Laguna słabo się promuje, bo woli brać kasę od gminy?

  • 14.06.2017, 13:59
  • Admin Admin
Laguna słabo się promuje, bo woli brać kasę od gminy?
Podczas Tragów Inkontakt w Schwedt w ostatni weekend prezentował się Park Wodny w Koszalinie. Nie widzieliśmy natomiast stoiska z Centrum Wodnego Laguna w Gryfinie. Dyrektor Edyta Zart mogła nieodpłatnie reklamować pływalnię pod drugiej stronie Odry, zabiegając o klientów. Cech Rzemiosł Różnych oferował bowiem nieodpłatnie polskie stoiska. Wystarczyło tylko poprosić…

Najwyraźniej dyrekcja Laguny woli wyciągać rękę po pieniądze podatników, nie w pełni korzystać z prostych możliwości i nadarzających się okazji do darmowej reklamy. A przecież gmina Gryfino spłaca budowę Laguny.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

przepraszam
przepraszam 16.06.2017, 13:22
Fakt jest jeden, a mianowicie taki, że Laguna miała szansę się za darmo reklamować i tego nie zrobiła. Wypada tylko podatników za to przeprosić.
wymówka
wymówka 16.06.2017, 11:39
Bo Koszalin miał bliżej....
niezależny
niezależny 16.06.2017, 11:21
No tak, publiczne pieniądze to CW Laguna potrafi tracić, ale korzystać z nieodpłatnych możliwości to już gorzej.
CW Laguna
CW Laguna 16.06.2017, 11:14
CW Laguna , w ostatnim czasie, zareklamowało się w wydawnictwie dostarczanym bezpośrednio do mieszkańców przygranicznych niemieckich gmin. Reklama bezpośrednia trafia do rąk.Udział w targach na które przychodzi bardzo mało ludzi przegrywa z reklamą bezpośrednią. W czasie wakacji Laguna będzie reklamowana w RMF FM. Chcemy dotrzeć bezpośrednio do ludzi odwiedzających nasze województwo. Trzeba mieć pełną wiedzę, aby móc merytorycznie dyskutować, a to już nie jest takie proste. Obrażanie ludzi na tym forum to rzecz normalna. Panie redaktorze czasem wystarczy zapytać, ale w ostatnim czasie podjął Pan zmasowany atak na Lagunę. Proszę o rzetelne informowanie Pana czytelników, wymaga tego etyka dziennikarska.
red
red 18.06.2017, 11:44
Pani dyrektor, niech pani odpowiada na pytania które przychodzą do pani biura a mniej hejtuje, to może mniej będzie się pani czuła obrażona. Gorzej jak obrażają panią fakty. Za darmo mogła pani reklamować się na targach w Niemczech. Nie skorzystała z tego pani. Do kogo teraz pretensje?
trzeźwomyślący
trzeźwomyślący 16.06.2017, 11:18
Pani Zart, miała pani możliwość za darmo reklamować się na dużych targach w Niemczech. Nie skorzystała pani z oferty. Teraz pisze pani, że płaci pani za reklamę do mieszkańców przygranicznych gmin. Wnioski nasuwają się same...
nakład
nakład 16.06.2017, 10:35
Najwyraźniej tylko firmy podległe staroście i burmistrzowi mają prikaz umieszczania w odpowiednich periodykach, co jak widać wyraźnie tym periodykom nien służy.
menager
menager 16.06.2017, 10:27
Na tle działalności Parku Wodnego w Koszalinie wyraźnie widać, jak dyrektorka E.Zart nie nadaje się do pełnienia swojej funkcji. Nawet jak ma darmową okazję reklamy to z niej nie korzysta.
Zemstą
Zemstą 16.06.2017, 09:50
A wszystko dlatego że na stonie igryfino nie ma reklamy laguny.
o rany!
o rany! 16.06.2017, 10:03
Sugerujesz, "subtelnie", dlaczego firmy z powiatu i gminy reklamują się w "innych" mediach?
Naprawdę, "chroń mnie Panie od przyjaciół, z wrogami sam sobie poradzę".
Wczoraj ktoś chwaląc burmistrza stwierdził, że "gość robi swoje i ma was gdzieś". Tutaj sugestia, prowadząca do wniosku, że dobrze się reklamować w pewnej gazecie...
pompka
pompka 16.06.2017, 10:54
No tak, chcesz mieć dobre stosunki z władzą? Wiesz co masz robić... Czasem warto posłuchać ślepych wielbicieli, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy między wierszami!
Żart
Żart 16.06.2017, 09:53
Dyrekcja źle pracuje bo nie ma reklamy? Ktoś tu z logiką na bakier? A po drugie to przecież nie można reklamować badziewia!
żenada
żenada 16.06.2017, 09:46
Najwygodniej wyciągać rękę po gminną kasę!
wąż w kieszeni
wąż w kieszeni 14.06.2017, 22:25
No tak, trudno za nadgodziny zapłacić!
M M
M M 14.06.2017, 22:13
Przecież pani dyrektor nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu. Gdyby nie jej "podwładni" to na Lagunie nie działoby się kompletnie nic! Ale co się dziwić, nie jest to osoba mieszkająca w Gryfinie, wiec po co ma się wychylać ;) basen zniszczy konkurencja, to znajdzie etacik gdzie indziej;)
potwierdzam
potwierdzam 14.06.2017, 22:20
To widać, słychać i czuć - jako to poetycko ujmuje piosenka.
związkowiec
związkowiec 14.06.2017, 20:54
Na emeryturę.
delegacja
delegacja 14.06.2017, 17:34
Wysłać panią Zart na szkolenie do Koszalina!
szkoła muzyczna
szkoła muzyczna 14.06.2017, 18:19
Albo do Raciechowic!
kermit
kermit 14.06.2017, 17:33
Dyrektorka krytykowana była przed wyborami, a teraz należy do swojaków to wszystko jej mogą wybaczyć.
Anonim
Anonim 14.06.2017, 17:13
Zamiast nie spierać się z Laguną redaktor dalej szuka każdego możliwego sposobu by basen postawić w złym świetle i poniżyć pracowników. Gratulacje dla autora artykułu!
Diego
Diego 14.06.2017, 17:31
Przecież pracownicy nic nie winni że mają szefa który nie potrafi zadbać o interesy firmy.
związkowiec
związkowiec 14.06.2017, 15:50
W ogóle się nie promuje. Rozbudowana administracja odgrodzona od ludzi czeka na łatwą kasę z gminy. Ciężko tyłki ruszyć ale łatwo narzekać jak to źle. Ratownicy grożą, że na wakacje wybiorą akweny otwarte, Impel kończy pracę 30 czerwca, miejsca reklamowe pozasłaniane ale dyrekcja w dobrym humorze. Przecież jej wypłata wpada na konto systematycznie i bez opóźnień.
viki
viki 14.06.2017, 16:50
Bez zmiany skostniałego dyrektora trudno będzie z czymkolwiek ruszyć.
wstyd dla gminy
wstyd dla gminy 14.06.2017, 15:10
A były jakiekolwiek firmy z Gryfina? Przedsiębiorcy nie chcą współpracować z bufonami.
emir
emir 14.06.2017, 14:44
A ile gmina płaci rocznie za Lagunę?
Maria Antonina
Maria Antonina 14.06.2017, 14:34
Skoro ludzie nie mają chleba, zawsze mogą sięgnąć po ciasteczka, prawda?

Pozostałe