To była bardzo pouczająca wizyta

  • 07.06.2017, 07:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
To była bardzo pouczająca wizyta KPP Gryfino
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie przeprowadzili z dziećmi kolejne zajęcia, których celem jest przede wszystkim bezpieczne spędzenie wakacji. Tym razem do komendy przybyli uczniowie klas 2c i 5a Szkoły Podstawowej nr 1 w Gryfinie.

Czas zbliżających się wakacji to okres wzmożonej działalności profilaktycznej funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie. Zajęcia 5 czerwca 2017 r. przeprowadzili dzielnicowi z rewiru dzielnicowych KPP w Gryfinie, którzy omówili zasady bezpieczeństwa obowiązujące szczególnie w trakcie poruszania się rowerem, a także korzystania z kąpielisk. Omówiono również zasady korzystania z telefonicznych numerów alarmowych. W celu utrwalenia nabytej wiedzy, wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali materiały dydaktyczne.

Oprócz zajęć edukacyjnych, policjanci uatrakcyjnili zajęcia, umożliwiając dzieciom zwiedzanie budynku, w tym strzelnicy. Dzieci miały możliwość zapoznania się z bliska z pracą policjantów. Niewątpliwą atrakcją był pokaz tresury psa służbowego, który cieszył się wśród uczniów dużym zainteresowaniem – informuje oficer prasowy asp. szt. Grzegorz Klimek.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marta
marta 07.06.2017, 09:10
Widać, że dzieciaki zadowolone.

Pozostałe