Płacą za bilety jak każdy, a mają ograniczone możliwości

  • 11.06.2017, 13:31
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Płacą za bilety jak każdy, a mają ograniczone możliwości
–Często bywam w Centrum Wodnym „Laguna” i mam prośbę. Na basenie sportowym jest część torów, często jest tak, że te tory są zajęte przez kluby sportowe, stowarzyszenia. Zazwyczaj jeden albo dwa tory wolne dla klientów komercyjnych. Niejednokrotnie spotkałem się z taką opinią ludzi korzystających z Laguny, że wchodzą na Lagunę, płacą za bilety jak każdy, a mają ograniczone możliwości – mówił na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Gryfinie wiceprzewodniczący Tomasz Namieciński.

Wniosek radnego brzmi tak:

-W związku z powyższym proszę, jeżeli jest taka możliwość, żeby harmonogram tak ustawić, żeby jednak dwa, czy trzy tory były wolne dla osób korzystających komercyjnie z basenu sportowego. Wygląda to tak, że nagle 20, 30 osób pływa powiedzmy na dwóch torach. Jest prośba, jeżeli jest taka możliwość, żeby tak ten harmonogram ułożyć, żeby jednak klienci komercyjni mieli większe możliwości, bo płacimy, a mamy jakieś ograniczenie możliwości – powiedział radny.

I my też słyszymy podobne skargi klientów Centrum Wodnego Laguna. Pomysł radnego jest godny rozważenia.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 12.06.2017, 13:39
Szanowna Redakcjo, trzeba się postarać o nowe zdjęcie z basenu, to jest już daaaawno nie aktualne.
vvvvvvv
vvvvvvv 11.06.2017, 22:25
skutecznie zniechęciło mnie trzy zamknięte tory a na czwartym ratownik dodatkowo uczył małe dziecko które trzeba było wymijać i uważać aby się z nim nie zderzyć a pani kasjerka powiedziała ze trzeba sobie popatrzeć na rozkład zajęć .
Laguś
Laguś 11.06.2017, 20:33
Radny Tomasz Namieciński pływa w CW Laguna w czasie swojej pracy do południa i nie ma kłopotu. Co prawda jego pływanie, trudno nazwać pływaniem... to raczej moczenie się... Nie potrzeba do tego specjalnie dużo miejsca.
Z sądu
Z sądu 13.06.2017, 09:47
Nie pisz nieprawdy! Napisz sprostowanie bo przeprosisz publicznie!
Pracuś
Pracuś 12.06.2017, 01:00
Jak się okaże że w tym czasie miał urlop odszczekasz w sądzie?
ha,ha
ha,ha 11.06.2017, 21:12
To prawda czy żart z tym plywaniem w czasie godzin pracy?
Laguś
Laguś 12.06.2017, 00:16
Prawda
zołza
zołza 13.06.2017, 09:50
Laguś jesteś wstrętną dyrektorką!
Nurek
Nurek 11.06.2017, 20:02
Drogi Panie radny tak naprawdę to ciaśniej na 2 torach nie zajmowanych przez kluby jest w godz. 17-19, pływa wtedy około 6-7 osób na jednym torze. Kłopot jest wtedy gdy każdy pływa jak chce i jest zamieszanie. Jeśli zrobiono by tak jak na innych basenach i oznaczono tor dla osób lepiej pływających i pływających słabiej nie było by problemu.No może ratownik musiałby się czasem ruszyć i kogoś przenieść na inny tor.
A co do płacenia to ja płacę 1800 zł za karnnet roczny. Polecam wybrać się na basen samemu i popatrzeć co się dzieje zanim zacznie się zgłaszać wnioski.
klient
klient 11.06.2017, 19:45
pan radny działa :) chyba sam chodzi na lagune i nie ma gdzie powoływać!? szkoda za przez 3 lata swojej karencji mu to nie przeszkadzało :) w koncu rok do wyborow trzeba działać !
Rat...
Rat... 11.06.2017, 19:24
Hmm... może pomysł dobry, ale czy aby na pewno jest tylu chętnych na basen sportowy, czy tylko wymysł by mieć tor "dla siebie", max 3 osób?
Z wypowiedzi wynika że kluby sportowe nie płacą za osoby trenujące?? Ba powiem lepiej, nie dość że kluby płacą za każdego szkolonego, to nawet płacą za rezerwacje toru, by mogło na nim pływać skromne 8-12 osób na jednym torze.
kassel
kassel 11.06.2017, 17:23
Jestem za/ Jeśli wybierasz się na basen i płacisz za godzinę powiedzmy te złote powinieneś mieć komfort w nim poruszania się.
Rat...
Rat... 11.06.2017, 19:28
Jeśli płacisz "te złote" za godzinę i kolejne "te złote" za rezerwacje toru to pływasz i kilka, kilkanaście osób na tym torze. Z biznesowego punktu pani dyrektor, bardziej opłacalne jest rezerwacja torów dla klubów, stowarzyszeń (stałe dochody) niż jednorazowy lament osoby która musi się "cisnąć" na dwóch torach, gdzie pływa max 5 osób
rezerwacja
rezerwacja 11.06.2017, 21:10
To znaczy, że kluby płacą za rezerwację toru? Mówi się, że mają za darmo. A to jedt różnica.
oświecony
oświecony 11.06.2017, 17:04
A co pana radnego tak nagle oświeciło? Niby krytyczny względem władzy, a to zwykła pierdoła. Radni biorą kasę za darmo.
tivoli
tivoli 11.06.2017, 16:47
Ja bym się wykąpał w fontannie. Ale nie ma wody...
działkowicz
działkowicz 11.06.2017, 16:16
To trzeba udać się nad jezioro.
robin
robin 11.06.2017, 17:23
nie trać czasu tylko wykop sobie bagienko na działce ,działkowiczu ,będziesz miał bliżej niż nad jeziorko,jak taki cwaniaczek jesteś

Pozostałe