Uroczyście zakończyli rok szkolny 2016/2017

  • 23.06.2017, 12:03 (aktualizacja 23.06.2017, 17:59)
  • Admin Admin
Uroczyście zakończyli rok szkolny 2016/2017
Dnia 23 czerwca 2017r. w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. W spotkaniu wzięli udział dyrekcja, uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i opiekunowie oraz oraz dyrektor DPS Nowe Czarnowo Agata Miłek.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, nie zabrakło  występów uczestników koła wokalnego oraz innych występów artystycznych.

Po zakończeniu części artystycznej rozpoczęło się pożegnanie absolwentów klasy III Gimnazjum. Dyrektor Małgorzata Wakuluk i wychowawca klasy Justyna Chmielewska wręczyły świadectwa, nagrody i listy pochwalne za osiągnięcia w nauce i aktywne uczestnictwo w życiu szkoły.  Następnie pani dyrektor i pozostali wychowawcy wręczyli swoim wychowankom świadectwa, wyróżnienia i dyplomy za wzorowe zachowanie, wysokie wyniki w nauce i zaangażowanie w prace społeczne na rzecz szkoły.

Na zakończenie spotkania dyrektor Małgorzata Wakuluk podziękowała wszystkim za ciężką pracę, cierpliwość i wyrozumiałość, życząc słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami udali się do klas na tradycyjny, wakacyjny poczęstunek, czyli lody z polewą truskawkową i tym słodkim akcentem zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017.

Jadwiga Dąbrowska-Maźnio

Admin Admin

Zdjęcia (44)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

były bezrobotny
były bezrobotny 23.06.2017, 13:23
Sentencja na ścianie jak najbardziej prawdziwa, i coś wiem na ten temat.

Pozostałe