Wyboista droga ma swoje plusy, ale naprawa jest konieczna

  • 14.06.2017, 11:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wyboista droga ma swoje plusy, ale naprawa jest konieczna
-W Żelechowie mamy dwie kamieniste drogi. Nie chcemy asfaltu, a tylko prosimy o drobne naprawy. Taka sytuacja ma swoje plusy, bo samochody nie mogą szybko jeździć. Proszę tylko o załatanie dwóch odcinków drogi – mówiła na ostatniej sesji Rady Gminy w Widuchowej sołtys Wiesława Pawłowska. Co usłyszała sołtys w odpowiedzi od wójt Anny Kusy-Kłos?

Dwa odcinki dotyczą fragmentu drogi w stronę zamku i byłej szkoły.

-Ja panią rozumiem – odpowiedziała sołtysowej wójt Anna Kusy-Kłos. -Zdaję sobie sprawę, że zaległości jest wiele, ale nasze możliwości finansowe są takie a nie inne. Pierwsze co musimy zrobić, to spłacać zadłużenie – dodała wójt.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jarek
jarek 16.06.2017, 15:14
Ludziska czas otworzyć oczy,słabiutki gospodarz gminy oj słabiutkiiiiiiiii
kierowca
kierowca 16.06.2017, 07:05
Rada Gminy Widuchowa w budżecie na 2017 rok przeznaczyła w wydatkach - Patrz: Dział. 600, Rozdział. 60016, Paragraf. 4270 kwota 40 000 zł na zakup usług remontowych na drogach gminnych.
Rada Gminy dała pieniądze i nakazała remontować drogi gminne. Hasło -do roboty bo za pracę wynagrodzenie się pobiera p.A.K.K.
widz
widz 15.06.2017, 21:18
Czemu Indor pismak z Żarczyna tak Czyści wójtową ? Chyba ma profity bo on nic za darmo nie robił (bezinteresownie) To dług wzrósł po 2 latach chodź miała zwroty za inwestycje itd.a bym zapomniała droga do Bolkowic swojego wielbiciela Kuxxxa .Głosowałam za zmianą ale to pomyłka .Poprzednik inwestował było widać efekty z dofinansowaniem a przy tym i zadłużenie jest normalne spotykał się z mieszkańcami .Lubię się bawić ale z rozumem .A takie bajki te co opowiadała już nie uwierzę .Lidwin był dobrym gospodarzem czas to pokaże ,szkoda mojego i rodziny głosu.
prawda
prawda 15.06.2017, 18:07
Opłacony pismak z Żarczyna blokuje komentarze! Boi się prawdy!
ciupaga
ciupaga 15.06.2017, 16:44
Ten z prawej patrzy tylko jak by dać dyla do domu tak go to widowisko interesuje
bezradny
bezradny 15.06.2017, 16:06
,,Pierwsze co musimy zrobić, to spłacać zadłużenie – dodała wójt"
Za RIO Szczecin kwota zadłużenia Gminy Widuchowa:
31.12.2014- 10 540 850 zł A,K,K. obejmuje gminę
31.12.2016- 10 727 129 zł A.K.K. po 2 latach ,,spłaty zadłużeń"
Jarmark był zawsze jednodniowy i dofinansowany z projektów unijnych gmina dokładała 20 tyś. Zobaczymy kto zarobi na obsłudze gastronomicznej.
diskopolo
diskopolo 15.06.2017, 14:37
Lepiej kasę przeznaczyć na hulanki
oko
oko 15.06.2017, 14:19
Drogi się nie posypały ale naprawy bieżące muszą być robione a tego nie widać.
W programie przed wyborczym Pani wójt mówiła o poprawie dróg gminnych i wie jak to zrobić, niech nie zgania na długi ,bo widziały gały co brały.
BIDA ALE HOP.Co tam drogi ,jeszcze w Żelechowie?
Krytyk.
Krytyk. 15.06.2017, 09:26
Jak to możliwe , że przez te dwa lata drogi się posypały , a wcześniej tyle dróg było dobrych i wyboistych jak na lekarstwo .OJ PANI WÓJD !!
miś
miś 14.06.2017, 19:37
Wyboista droga ma swoje plusy, ale naprawa jest konieczna
Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!
Na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy, i prawda ekranu, która mówi:
Hej, młody junaku, smutek zwalcz i strach,
Może na tym piachu za 30 lat,
Przebiegnie, być może, jasna, długa, prosta,
Szeroka jak morze Trasa Żelechowska…
– A tego nie rozumiem… A dlaczego „być może”?
– No… „być może”, bo… on jeszcze nie wie…
– Dlaczego nie wie? No jak to – nie wie? Ty popatrz, bracie! No? Młody człowiek… chłopak, tak? Na żelechowskim piachu i dookoła pracują jego koledzy. Ty widzisz to? (…)
Przecież na tym piachu za 30 lat,
Przebiegnie, z pewnością, jasna, długa, prosta…
Konie łby pospuszczać. Czy konie mnie słyszą?!
sołtys
sołtys 14.06.2017, 14:53
ja pania rozumiem ale najpierw disco polo..

Pozostałe