Na dyrektora po jednym kandydacie

  • 28.06.2017, 17:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Na dyrektora po jednym kandydacie Remigiusz Rzepczak
Konkursy na dyrektorów dwóch placówek oświatowych prowadzonych przez gminę ogłosił burmistrz Andrzej Salwa. Chodzi o Szkołę Podstawową im. Mieszka I oraz Przedszkole Samorządowe w Mieszkowicach. Zainteresowani mogli składać dokumenty do 19 czerwca 2017 r. Jak się dowiedzieliśmy, na każde ogłoszenie złożono po 1 ofercie.

Obecnie mieszkowicką podstawówką kieruje Iwona Świerczyńska. Natomiast w przedszkolu dyrektorem jest Grażyna Rzepka. Nieoficjalnie mówi się, że o stanowisko dyrektora podstawówki ubiega się Remigiusz Rzepczak, który do tej pory kierował mieszkowickim gimnazjum.

- Konkursy odbędą się 7 lipca 2017 r. – informuje nas Maria Paszko-Żuk, szefowa Zespołu Obsługi Szkół w Mieszkowicach.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pogromca kmiotów
pogromca kmiotów 30.06.2017, 20:27
Przypominam mieszkowickim damom i wiesniaczkom że jutro Dni Mieszkowic i niech was ręka Boska ma w swej opiece jak się sponiewieracie jabolami albo inną gnojowicą.Zapewniam was że porobię fotki i prześle na portal "Obraz nędzy i rozpaczy"Czy miejscowe damy i wieśniaczki zrozumiały,pytam się zrozumiały?
ZUKnięty
ZUKnięty 29.06.2017, 12:46
Połowa ludnosci w gminie Mieszkowice ma zakaz używania i spozywania wody z wodociągów czy ktoś wie jaka sytuacja jest w samym mieście?
Kaszpirowski
Kaszpirowski 29.06.2017, 13:20
No a co się dziwić temu jak przy ujęciach wody burdel i syf taki a ZUK ma to gdzieś. Szambo leją gdzie chcą
Heros
Heros 28.06.2017, 20:30
A kto by się odważył ???
Lubosz
Lubosz 28.06.2017, 23:16
I kto chciałby podpaść układowi władzy?
miś
miś 28.06.2017, 19:55
Babciu! Ja będę za Heroda!
– Za młody jesteś na Heroda.
– A co? Herod nigdy nie był młody?
– Nie!
henias
henias 28.06.2017, 19:43
Fotkę sam sobie zrobił? kurczę-Rzepczak,tu,Rzepczak tam,Rzepczak ,Rzepczak,Rzepczak...boję sie lodówkę otworzyc
mama
mama 28.06.2017, 19:11
Pan dyrektor wydał oryginały świadectw absolwentom gimnazjum, na których znajduje się nieaktualny nadruk numeru MEN. Wczoraj wieczorem i dzisiaj było niezłe zamieszanie bo świadectwa trzeba było wymienić a niektórzy wybrali się już żeby składać papiery w szkołach ponadgimnazjalnych. Wstyd panie dyrektorze.
ANNA
ANNA 01.07.2017, 12:58
tAKĄ MA SEKRETARKĘ KTÓRĄ SIĘ SŁUCHA I RADZI
Absolwent
Absolwent 29.06.2017, 17:34
Wstyd pani Mamo, wstyd!!!
Odp
Odp 29.06.2017, 11:19
Tylko ze to nie wina dyrektora z tymi błędami
milena
milena 29.06.2017, 12:03
Podpisywał się pod świadectwami nie takimi jak trzeba i to nie jego wina?
Franciszek
Franciszek 29.06.2017, 17:17
Ale latwo i szybko jest znalezc winnego. Wezcie ludzie sie opamietajcie i nie grzeszcie. Bo az wstyd!!!! I zal mi Was!!!
oficjalny
oficjalny 29.06.2017, 11:30
A czyja, przecież to on powinien dopilnować! Za coś bierze kasę.
Odp
Odp 29.06.2017, 14:36
Ludzie w całej polsce wymieniaja swiadectwa a wy piszecie swoje. Nikt nie zabronił wam składac papiery na dyrektora .

Pozostałe