Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Grzegorz Węgrzyn z prywatną nagrodą burmistrza Sawaryna

  • 07.06.2017, 19:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Grzegorz Węgrzyn z prywatną nagrodą burmistrza Sawaryna TWS
– Z Grzegorzem znamy się od wielu lat. Cenię go nie tylko za ogromna pasję, ale również za wytrwałość, pracowitość i ciekawość świata. Obecnie kapitan jest w potrzebie i musimy mu pomóc. Wiadomo, że każda wyprawa wiąże się z nieprzewidzianymi kosztami. Wydatki się mnożyły, a sakiewka była pusta. Problemy narastały. Na dodatek po powrocie do kraju okazało się, że Grzegorz Węgrzyn został okradziony. Z przyjemnością więc daję swoją nagrodę człowiekowi z ogromnym hartem ducha, który może być przykładem dla wielu młodych ludzi – powiedział dzisiaj burmistrz Mieczysław Sawaryn.

W Urzędzie Miasta i Gminy w Gryfinie burmistrz Mieczysław Sawaryn wręczył dzisiaj, 7 czerwca 2017 r. kpt. Grzegorzowi Węgrzynowi swoją prywatną nagrodę pieniężną ufundowaną z własnych środków.  

W gabinecie powiało morskim wiatrem i opowieściami - krótkimi, bo czasu było niewiele. Opowieściami o małym, „niewypasionym” jachcie noszącym imię babci „Regina R.”, o byciu z samym sobą, o potrzebie marzeń.

– O morzu marzyłem od najmłodszych lat. Po spełnieniu jednych pragnień, pojawiają się już następne. Trzeba je gonić i realizować. Zawsze łączyłem pracę zawodową ze społeczną. Nadal będę pracował dla dobra Gryfina. Dziękuję burmistrzowi i wszystkim mieszkańcom naszego miasta, którzy okazali mi tak wiele życzliwości, wsparcia i zainteresowania – wyznał kpt. Grzegorz Węgrzyn.   

TWS

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jan Serce
Jan Serce 11.06.2017, 18:37
Wspomógł człowieka w potrzebie, czyli ma dobre serce.
ppp
ppp 10.06.2017, 08:33
Skoro rozdaje to ma za dużo. Warto pomyśleć o obniżeniu pensji nieudacznikowi, bo w tym przypadku rozdaje pieniądze podatników a nie swoje.
Aa
Aa 10.06.2017, 01:23
Czy pan Grzegorz jest ojcem Pawła i śp. Jakuba? Czy to tylko to samo nazwisko?
też urodzony pechowiec
też urodzony pechowiec 09.06.2017, 16:29
Pozdrawiam nagrodzonego okradzionego rozbitka
Katarzyna
Katarzyna 09.06.2017, 16:19
Podoba mi się forma wspierania burmistrza M.Sawaryna ludzi, którzy mają różne pasje, coś robią dla innych lub siebie. Są to Jego pieniądze, więc może je dawać /i dobrze, że je daje, i dzieli się z potrzebującymi/ Są TACY, co mają i nie dadzą ani złotówki dla drugiej potrzebującej osoby, zero empatii. Ktoś powie, że to lans burmistrza, a może to lans osób lub stowarzyszeń,/ aby inni ich poznali?/
gonia
gonia 08.06.2017, 15:59
podatek zapłaci no nie......
ciekawa
ciekawa 08.06.2017, 11:30
Burmistrz może przyznawać swoją prywatną nagrodę komu chce. Jego prawo, jego decyzja.
Natomiast odnośnie p.Wegrzyna: nie uważacie, że dorośli ludzie swoje hobby powinni realizować ze swoich pieniędzy?
Przeczytałam wywiad z p. Węgrzynem w GG. Jestem zniesmaczona oczekiwaniami tego pana, jak i zachowaniem, o którym pisze.
Dobrze, że jego pasją nie są loty kosmiczne. Tam nie mamy placówki dyplomatycznej więc ciekawe kto pożyczyłby pieniądze na powrót?
:):):):)
:):):):) 08.06.2017, 11:42
A na Księżycu mamy Twardowskiego. I podobno koguta też, choć są różne wersje:):):)

ciekawa Dzisiaj, 11:30
Dobrze, że jego pasją nie są loty kosmiczne. Tam nie mamy placówki dyplomatycznej więc ciekawe kto pożyczyłby pieniądze na powrót?
stary ubek
stary ubek 08.06.2017, 10:02
Mina burmistrza:Chłopie w.........j,siedzisz tu i p........z o ch.j wie o czym. Masz nagrodę i paszoł w p...u bo muszę pracować,a nie słuchać opowieści po grzybkach:)
Brawo burmistrz!
Ten Przynajmniej dzieli się z potrzebującymi,tamten obiecał,ze za drogę angielską zapłaci z własnych pieniędzy.Ani pieniędzy,ani drogi.
tak myślę
tak myślę 08.06.2017, 10:27
Dał ze swoich pieniędzy, a skoro dał, to szczerze.
Nemo
Nemo 09.06.2017, 11:25
on NIC nie robi szczerze i bezinteresownie!
fakty
fakty 09.06.2017, 12:28
Jednak fakty temu zaprzeczają Nemo...
fakty
fakty 09.06.2017, 16:29
W którym miejscu zaprzeczają? Wszystko robi interesownie i dla poklasku. Chciałby robić bezinteresownie, zrobiłby po cichu. ps. Kiedy rozliczy się burmistrz z obietnicy danej kilka lat temu, że pokaże na jakie cele charytatywne przekazywał swoje diety? Zapomniał pokazać rozliczenie, czy zapomniał dać na cele charytatywne?
:):):)
:):):) 08.06.2017, 11:43
Jakby każdy takie halo robił ze swoich datków na cele charytatywne...
naiwny
naiwny 08.06.2017, 09:25
Jak mnie się nie uda wygrać w totka to też dostanę nagrodę?
Ja Anna  Propozycja
Ja Anna Propozycja 08.06.2017, 09:07
A w Berlinie stworzyli takie stowarzyszenie polskich nieudaczników. Może by tak w Gryfinie. Wsparcie władz już jest...
Ben
Ben 07.06.2017, 22:24
Bardzo dobra decyzja panie Burmistrzu ,
Pozdrawiam .
@
@ 08.06.2017, 08:32
wypowiedź burmistrza ,ta dziwna 'nagroda' jak i te dwa komentarze są żałosne
waran
waran 07.06.2017, 21:17
Dobra decyzja, panie burmistrzu!

Pozostałe