Pracą w straży miejskiej zainteresowane głównie kobiety

  • 07.06.2017, 08:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pracą w straży miejskiej zainteresowane głównie kobiety KWP
-Na stanowisko strażnika miejskiego swoje kandydatury złożyły 3 osoby. Wszystkie spełniały wymogi formalne – poinformował nas zastępca burmistrza Paweł Nikitiński. Drugi etap naboru zakończył się powodzeniem dla jednej z tych osób. Straż miejska w Gryfinie ma teraz nową strażniczkę.

Aplikantką w straży miejskiej została Iwona Stępień z Gryfina.

-Spełniła ona wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej oceniono predyspozycje oraz umiejętności kandydatki pozwalające na prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Ponadto w procesie rekrutacji pani Stępień zdobyła największą liczbę punktów ze wszystkich kandydatek biorących udział w naborze – uzasadnia wybór burmistrz Mieczysław Sawaryn. 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wróżka
Wróżka 08.06.2017, 16:57
Po co straż miejska? To takie sługusy na telefon nikomu do niczego nie potrzebni.
wróżka
wróżka 08.06.2017, 09:49
Jeżeli pojawi się choć trochę budzący zaufanie kandydat na burmistrza nie związany z sitwą miejską,to nie wróżę większych szans dla ekipy,która zwyczajnie minęła się z obietnicami.
wartość słowa
wartość słowa 07.06.2017, 18:49
Mieli zlikwidować SM a obsadzają te pasożytnicze stołki swoimi znajomkami. Podziękujmy tym kłamcom i hipokrytom przy najbliższych wyborach!!!
kawka
kawka 08.06.2017, 09:24
Sawaryn może by te wybory i wygrał ale musiałby się najpierw pozbyć tych dwóch " co ukradli księżyc" strasznie mu psują wizerunek.
przetarg
przetarg 08.06.2017, 10:23
Żeby to księżyc.
÷%!
÷%! 07.06.2017, 12:17
Pytam sie po raz kolejny.Po co u nas straz miejska?
kram
kram 07.06.2017, 12:20
Dla ozdoby burmistrza!
osobista taksówka
osobista taksówka 07.06.2017, 18:00
Sawaryn krytykował poprzednika, a sam wozi się ze strażnikami. Darmowa taksówka jak znalazł.
fatamorgana
fatamorgana 07.06.2017, 21:20
A gdzie go niby widziałeś w samochodzie straży miejskiej?
nie fatamorgana
nie fatamorgana 07.06.2017, 22:36
W sobotę po imprezie straż miejska wiozła M.Sawaryna. Nie wierzysz, to zapytaj w urzędzie.
Gucio
Gucio 08.06.2017, 09:20
Ale sensacja jakby co najmniej Strażnicy w lektyce go nieśli, ogarnij się chłopie zazdrościsz mu. To jest Burmistrz i nawet pracownicy swoimi autami powinni go wozić. Oczywiście mam na myśli Sawaryna a nie te dwie samozwańcze marionetki jak Napoleon i Miler.
gatta
gatta 08.06.2017, 10:25
Gucio to poczytaj co Miler pisał jak wozili burmistrza Piłata i posłuchaj co o straży mówił ówczesny przewodniczący Rady Mieczysław Sawaryn.
lokis
lokis 08.06.2017, 00:01
Po jakiej imprezie? Gdzie? Konkrety!
swojak
swojak 09.06.2017, 00:29
Napisane w sobotę po imprezie. Sprawdź ostatni miesiąc. Trudne?

Pozostałe