Zderzyły się na skrzyżowaniu

  • 07.07.2017, 19:20
  • OSP Krajnik Dolny
Zderzyły się na skrzyżowaniu OSP Krajnik Dolny
-Ze wstępnych ustaleń i rozpoznania wynika, że kierowca samochodu osobowego marki Peugeot chciał skręcić w kierunku Krajnika Górnego. Natomiast kierowca samochodu osobowego Opel nie zachował szczególnej ostrożności i nie wyhamował, wjeżdżając poprzedzającemu pojazdowi w tył. W wyniku tego Peugeot wylądował na polu - informują strażacy z OSP w Krajniku Dolnym, gm. Chojna.

Do wypadku doszło dzisiaj, 7 lipca 2017 r. ok. godzinie 14:55 na drodze krajowej nr 26 na skrzyżowaniu między miejscowościami Krajnik Dolny a Krajnik Górny. 

-Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem od akumulatora, kierowaniu ruchem drogowym, usunięciu pojazdów z drogi i pola oraz sprzątnięciu zniszczonych części samochodowych z jezdni. Jedna osoba z podejrzeniem urazu kręgów szyjnych została przetransportowana do szpitala. Akcja została zakończona około godziny 18:00 - informują strażacy z OSP Krajnik Dolny.

Siły i środki: OSP Krajnik Dolny, OSP Chojna, JRG Gryfino, 3x Policja, 2x ZRM.

OSP Krajnik Dolny

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

33
33 08.07.2017, 09:21
Siedem jednostek Straży Pożarnej brało udział w kolizji dwóch aut ?
Aż dziw bierze ,że w Chojnie nie ma filii PSP tylko są ochotnicy. Droga Strażaków z Gryfina na południe powiatu, może potrwać nawet godzinę. Po takich strażakach, pomocy to już raczej nie ma co oczekiwać.
endo
endo 07.07.2017, 20:53
Pechowe to skrzyżowanie!

Pozostałe