Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Same wykopały sobie dziurę, nie mogąc doczekać się piaskownicy

  • 06.07.2017, 06:01
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Same wykopały sobie dziurę, nie mogąc doczekać się piaskownicy czytelniczka igryfino
Wciąż nie ma obiecanych urządzeń zabawowych na placu przy ul. Asnyka w Gryfinie. Dzieci czekają na nie od kwietnia br. Sprawa miała być załatwiona szybko, ale niestety tak się nie stało. Trwa drugi tydzień wakacji. Dzieci mają dużo wolnego czasu. I chociaż sprawą zajmują się władze gminy oraz Spółdzielni Mieszkaniowej Regalica, to jednak na placu przed blokami nadal pusto.

-Jak widać na zdjęciach, dużo dzieci bawi się na podwórku przy ul. Asnyka. W miejscu, gdzie miała być piaskownica, dzieci wykopały sobie ogromną dziurę – napisała do nas czytelniczka, pragnąc przypomnieć władzom gminy i spółdzielni o dawno złożonej obietnicy.

 

O sprawie napisaliśmy wielokrotnie, m.in. tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23375,plac-zabaw-bedzie-modernizowany-ponownie-zapowiada

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/23738,wiemy-co-stanie-na-placu-zabaw

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Lokator
Lokator 09.07.2017, 11:38
Plac zabaw to jedno. Wystarczy zobaczyć jak nasze klatki wyglądają ,
"Malowano w 1998 r.''. Za co my płacimy??????!!!!!!
rodzic
rodzic 07.07.2017, 13:30
Niech pani na przyszłość robi zdjęcia swoim dzieciom a nie moim bo narobię pani gnoju.
Haha
Haha 07.07.2017, 16:06
Hahaha dobre
as
as 07.07.2017, 07:01
A wieczorami dzieci starsze dobijają plac zabaw na terenie przedszkola im. Kubusia Puchatka. w pięcioro bujają się na huśtawce, która nie jest przeznaczona na takie obciązenie, podobnie jak karuzela i ślizgawki
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.07.2017, 00:42
Zastanowmy sie hejterzy tego pomyslu
Przy torach plac usunięty tutaj tez byl plac ale usuneli wiec i tak na minus
Mieszkaniec Asnyka
Mieszkaniec Asnyka 09.07.2017, 11:28
Plac zabaw to jedno, a klatki na Asnyka to drugie.. Jest fajny napis '' Malowano w 1998", więc mieszkamy w slamsach. Za co płacimy??? !!!!!!!!!!!! Biorą pieniądze za co??????
123
123 06.07.2017, 19:16
Wykopaly piaskownice, czy zniszczyly teren? Dobrze ze nie widac twarzy na zdjeciach, to mandaty powinny trafic do odpowiednich rodzicow! W okolicy ul. Asnyka są przynajmniej 2 place dla dzieci! Między blokami na ul. Krasinkiego oraz za Intermarche. Za daleko dla rodziców? Nie wygodnie?
Aa
Aa 07.07.2017, 16:08
Tak to jest jak sie nie ma malych dzieci. Az strach pomyslec gdyby usuneli lawki do siedzenia przed blokami to bylby problem.
Dorota
Dorota 07.07.2017, 08:43
123 dobrze, że nie ma mandatów za głupotę. Miał byś jak w banku.
Daleko
Daleko 07.07.2017, 09:38
Wypowiedziała się mama (...) co za ma daleko do publicznych placów zabaw.

Część komentarza usunięta. administrator
mama
mama 06.07.2017, 16:47
Coś się Gmina ociąga z tymi urządzeniami a lato leci
Zaradny Znicz
Zaradny Znicz 06.07.2017, 09:58
Regalicą od zawsze kierowali komuniści i złodzieje więc nic dziwnego że dbają oni wyłącznie o własną kieszeń a nie o potrzeby mieszkańców
pyt
pyt 06.07.2017, 08:02
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
commerse
commerse 06.07.2017, 06:17
Czytam tytuł i myślałem że chodzi o lisy.

Pozostałe