Zaprezentowali się uzdolnieni plastycznie i wokalnie [fotorelacja]

  • 23.06.2017, 08:44 (aktualizacja 23.06.2017, 10:03)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaprezentowali się uzdolnieni plastycznie i wokalnie [fotorelacja] MOK Moryń
w „Zielonym Zakątku” za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Moryniu 20 czerwca 2017 r. odbył się wernisaż prac dzieci z Klubu Małego Artysty oraz koncert wokalistów i zespołów z MOK w Moryniu. Podczas II Przeglądu twórczości plastycznej i muzycznej pojawili się młodzi artyści wraz ze swoimi rodzinami, zaproszeni goście, wśród nich Krzysztof Jaz, dyrektor Zespołu Szkół oraz burmistrz Morynia Józef Piątek.

Wernisaż pt. „W malowniczą podróż …” prezentował dorobek uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez instruktorkę Maję Rumbuć. Zwiedzający mogli podziwiać ponad 140 prac wykonanych różnymi technikami, których tematyka nawiązywała do zmieniającego się w ciągu roku świata, jego kolorów i kształtów.

Uczestniczka zajęć plastycznych Ewa Cacek przedstawiła wiersz Elizy Piotrowskiej pt. „ Dam Radę”. Soliści i zespoły wokalne prezentowali piosenki przygotowywane w studio muzycznym pod kierunkiem instr. muz. Ewy Kwiecień.

Na scenie wystąpili laureaci konkursów wokalnych oraz początkujące talenty muzyczne.

Do zaprezentowanych utworów dzieci przygotowały również układy choreograficzne. Na koniec każdy uczestnik zajęć artystycznych w MOK w Moryniu został nagrodzony pamiątkowym kubkiem.

Za to niezwykłe popołudnie bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, gościom oraz osobom, które pomogły w przygotowaniu tego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do rodziców za wspaniałe wypieki.

 

instr. plastyki Maja Rumbuć

instr. muzyki Ewa Kwiecień

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mama
mama 23.06.2017, 10:03
Ulubione panie mojego dziecka.

Pozostałe