Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Złożymy apelację – zapowiada burmistrz

  • 08.06.2017, 11:29
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Złożymy apelację – zapowiada burmistrz
Podczas dzisiejszej (8 czerwca 2017 r.) sesji Rady Miejskiej w Chojnie, burmistrz Adam Fedorowicz odniósł się do przegranej sprawy w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym. Gmina, która jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, ma zwrócić 2 miliony zł unijnego dofinansowania na program przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu. Burmistrz zapowiedział dzisiaj złożenie apelacji od niekorzystnego wyroku.

-Podjęliśmy decyzję o złożeniu apelacji. Zdecydowałem także o skierowaniu wniosków o odszkodowania od osób i instytucji, które w tej sprawie zawiniły. Z mojej wiedzy wynika bowiem, że wszystkie wymagane formalności zostały przez gminę należycie spełnione – powiedział dziś na sesji Adam Fedorowicz.

Burmistrz zapowiedział, że szczegółowo wyjaśni sprawę na sesji zaplanowanej na 29 czerwca 2017 r., ponieważ gmina nie otrzymała jeszcze z sądu uzasadnienia nieprawomocnego wyroku.

O sprawie napisaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23097,e-kompromitacja-w-chojnie-trzeba-oddac-2-mln-zl

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dominik
Dominik 11.06.2017, 17:24
To nie tylko nasza gmina ma z tym problem. Wiele gmin zostało wykolegowanych.
ropsik
ropsik 09.06.2017, 09:32
Jak można złożyć apelację skoro jeszcze nie ma w ręku wyroku? Może jak dostanie to się z nim zgodzi?
Chojniuś
Chojniuś 08.06.2017, 17:19
Cześć bankruty chojniusie i chojniuśki co dziś na obiad? Pewnie szczawiówka albo zalewajka.Współczuje wam bankrutusie ,nieudacznicy i nieszczęśnicy.
Kaminsky
Kaminsky 08.06.2017, 13:20
Niestety komuniści i złodzieje nie mogą liczyć na to że ich Adrian ułaskawi
uchol
uchol 08.06.2017, 20:37
Adrian jak wreszcie dopcha się do prezesa to dopiero wam pokaże!
ciekawy
ciekawy 08.06.2017, 12:28
Niby wszystko w porządku, to dlaczego trzeba oddać 2 bańki?

Pozostałe