Niespodziankę przygotowały dzieci dla rodziców

  • 27.06.2017, 08:38
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Niespodziankę przygotowały dzieci dla rodziców organizator
Mieszkańcy Krajnika Górnego (gm. Chojna) 25 czerwca 2017 r. świętowali Dzień Mamy i Taty. W tym szczególnym dniu rodzicom towarzyszyły niesamowite emocje i duma z pociech. Dzieci zaprezentowały bogaty program artystyczny: recytowały wiersze, grały na gitarze i śpiewały piosenki, tańczyły i przedstawiały skecze. Za swoje popisy zostały nagrodzone brawami.

Maluchy chciały podziękować w ten sposób swym ukochanym rodzicom za miłość i trud włożony w ich wychowanie. Po zakończeniu części artystycznej zebranych zaproszono na poczęstunek.

Kolejnym punktem programu był turniej piłki nożnej dzieci i rodziców, który przyniósł sporo emocji a także dopingów. Na zakończenie rozegrano turniej piłkarzyków stołowych, uczestnicy walczyli o nagrodę radnego.

Sołtys Krajnika Górnego składa serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w organizacji imprezy oraz przygotowanie poczęstunku. Wychowawczyni Barbarze Mizgier-Skibińskiej za pomoc w przygotowaniu części artystycznej oraz radnemu Bartoszowi Michnie za ufundowanie nagrody.

                

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

malwina
malwina 27.06.2017, 09:40
Fajny pomysł i to już po zakończeniu roku szkolnego.

Pozostałe