Nasi reprezentanci w finale Grand Prix Województw w pływaniu

  • 23.06.2017, 07:21
  • I.R.
Nasi reprezentanci w finale Grand Prix Województw w pływaniu I.R.
Tuż przed rozdaniem świadectw, 22 czerwca 2017r. odbył się finał Grand Prix Województw Zachodniopomorskiego i Lubuskiego Szkół Gimnazjalnych w pływaniu. Szczecińska Floating Arena zgromadziła 127 najlepszych pływaków szkół gimnazjalnych, obu województw. Gryfino reprezentowało 3 zawodników, trenujących w UKP „Marlin”.

Najlepiej wśród nich wypadł Krzysztof Rosiak, rywalizujący w kategorii 14 lat, zajmując na dystansie 200m stylem klasycznym 6 miejsce, a na dystansie 400m stylem dowolnym 12.

W tej kategorii wiekowej wystartował również Kacper Jastrowicz, który zajął 13 miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym i 15 na 400m stylem dowolnym.

Christopher Wiczkowski, reprezentant szesnastolatków, zajął 8 miejsce na dystansie 200m stylem zmiennym i 16 na dystansie 50m stylem motylkowym.  

I.R.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

fan
fan 25.06.2017, 17:04
Czytam ze zrozumieniem i cieszę się, że pojawiają się informacje na temat osiąganych wyników pływaków, bo doceniam te dzieciaki, a zwłaszcza ich pracę. I chcę wiedzieć co się dzieje w klubie. A niezainteresowanych, chyba nikt do czytania tego typu informacji nie zmusza.
fan
fan 25.06.2017, 11:44
Podpisujesz się "kibic"!? Co z ciebie za kibic? Skoro nie cieszą ciebie sukcesy tych młodych zawodników? Te miejsca poprzedzone są ciężką pracą i wieloma wyrzeczeniami!!! Dlatego należą im się gratulacje, bo już wzięcie udziału w takich zawodach jest sukcesem. Trochę szacunku i zrozumienia. Krytykę zostaw dla siebie....
kibic
kibic 25.06.2017, 16:13
Proszę czytać ze zrozumieniem.Nikt nie krytykuję 16 miejsca( niech się dzieci rozwijają czego im życzę,lepsze to niż np palenie papierosów po klatkach) Poddałem pod wątpliwość informowanie o takich "osiągnieciach "Czy fan uważa że kibic nie może wrazić swojego zdania?
obserwator
obserwator 23.06.2017, 21:20
najpierw włóż tyle wysiłku w trening, by przepłynąć w takim czasie co te dzieciaki, a później filozofuj
kibic
kibic 23.06.2017, 17:24
Wybitny polski sportowiec powiedział kiedyś że dla niego 2 miejsce to tak jak by przegrał a tutaj zachwyt nad 13,15,16 miejscem.Proszę darujmy sobie tego rodzaju informacje.
J.S
J.S 23.06.2017, 17:36
Darować to sobie możesz tych jałowych komentarzy...
kibic
kibic 23.06.2017, 17:43
Gdzie jest sens w wiadomości o tak odległych miejscach?Kiedyś medal dostawała pierwsza trójka a dyplom co najwyżej zarezerwowany był dla pierwszej piątki.
lima
lima 23.06.2017, 17:17
Co chwila jakiś sukces!
kinia
kinia 23.06.2017, 10:51
brawa!
Maria
Maria 23.06.2017, 09:31
UKP Marlin to powód do dumy dla Gryfina.

Pozostałe