Mistrzowie parkowania na ścieżce rowerowej i chodniku – list czytelnika

  • 27.06.2017, 12:49
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrzowie parkowania na ścieżce rowerowej i chodniku – list czytelnika czytelnik igryfino
Jestem osobą, która bardzo często porusza się na rowerze, w drodze do pracy jak i rekreacyjnie. Cieszy mnie rozwijająca się powoli ale jednak sieć ścieżek rowerowych (większość oczywiście jest w czasie przyszłym), tym niemniej korzystam z tych już powstałych jak tylko jest okazja. Jeżdżąc w niedalekiej odległości po ścieżkach leśnych ale i nie tylko ucieszyło mnie wybudowanie w okolicy "naszej" gryfińskiej strefy przemysłowej właśnie takiej infrastruktury rowerowej. Z ciekawości postanowiłem się wybrać w okolice Zalando oraz drugiej firmy Invento koło Gardna.

Po raz pierwszy jak jechałem naszły mnie przemyślenia, czy faktycznie ktoś zajmuje się tym terenem wokół? Ścieżka jest, chodnik również, ale w stanie już tylko chyba do remontu. Nie to mnie jednak najbardziej zdenerwowało w tej całej sytuacji.

Jak już wspomniałem, jestem użytkownikiem "jeżdżącym". Pierwszy raz jak byłem w tamtej okolicy przymknąłem oko na to, że auto zaparkowane jest ścieżce lub chodniku. Niestety w dniu wczorajszym (26 czerwca 2017 r.) nie mogłem już się powstrzymać i zrobiłem nawet zdjęcia. To co tam się dzieje, nadaje się do nagłośnienia.

Proszę, żeby Państwa portal nagłośnił problem parkowania aut na miejscach do tego nieuprawnionych w tamtym rejonie.

Zdjęcia w załącznikach.

Dane osobowe do wiadomości redakcji.

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

lodz
lodz 28.06.2017, 22:39
To już chamstwo aby tak zaparkować.
Kibic
Kibic 27.06.2017, 23:37
Obudzili się prawie po 2 latach
Nierowerzysta
Nierowerzysta 27.06.2017, 23:08
Samochody parkują tam ponieważ jakiś genialny inżynier zapomniał o zrobieniu miejsca parkingowego dla pracowników, a te które istnieją na terenie zakładu zajęte są głównie przez pracowników biurowych.
Gdzie ma zaparkować pracownik? Pod dino w Gardnie? Logiczne, ze nikt kto ma na 6 rano do pracy nie będzie szedł 2 czy więcej kilometrow.
Także zamiast szukać sensacji, zastanówcie się i zacznijcie pisać o czymś konkretniejszym.
Jan
Jan 27.06.2017, 21:42
w trawie niech sobie parkują
Odp
Odp 28.06.2017, 11:29
Niech parkuja na drodze. Jaka roznica czy rowerowej czy asfaltowej. Moze tam sluzby zareaguja. W naszym regionie deprecjonuje sie potrzeby i prawa rowezystow, to uzytkownicy drog gorszej kategorii najwyrazniej dla naszych wladz i sluzb porzadkowych.
odpow.
odpow. 30.06.2017, 10:47
W naszym regionie deprecjonuje się potrzeby i prawa rowerzystów, ale i kierowców. Brak parkingów to zmora wszystkich kierowców, pracowników.Łatwo jest wymagać. Jeszcze łatwiej karać, gdyż nie ma parkingów i wówczas wiadomo gdzie znaleźć kaskę.
kierowca
kierowca 30.06.2017, 11:08
Co prawda to prawda.
Ela
Ela 27.06.2017, 19:03
Prosze o zainteresowanie sie sprawa drzew przy ul słonecznej w gardnie. Stwarzają one zagrożenie. Co jakas ulewa albo silniejszy wiatr na drodze znajdują sie gałęzie. Mieszkańcy baciowek chetnie sie na ten temat wypowiedzą. Pozdrawiam
ll
ll 27.06.2017, 16:22
Jakby firma zadbala o miejsca to by tego nie bylo. Bo te, ktore udostepnia firma po deszczu nie nadaja sie do niczego, bo zaraz auto sie zakopuje. Niech sie ktos zaglebi w temat, a nie durne komentarze pisze
Gupi
Gupi 27.06.2017, 16:28
Firma udostepniac moze tylko miejsca w obszarze swojej dzialki. Ten trawnik pod plotem do ktorego trzeba przejechac przez chodnik i sciezke tez nie jest wlasnoscia firmy.
głupszy
głupszy 30.06.2017, 10:37
Sprawdziłeś czy jest własnością firmy? Niedługo i tych co parkują poza firmą /bo firma nie ma parkingów/ stracą.Nawet Ukraińcy nie przyjdą do INWENTO bo nie stać ich na dowozy do pracy,zwłaszcza, że ZELANDO jest konkurencyjne.
Antystrażnik
Antystrażnik 27.06.2017, 14:37
To jest efekt ciężkiej pracy Strazy Miejskiej. Maja taaaaki zap....., ze nie ma czasu na patrole pojechac! W Gryfiniw dzieki przyzweniu Policji i Strazy Miejskiej mozna parkowac gdzie popadnie tj. na sciezce rowerowej, na trawniku itp.
Norbert
Norbert 28.06.2017, 10:29
Gmina bogata to ma z czego naprawiac chodniki i trawniki
popieram
popieram 27.06.2017, 22:11
Jak by ich zlikwidowac to by roznicy nie bylo. A moze by sie kaska znalazla na parkingi ktorych brakuje. Co wy na to? Ale tym ruchem pewnie burmistrz by stracil czesc lojalnych wyborcow i sie nie odwazy? wszystko sie kreci wokol "koryta" :)
gość
gość 27.06.2017, 16:31
no pacz a ja ich dziś w czepinie mijałem, a ponoć to straż miejska a nie gminna
pasha
pasha 27.06.2017, 16:08
A no teraz zapiernicz jest dość spory, zwłaszcza jak pashe kebab otworzyli obok nich.
;0
;0 27.06.2017, 14:33
Może lubi pedałować?
Bbbb
Bbbb 27.06.2017, 14:10
Patole robole tam parkują
Anna
Anna 28.06.2017, 23:28
Bbbb ludzie, którzy pracują to patola i robole?! Brawo jeśli tak postrzegasz ludzi, którzy wolą pracować niż na zasiłku siedzieć! Pomyśl następnym razem zanim taką bzdurę napiszesz.

Pozostałe