W Zalando liczą na Ukraińców? Na rękę 1,7 tys. zł w systemie zmianowym

  • 27.06.2017, 08:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
W Zalando liczą na Ukraińców? Na rękę 1,7 tys. zł w systemie zmianowym
Centrum Dystrybucyjne Zalando w Strefie Przemysłowej w Gardnie (gm. Gryfino) poszukuje m.in. specjalisty do spraw rekrutacji cudzoziemców z językiem rosyjskim. To może oznaczać, że liczy na pracowników głównie z Ukrainy. Dlaczego? Na rękę 1 740 zł to może być kwota, która może nie przyciągnąć wielu pracowników z okolicy.

Zalando ruszy od 1 sierpnia 2017 r. Na stanowisku liniowym w systemie zmianowym można będzie zarobić 2400 zł brutto, to stanowi 1740 zł netto. Do tego najlepsi będą mogli liczyć na premię. Zalando poszukuje pracowników. Ukraińcy mogą teraz podróżować po całej Europie i nie wiadomo, czy wybiorą właśnie Gardno.

Pod Szczecinem Amazon otwiera centrum logistyki e-commerce i proponuje podobne warunki, jak Zalando. Stąd też można się spodziewać większych starań o pracowników.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (95)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

oveer
oveer 21.08.2019, 19:25
Czy Pan Burmistrz uważa mieszkańców za idiotów?
Polska Walczącą
Polska Walczącą 21.08.2019, 15:00
Jesteście dymani przez Niemca w Polsce a Burmistrz sie chwali jaki to on jest dobry i jeździ do Zalando ze swą ekipa i się gości
patataj
patataj 21.08.2019, 17:41
Który burmistrz? Z Gryfina?
pejcz
pejcz 21.08.2019, 18:40
Burmistrz lubi się gościć!
ka
ka 21.06.2018, 22:47
Nie dla tasmy szkoda waszego zdrowia .Nie polecam
Bebe
Bebe 26.12.2017, 22:52
50 zl Bony na Święta! Hahaha.... Do tego ta kwote musisz wydac na wigilii która zorganizowalo Fiege w stołówce! No smiechu warteeee....
Bronisz
Bronisz 26.12.2017, 23:12
To i tak się ciesz że na święta dostałeś bony bo niekórzy nie mają wcale!
Anonim
Anonim 26.12.2017, 22:44
Ja osobiście nie polecam zatrudniac sie w tej firmie. Z wlasnego doświadczenia. Na rekrutacji wszyscy sa wspaniali, bardzo mili. Ale to sa tylko ich maski i wyreżyserowana gadka. No Zachecaja do pracy z nimi. Zlapalam sie na to. Po przepracowaniu msc pokazuja co potrafią. Sa ta ludzie którzy mijaja sie z tym co mówią na spotkaniach. Dla nich jesteś zwyklym pionkiem... Ludzie nie dajcie sie. Oni nie sa jedyna firma w której potrzebuja ludzi do pracy.. Zastanówcie sie!
siemka
siemka 27.12.2017, 10:49
Po prostu się do takiej roboty nie nadajesz.
Karolina
Karolina 16.11.2017, 16:20
Żenująca stawka jak za pracę zmianową dla kobiet, za pewne nie lekką....
student
student 06.07.2017, 06:57
Praca zmianowa jest szczególnie uciążliwa dla kobiet. Według młode dkobiety nie powinny się na to decydować.
bomi
bomi 03.07.2017, 19:55
Ponad 8 tysięcy przeczytań tego artykułu? A co tu interesującego? Te procesy w innych miejscach dzieją się od dawna!
????
???? 03.07.2017, 23:50
Już 9 tysięcy. Chyba o***li...
Józwa
Józwa 02.07.2017, 18:31
Nowa strategia naszego rządu, niech niemiec wytransferuje zyski, Ukrainiec wywiezie pensje, a ty polski podatniku zapłać za to fundując fabryki i grunty. Tfu
max.kol.
max.kol. 03.07.2017, 18:15
Ale tam rządzi PartiaOszustów i złodzieji ...i ma POparcie..!!! Kogo ??? Krasnoludków ????
Artur
Artur 17.08.2018, 01:01
PO-wskie sprzedawczyki. Zrobią wszystko za kasę. Przez 8 lat wysprzedawali wszystko co się tylko dało za grosze. Pokazali już co potrafią dla swoich obywateli. Dla nich liczy się tylko zachód i lewe interesy. Złodzieje i volksdojcze!!
chmura
chmura 03.07.2017, 21:17
Złodzieje to w pisuarach siedzą i z takich głąbów jak ty się śmieją, że łykają wszystko jak pelikany.
Twój Pan
Twój Pan 05.07.2017, 04:36
Zwykły debil
stefan
stefan 02.07.2017, 17:19
Tak samo jest z fabryka VW pod Wrześnią niech media trochę podrążą temat aby sprawdzic ile procent załogi to polacy w zakładzie który powstał w strefie ekonomicznej i miał dawać pracę miejscowym.
Pracownik VW.
Pracownik VW. 03.07.2017, 08:35
Ukraincy pracują tylko w firmach outourcingowych. W VW ich nie ma. Nie kłam. Setki Polaków czekają na uruchomienie 3. zmiany. W Poznaniu też Ukraińcow nie w VW. Pracuje ich około 300 w Imperialu. Usługodawca logistyczny.
NOM
NOM 02.07.2017, 14:43
Mam tylko nadzieje,że nastawiając się na zatrudnianie ukrów nie dostali z kieszeni polskiego podatnika złamanego eurocenta, ani żadnych ulg podatkowych.
opener
opener 02.07.2017, 09:48
Chyba jednak będą szybko musieli podnieść pensje.
Nestor
Nestor 29.06.2017, 22:38
To taka sama firma jak pralnia.Dla Niemiec tania sila robocza .Mysleli ze jak wybuduja w Polsce to Polacy poleca z rozlozonymi rekami. Tu sie pomylili bo Polacy tez juz sie nauczyli ze nikt nie bedzie sie nami wyslugiwal.Dajcie ludzuom zarobic uczciwe pieniadze to nie bedziecie musieli zciagac Ukraincow a nie jalmuzne .Wiec czas zabrac sie i podniesc zarobki bo nigdy nie ruszycie z praca.
Mops
Mops 01.07.2017, 21:52
W WB na tasmie mialem 5 tys na reke-byla to najnizsza srednia.Zenada .zalando dla ukraincow.
Kalibabka
Kalibabka 28.06.2017, 23:18
To chyba żarty. Na pierwszego KWIETNIA
dorn
dorn 28.06.2017, 23:13
Amazona hala w Kołbaskowie ma 67 tys. m2 powierzchni, czyli blisko 10 boisk piłkarskich.
Jena
Jena 28.06.2017, 21:36
To jakaś farsa, obiecanki, nowe atrakcyjne miejsca pracy, dla kogo atrakcyjne, pensja niższa niż oferowane na gryfińskim rynku, same niewiadome... po co były te zamydlania, chyba po to żeby ludzi zwabić...
Narem
Narem 28.06.2017, 22:39
Zwabić i wykorzystać!!!
arbeit
arbeit 28.06.2017, 13:30
Rozumiem że praca w takim centrum będzie proporcjonalnie lżejsza niż w podobnym w Niemczech? No bo przecież nie będą płacić za tę samą pracę 400 euro miesięcznie na rękę, prawda?
To co się dziwić, że ludzie pod granicą niemiecką nie chcą? Ile zarobią w sezonie na polach w Niemczech?
była urzędniczka UMiG
była urzędniczka UMiG 28.06.2017, 22:41
Lepiej pracować co weekend w Berlinie i sprzątać.
Rita
Rita 01.07.2017, 21:53
Ambicjonalne podejscie....ale cos w tym jest
ambicja
ambicja 01.07.2017, 22:29
400 euro miesięcznie na rękę - daj sobie spokój z taką ambicją...
arek
arek 28.06.2017, 11:40
A czego oczekiwać, skoro spadek bezrobocia, to jest efekt emigracji zarobkowej, a nie rozwoju. Trzeba nadal podnosić podatki, no bo przecież większość tego chce.
arbeit
arbeit 28.06.2017, 13:32
No ale pamiętam jak się burmistrzowie puszyli, że tysiące miejsc pracy! I nikt się nie zastanowił, że to nie produkcja, tylko magazyn i to tylko z powodu taniej siły roboczej...
c