_73 06.06.2017, 22:47
Pytam czy zeznania policji są przed sądem więcej warte niż zwykłych obywateli? I jak jest w tym wypadku?
Komisarz Alex
Komisarz Alex 06.06.2017, 21:05
Ot policyjne gryfinskie asy! Dały sie okraść w biały dzień i to koleżance z pracy.
Kaziu
Kaziu 06.06.2017, 18:45
Akor nie pisz glupot gdzie widziałeś kilkudziesięciu funkcjonariuszy w Sądzie
prywatny detektyw
prywatny detektyw 06.06.2017, 19:15
Panie policjancie, a gdzie przeczytałeś, że akor widział jakiegokolwiek policjanta.
Mieszkaniec Gryfina
Mieszkaniec Gryfina 06.06.2017, 18:41
Pytanie do redakcji igryfino.pl ,dlaczego zostały umieszczone znaki ograniczenia prędkości do 50 km/h na drodze krajowej Nr 31 z Gryfina w Kierunku Pniewa oraz na wiadukcie.Jakie prace bedą wykonywane skoro wprowadzono tak widoczne ogranicznie prędkości???
gość
gość 06.06.2017, 20:40
a skąd igryfino ma wiedzieć? nie szybciej zadzwonić do zarządcy drogi?
dino
dino 06.06.2017, 20:56
Pewno koszenie poboczy.
negocjator
negocjator 06.06.2017, 18:15
Ja to bym zwolnił tych, co dają się okradać. Znaczy, że słabi są!
gość
gość 06.06.2017, 17:28
dziś, 200 świadków? woooow
stara prawda
stara prawda 06.06.2017, 16:00
Jak to mówią: najciemniej pod latarnią.
bidny policjant
bidny policjant 06.06.2017, 17:12
Babie zawsze mało,zawsze mało.
hihi
hihi 06.06.2017, 15:59
Trzeba było wcześniej ogłosić ze powiat będzie wolny od policji
rękaw
rękaw 06.06.2017, 15:32
Czyli wezwani wszyscy świadkowie, którzy byli w kasie zapomogowej? To łatwiej było ten sąd zrobić w komendzie. Wszyscy pod ręką :)
blacha
blacha 06.06.2017, 15:18
Chyba jej nawet w kraju nie ma.
kiszka sztolcowa
kiszka sztolcowa 06.06.2017, 18:55
Wyrzuconej z policji to mało powiedziane.Wypie....j- to juz lepiej brzmi.Kto jest za? zielona łapka,no dalej,czekam
czary ,mary