Wiceburmistrz odpowiada w sprawie uruchomienia fontann

  • 23.06.2017, 12:30
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wiceburmistrz odpowiada w sprawie uruchomienia fontann
-Prace już się rozpoczęły. W pierwszej kolejności naprawiona zostanie fontanna przy Biedronce. Prace remontowe polegać będą nie tylko na uzupełnieniu ubytków płytek i innych elementów konstrukcji, ale także na wymianie urządzeń instalacji elektrycznej, co jest konieczne ze względów bezpieczeństwa – informuje nas Tomasz Miler, wiceburmistrz Gryfina.

To już kolejną odpowiedź (otrzymaliśmy ją w czwartek) w sprawie nieczynnych fontann, a o temacie wcześniej pisaliśmy też tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23589,fontanna-wiceburmistrz-o-tym-dlaczego-jest-nieczyn

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserwator z okna
obserwator z okna 26.06.2017, 16:00
No cóż, fontanna, to może by była gdyby miała wygląd godny centralnego punktu miasta na razie jest to plac meneli jak jest upał i miejsce do pojenia i mycia psów Wystarczy popatrzeć w sieci zdjęcia fontann w innych miastach, nie mówię o wypasionych przyciągających tłumy ludzi fontannach w dużych miastach ale dużo ciekawszych rozwiązaniach mających związek z miastami
buuu!
buuu! 26.06.2017, 17:23
Tylko że chłopaki nie ogarniają na razie sezonowości takich fontann! I są suche pod koniec czerwca bo zapomnieli, że je trzeba na wiosnę uruchomić! Poprzednik instrukcji obsługi w szufladzie nie zostawił, buuu!
doratca
doratca 26.06.2017, 15:55
Trzeba prześledzić kalendarz wizyt i odwiedzin, niejakiego posła PiS ze Szczecina. Gdy zapowie spotkanie w „swoim” Gryfinie, wtedy woda pojawi się cudownie!
oszczędny
oszczędny 26.06.2017, 15:51
A mnie się zdaje, że burmistrze oszczędzają i czekają aż deszcz nakapie
Benia
Benia 26.06.2017, 15:49
I po co tam woda? żeby syf sie tworzył?Teraz to chociaz czysto jest i dzieciaki mogą biegać
birt
birt 26.06.2017, 15:03
zrobcie remont fontanny, rozbierzcie murek,fontanna na płasko z chodnikiem, dysze z wodą od dołu puścić wyloty ze zmienną prędkością,takie jak obecna w kraju są budowane, bo to co teraz obecna fontanna prezentuje to jakaś tragedia znajomi przyjeżdzający w odwiedziny mają niezłą bekę z tej brzydoty
ufff!
ufff! 26.06.2017, 15:41
Ty nie rozpraszaj chłopaków, bo póki co dopiero ogarniają, że fontanna powinna działać od wiosny do jesieni a nie w zimie! Niech najpierw zadbają o małe rzeczy a nie od razu tłuste przetargi!
ryba
ryba 26.06.2017, 15:40
Do tego to trzeba mieć wyobraźnię!
chłodnym okiem
chłodnym okiem 25.06.2017, 00:32
Wstyd władzo.
dekret
dekret 24.06.2017, 12:35
Tak więc fontanny są tak samo podłe jak trawa! Trawa nie posłuchała władzy i dalej rośnie nie czekając na koszenie do sierpnia, a głupie fontanny nie działają mimo, że są niesprawne, a władza zapomniała zrobić przegląd. No podłość normalnie!!!!!
??
?? 24.06.2017, 00:14
A miał być harmonogram! To gdzie on jest?
szuflada
szuflada 24.06.2017, 08:48
Ha ha w szufladzie nie znaleźli? ;)
kuku
kuku 24.06.2017, 07:43
Tam gdzie harmonogram remontu dróg...
knaga
knaga 23.06.2017, 19:51
do faceta z klasą ty dętko
geniusz gminny
geniusz gminny 23.06.2017, 17:34
Brawo, brawo! Wraz z nadejściem lata rozpoczął się długo wyczekiwany remont fontann miejskich, który skończy się wraz z nadejściem zimy! Gratulacje dla gminnych urzędników, wiceburmistrza od inwestycji i genialnego burmistrza, który ma nadzór nad wszystkimi sprawami gminy! Sprawniejszej władzy do tej pory gmina nie miała! Co za szybkość działania i myślenie o przyszłości!
nie geniusz a myślacy
nie geniusz a myślacy 23.06.2017, 21:06
Co się tak uparłeś na te fontanny wal do mnie pozwolę ci się pochlapać w basenie:)) Przez tyle lat nic nie było robione mają rację zrobić jak robić to porządnie żeby znowu działało parę lat a nie zaraz wszystkich zruszasz i pomstujesz.
uparty
uparty 24.06.2017, 05:15
nie geniusz a myślacy Wczoraj, 21:06 Co się tak uparłeś na te fontanny
BO KURNA NIE CHCĘ LODOWISKA TYLKO FONTANNĘ W LECIE - DOTARŁO?
:):):)
:):):) 24.06.2017, 07:08
Uparty, wymiatasz! Władza jest oburzona "fanaberiami" mieszkańców, że się czepiają o fontannę w czerwcu. Na podziwianie rzeźby współczesnej to te suche baseny też się nie nadają!
kukułka
kukułka 24.06.2017, 07:45
Fontanna, która działa od wiosny - banał! A na suchą "martwą architekturę" to stać tylko wybitnych włodarzy:):):)
mieszkaniec
mieszkaniec 23.06.2017, 21:20
Ty jesteś ani geniusz, ani myślący. Twoje tłumaczenia są tak bezsensowne że aż przykro to czytać. Jeśli genialna władza uznała że fontanny są dziadostwem, to należało za ich remont brać się już w kwietniu jak zrobiło się ciepło. I nie opowiadaj kłamco, że przy fontannach wcześniej nic nie było robione, bo fontanny działały już na majówkę aż do jesieni. Jakoś nic się złego z nimi nie działo, remonty były co rok. Ci bałaganiarze teraz nie znaleźli planów po poprzedniku w szufladzie, no i jest dziadostwo.
uparty
uparty 24.06.2017, 05:18
W kwietniu to fontanny powinny były już działać. Jak w całym cywilizowanym świecie (i mniej cywilizowanym też) - przynajmniej na tej półkuli. Stan techniczny znali z zeszłego roku - nic się przez zimę nie zmieniło, więc remonty mogli zaplanować na jesień zeszłego roku i na wczesną wiosnę tego. Marzec był upalny, przypominam...
facet z klasą
facet z klasą 23.06.2017, 17:01
UWAGA informacja dla KMIOTÓW . Gardze tymi co dają mi MINUSY to jakieś CZOPY z kąplexami . Jakieś pytania ?? Odpowiem na karzde !!!

paranoja
paranoja 23.06.2017, 15:41
Czy naprawdę to taki straszny problem dla obecnej władzy ogarnąć trzy fontanny przed majówką? Ludzie - wakacje się zaczęły a oni "zaczynają remont"? Nie przewidzieli, że trzeba to sprawdzić wcześniej?
gość
gość 23.06.2017, 14:10
A może to nie zaniedbanie tylko działanie z pobudek patriotycznych, przykład idzie od samej góry" Dobrej zmiany" - Założyliśmy grupę, której nie podobał się ówczesny ustrój. Może to było naiwne i niemądre, ale postanowiliśmy przygotować się do jakiegoś zbrojnego powstania - mówił na spotkaniu z młodzieżą poseł Pięta z PIS. - Może nasza działalność nie była specjalnie szlachetna, może była i głupia. Ale nie była podyktowana niskimi pobudkami - tłumaczył się poseł Prawa i Sprawiedliwości. Jak twierdzi, za skradzione pieniądze kupowali piwo, za które od żołnierzy dostawali amunicję""Co ciekawe, parlamentarzysta przekonuje, że przestępstw dopuszczał się z pobudek... patriotycznych.
Rysiek
Rysiek 23.06.2017, 14:08
Naprawde w Gryfinie są naprawde pilniejsze ulice i chodniki do remontu.
pozytywny
pozytywny 23.06.2017, 13:50
Fajnie. Na 11 listopada może zdążą...
Trawa zaskoczyła, fontanna zaskoczyła...
xxx
xxx 23.06.2017, 14:12
Na 11 Listopada fontanna należy do SM Regalica
kukułka
kukułka 24.06.2017, 07:47
No wymiatasz - "nie moja kompetencja" wreszcie zobaczyli "11listopada" myśleli że to o ulicę chodzi a nie pojęli kpiny z ich sprawności...
A tak się cieszyli, że znaleźli coś, co mogliby zgonić na innych...
papuśna
papuśna 23.06.2017, 14:39
I z tego co wiem, to tam działa
kukułka
kukułka 24.06.2017, 07:48
Może dlatego, że nie gminna, to działa od wiosny:)
klakier
klakier 23.06.2017, 17:23
Ha, ha, klakier nie włączył myślenia. Tak zaciekle broni genialną władzę, że wytłumaczy każdą bzdurę. Używaj mózgu człowieku!
ogórek
ogórek 23.06.2017, 14:19
Człowieku: satyry nie pojąłeś: 11 listopada - data Święta Niepodległości, późna jesień, może zdążą z uruchomieniem fontanny, bo ich zaskoczyło, że ludzie chcą jej od wiosny - POJĄŁEŚ?
wczesny luty
wczesny luty 23.06.2017, 16:25
gratulacje z tą satyrą .Dobrze ze Ogórek nie napisałeś że na 1 maja by by dopiero miał ktoś problem:):)

Pozostałe