Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Psy na plaży. Jak to jest z przestrzeganiem zakazu? [list czytelnika]

  • 09.07.2017, 19:26
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Psy na plaży. Jak to jest z przestrzeganiem zakazu? [list czytelnika] iswinoujscie (zdjęcie przykładowe)
Plaża w Steklnie dzisiaj, 9 lipca 2017 r. Obowiązuje zakaz wprowadzania psów. Na plaży znajduje się jednak kilka psów. Dlaczego nie reaguje żaden ratownik? Dlaczego Straż Miejska nie zajedzie na patrol?

Taką informację przesłał do nas czytelnik, korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na portalu igryfino.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

starsza pani
starsza pani 11.07.2017, 10:26
a mi najbardziej przeszkadzają wrzeszczące bachory, sypiące piaskiem po kocach - bardziej niż psy
Wkurzona na te stare bany
Wkurzona na te stare bany 11.07.2017, 14:37
Sama byłas bachorem głupia babo tylko ktoś piźnięty w łep określa dzieci bachorami
Młodszy pan
Młodszy pan 11.07.2017, 14:50
Wychowuj dziecko porządnie a nie bezstresowo, matko bachora.
lupus
lupus 10.07.2017, 23:52
Homo homini lupus est - Zwracam honor, za ostro napisałem.
ona
ona 10.07.2017, 21:07
zebyscie wiedzieli ilu tam ludzi sie kapie i chodzi po piachu z grzybicami ,swierzbami i innymi swinstwami ...ale pies ktory widac pilnowany jest -przeszkadza ...mimo ze lezy grzecznie na kocu. Dzieci tez sikaja do wody i piachu ...jednak nikt nie robi afery z tego
Alojzy
Alojzy 10.07.2017, 23:16
Po twoim wpisie mozna odnieść wrażenie ze twoj pies jest madrzejszy od ciebie.
Edzio
Edzio 10.07.2017, 13:33
Pienkny zad,pienkny
janek
janek 10.07.2017, 11:10
Plaża jest z zakazem wprowadzania psów. Bywają dorośli i dzieci, którzy zwyczajnie boją się psów. Dlaczego mają cierpieć dyskomfort przez łamiących zakaz wprowadzania zwierząt? Nauczmy się egzekwować swoje prawa. Dlaczego interes psiego właściciela ma być ponad interesem człowieka bez psa?
rafał
rafał 10.07.2017, 11:47
Dokładnie!
plażowiczka
plażowiczka 10.07.2017, 11:13
Też tak uważam!
Ekolog
Ekolog 10.07.2017, 10:45
Dziwne, że nikomu nie przeszkadzają samochody ratowników na plaży.
patryk
patryk 10.07.2017, 11:03
samochód nie zrobi kupy ani siku, nie wjedzie też do wody ( nie chcę się kąpać obok psów, pływam z otwartymi oczami do buzi , uszu tez się woda wlewa
Zakaz jest po to, aby go przestrzegać, SM do roboty wypisywać mandaty i tyle
kociara
kociara 10.07.2017, 10:52
Samochody nie szczekają!
Plażowiczka
Plażowiczka 10.07.2017, 10:20
RATOWNICY CAŁY CZAS ZWRACAJĄ UWAGĘ PLAŻOWICZOM Z PSAMI ALE NIESTETY NIKT NIE SŁUCHA! WIDOCZNIE LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ PO POLSKU I CZYTAĆ TEŻ NIE POTRAFIĄ.
odp
odp 10.07.2017, 10:24
telefony na Policji lub Straży Miejskiej się zepsuły? Kilka interwencji i się analfabeci nauczą czytać.
trocki
trocki 10.07.2017, 10:32
do odp: tak nie mają co robić tylko do twojego pieska przyjeżdżać. Nie osłabiaj mnie gościu.
odp
odp 10.07.2017, 10:38
Ja ze swoim na plażę, gdzie jest zakaz nie chodzę wiec do jakiego mojego? Polecam wrócić do nauczania początkowego czytania i pisania.
psia mama
psia mama 10.07.2017, 09:50
Tez mam psa kocham go najbardziej na swiecie sama z checia wzielabym go na plaze ale z drugiej strony nie wiem czy on chcialby zebym go zabrala.glosno goraco...to nie jest miejsce dla niego. Natomiast zaluje ze w Gryfinie nie ma miejsca gdzie spokojnie moge go puscic zeby sie wybiegal i wyszalal. Nie mam samochodu wiec nie moge z nim pojechac po srodku niczego zeby nie bylo zakazow itd.
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2017, 10:34
Sorry.... chcecie mieć psy, O.K.! Kto wam broni zwrócić się do miasta o dzierżawę jakiegoś gruntu (może nawet bezpłatnie lub za symboliczną kwotę) i zorganizować zbiórkę pieniędzy na budowę wybiegu? Jest Was tylu, że spokojnie poradzicie sobie finansowo z takim przedsięwzięciem. Dzięki temu będziecie o to bardziej dbali... PS. Może tak przywrócić podatek od posiadania psa i wtedy będzie budżet na budowę wybiegu za kilka lat. Biadolić każdy potrafi, ale zrobić coś to już trudniej, co?
no
no 10.07.2017, 11:07
Nie kazdy wie jak sie zabrac do takich rzeczy jak prosba o dzierzawe(bez sensu ale ok.,)a co do dbania to ja sprzatam po swoim psie i chcialabym zeby tak sprzataly mamy po swoich dzieciach ktore zostawiaja opakowania po lodach czipsach itd i mlodziez butelki po alkoholu wiec nie rob z wlascicieli psow takich najgorszych....
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2017, 11:21
Skoro trafiłaś na ten portal, to z pewnością możesz użyć przeglądarki do wyszukania interesujących Ciebie zagadnień w internecie np. dotyczących dzierżawy, użyczenia itp. Zebranie się właścicieli czworonogów w jakąś zorganizowaną grupę z pewnością zwiększy Wasze szanse na wybieg dla czworonogów.

PS. Pisząc o dbaniu - miałem na myśli zwracanie uwagi na niszczenie i dewastację. Zwyczajnie bardziej szanuje się to, co się budowało "własnymi rękoma". Nie posądzam Cię z góry o niesprzątanie po swoim psie, choć sama wiesz, że z tym bywa różnie wśród właścicieli czworonogów. Poza tym papierek po lodzie można wyrzucić i w tym miejscu rozłożyć koc. Po psiej kupie w trawie cieżko...
no
no 10.07.2017, 11:27
Masz racje. Zgadzam sie z Toba. Bo ja wcale nie chce sie klocic. Kazdy powinuen sprzatac po sobie i nie ma co tu dyskutowac powinno byc to normalne.pozdrawiam
rafał
rafał 10.07.2017, 09:13
Jak jest zakaz, to przykro mi, ale to nie miejsce dla zwierząt. Argumentacje, na poziomie "a komu przeszkadza psinka mała jak leży na kocyku" można by użyć w dyskusji nad słusznością tego zakazu, a skoro taki obowiązuje to nie naginajmy przepisów na siłę. Chcesz z psem poplażować to szukaj, jak ktoś tu już pisał, plaży bez zakazu. Dostosuj się!!!
pyt
pyt 10.07.2017, 08:53
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
33
33 10.07.2017, 07:22
Cholerne buractwo. Nawet piesek im przeszkadza.
piesek
piesek 09.07.2017, 23:54
a ja widziałem rozwalone na plaży obleśne suki
cała ta ferajna szcza i sra do wody
Marek
Marek 09.07.2017, 23:51
Mi przeszkadza siersciuch na plazy. Twoj pies twoj problem. Szukaj plazy gdzie nie ma zakazu. Nie kazdy chce sie kapac obok psa. Nie kazdy chce tez lezec obok prostaka co pali papierosa czy pali grilla i smrodzi, zamiast skorzystac z wyznaczonej strefy. Ale to Gryfino i zasady nie obowiazuja.
xxx
xxx 09.07.2017, 22:59
A ja widziałam jak dzisiaj bachor sikał do jeziora i też żaden ratownik nie zareagował , a piesek siedzi sobie przy włascicielu czy nawet się ochłodzi w wodzie i chyba nic się nie dzieje.
zapsem
zapsem 09.07.2017, 22:29
dla tego gnoma co napisal ten list zwierze to tylko chyba rzecz ..ale dla wielu to czlonek rodziny...istota ktora sie kocha ...niektorzy jednak nie sa zdolni do wyzszych uczuc.
plażowicz
plażowicz 10.07.2017, 08:45
nikt ci nie broni kochac swojego psa i traktowac go jak członka rodziny (choc to dziwne uczlowieczac zwierze), ale nie uszczesliwiaj innych pchlarzem na siłe!
Wlasciciel psa
Wlasciciel psa 09.07.2017, 23:55
Rozumiem autora. Mam psa i kocham swojego psa. Jednak to pies a nie czlowiek. Kupe zrobic i siku musi, a z toitoia skorzystac nie potrafi. Zwyczajnym buractwem jest puszczanie zwierzat tam gdzie jest zakaz. Pozniej jakies dziecko gołą stopa w resztki kupy psiej ma wychodzić? Sam sobie wchodz jak lubisz a innych psia kupa nie uszczesliwiaj!
za
za 09.07.2017, 22:23
nie jeden z tych plazowiczow ma brudniejsze stopy i jest obrzydliwszy jak lapki tego pieska.
ana
ana 09.07.2017, 22:21
a co komu przeszkadza pies jak lezy na wlasnym kocu? W cywilizowanych krajach do resteuracji chodzi sie z psami i nikogo to nie szokuje.
gosc
gosc 09.07.2017, 21:47
sa psy które sie kapie co tydzien czysty pachnacy a sa ludzie którzy smierdza jak łajno nie myja sie brudasy i tacy ida na plaze kapia sie tam gdzie czysci ludzie i jest ok?ale pieski przeszkadzaja list to napisała pewnie jakas zmanierowana niedoceniana żałosna istota
kuweta
kuweta 09.07.2017, 21:47
Po to jest plaża by *** i szczać w piach więc nic dziwnego że nikt nie przestrzega zakazu bo właściciele psów są zwykle analfabetami
psiarz
psiarz 09.07.2017, 21:43
Zwierzę też człowiek! W każdym bądź razie domownik!

Pozostałe