Chodzi nie tylko o drogę do cmentarza

  • 16.06.2017, 14:43
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Chodzi nie tylko o drogę do cmentarza
-Czy nie można by poprawić stanu nawierzchni chociażby doraźnie? Chodzi o wyrównanie drogi aby można było bezpiecznie z niej korzystać – mówił na sesji Łukasz Kosmalski, sołtys Dębogóry. –Tu porządkowanie nie wystarczy. Nie każde sołectwo dostanie z PUP pracowników - dodał sołtys. Co na to wójt Widuchowej Anna Kusy-Kłos?

-Wiem, jak wygląda droga do cmentarza. Drobny remont? Takiego nie ma – odpowiedziała wójt Anna Kusy-Kłos.

Przypomniała też na sesji, że istnieje harmonogram, a możliwości finansowe są ograniczone ze względu na zadłużenie gminy. Wójt odniosła się także do zatrudnienia do sołectw osób z Powiatowego Urzędu Pracy w Gryfinie.

-Nie wszyscy spełniają warunki, a niektórzy po prostu nie chcą! – powiedziała wójt Anna Kusy-Kłos. –Nie możemy też z urzędu wysyłać pracowników do pilnowania, bo jednemu chce się jeść, a drugiemu pić. Z PUP zostaną zatrudnione może 4 osoby.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rebeka
rebeka 19.06.2017, 17:30
A ten sołtys z Widuchowej jaki aktywny,szkoda gadać ale kasę przytula !!!!!!!!!!!11
widuchowiak
widuchowiak 30.06.2017, 18:45
Od młodości był aktywny, potrafił wyprostować, co chciał wyprostować.Osiągał swój cel.Panie sołtyski mówią, że to ich Prezes.
Rada Sołecka
Rada Sołecka 30.06.2017, 18:57
Jak tak mówią to czapki z głów!
autopromocja
autopromocja 01.07.2017, 20:58
,,Od młodości był aktywny, potrafił wyprostować, co chciał wyprostować"-to niech prostuje.
mowa
mowa 18.06.2017, 13:33
Chodzi nie tylko o drogę do cmentarza.To o co jeszcze chodzi?O kasę?Nic więcej w artykule nie pisze .
Drogi gminne mają się coraz gorzej jak sytuacja finansowa gminy ,ale co tam gmina liczy się huczna zabawa i sztuczny uśmiech.
kałamarz
kałamarz 16.06.2017, 22:48
Piotrowi Waydykowi struktury powiatowe Platformy Obywatelskiej rozwiązali i gdzie teraz ta polityczna sierota się przytuli?
ha,ha,ha
ha,ha,ha 24.06.2017, 19:42
Co tam struktury, ważne aby znaleźć plecy po których można się ślizgać, dopóty się ślizgawka nie skończy.
wyborca
wyborca 16.06.2017, 20:05
Poprzednik zapisał w budżecie na 2015 tą drogę p.sołtysie a kilka obiecanych zrobł wcześnie np.droga obok byłego sołtysa,droga od kościoła do krajówki czy z krajówki na bloki. Tak biegasz zadowolony za wójtową przed wyborami-wstyd dla Dębogóry tylko przynosisz.
kosmita
kosmita 16.06.2017, 17:59
Panie sołtysie ma pan swoją ulubioną wójt to wreszcie po 3 latach coś zróbcie!
Prz Rady
Prz Rady 16.06.2017, 17:41
Co do kampanii, to takiego radnego sobie wybraliście, jakiego chcieliście. Ale zrobił Wam dla Dębogóry, aż strach pomyśleć. Szkoda tylko sołtysa, który nie ma u niego wsparcia.
chichot
chichot 05.07.2017, 16:08
Jak to nie ma ? Kosmalski z Kosmalskim nie potrafią się dogadać.
GRABARZ
GRABARZ 16.06.2017, 17:34
Ludzie czym wy się martwicie,czym? Nieboszczykowi wszystko jedno po jakiej drodze jedzie,po bruku,kocich łbach czy asfalcie ,on wie ze drogi powrotnej NIE BęDZIE
karawana
karawana 16.06.2017, 16:07
Na cmentarz i tak wolno sie jedzie.
ktos
ktos 16.06.2017, 16:55
Ale to ze sie idzie po kolana w wodzie i blocie jak pada to juz nie jest fajnie. W koncu by mogli cos zrobic a nie tylko obiecija jak jest kampania wyborcza.

Pozostałe