Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Obrycki Norbert 16.09.-13.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019
Mediaexpert 17.09.-01.10.2019

Siłownie zewnętrzne zamontowano w sołectwach [foto]

  • 15.07.2017, 10:12
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Siłownie zewnętrzne zamontowano w sołectwach [foto] UMiG Gryfino
-Cieszę się, że kolejny wniosek zgłoszony przez mieszkańców został zrealizowany. To wbrew różnym głosom, dowód na to, że burmistrz słucha mieszkańców i stara się realizować ich potrzeby. Termin dobry, wakacje, jest czas aby korzystać z zamontowanych urządzeń. Oprócz "Street Workout Park", powstały siłownie na terenach wiejskich oraz na plaży miejskiej w Steklnie. To mnie szczególnie cieszy:). Wszystko oczywiście z zabezpieczonych przez burmistrza i radnych środków na zadania z budżetu obywatelskiego. A w Bartkowie - oczywiście super siłownia – napisała przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Kasprzyk na profilu facebookowym wiceburmistrza Pawła Nikitińskiego.

W czterech sołectwach gminy Gryfino stanęły zewnętrzne siłownie. W ten sposób zakończono realizację kolejnego projektu w ramach budżetu obywatelskiego 2017 pn. „Wzrost atrakcyjności turystyczno-rekreacyjnej mikroregionu obejmującego sołectwa Bartkowo, Steklno, Steklinko, Włodkowice poprzez montaż elementów siłowni zewnętrznej”.

Kompleks siłowni zewnętrznych to wydzielone, ogólnodostępne miejsca, wyposażone w zespół urządzeń rekreacyjnych, na których użytkownicy mogą ćwiczyć w celu utrzymania lub poprawy sprawności fizycznej.

Bliskość, przyrody, ścieżek turystycznych oraz jeziora będzie sprzyjać aktywnemu wypoczynku mieszkańców.  

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

parawan
parawan 18.07.2017, 09:32
Jak już sobie nawzajem państwo władza dziękują, to jeszcze niech podadzą kulisy sprawy.
xxxxxx
xxxxxx 16.07.2017, 09:33
A kiedy będzie w Pniewie ? Tak duża wieś i miejsca jest dużo mamy plac zabaw a na nim nic
gąbka
gąbka 16.07.2017, 08:01
Jak widac na zdjęciach - pusto. brak zainteresownia.
ech gąbka
ech gąbka 16.07.2017, 16:47
Zdjęcia do dokumentacji zrobione zaraz po zamontowaniu :) więc trudno aby już, natychmiast stała kolejka do urządzeń :)
obywatel
obywatel 16.07.2017, 00:25
Jakby zamontowali to przynajmniej w kwietniu, to byłby sukces. W połowie wakacji to nie jest jakiś wielki sukces, chociaż i tak lepiej że nie w listopadzie...
SKÓB ZŁOMÓ
SKÓB ZŁOMÓ 15.07.2017, 15:37
Odkąd zobaczyłem ciebie
Nie mogę jeść, nie mogę spać
Jak do tóg doszło, nie wiem?
Miłość o sobie dała znać

Co poradzić mogę na to
Ze miłość przyszła właśnie dziś
Że w sercu mym jest lato
A w moich myślach jesteś ty

Przez te oczy, te oczy zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym oczom oddały cały blask
A ja serce miłości spragnione ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz

W mych ramionach cię ukryje
U stóp Ci zło\ze cały świat
Serce me dla ciebie bije
I czeka na twój mały znak
Jeden uśmiech twój wystarczy
I moje serce powie rytm
O twą miłość będę walczył
O miłość walczyć to nie wstyd

Przez te oczy, te oczy zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym oczom oddały cały blask
A ja serce miłości spragnione ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz
Ola
Ola 17.07.2017, 12:13
Super! dzięki za słowa piosenki
Bartek
Bartek 15.07.2017, 11:25
Bardzo dobry pomysł z budżetem obywatelskim no i dobrze, że na wakacje taka atrakcja.
ze wsi
ze wsi 16.07.2017, 08:42
Bartek z Bartkowa hehe...no i gdzie to zainteresowanie? Pytam gdzie?o kazdej godzinie tam pusto, jesienia czy zimą? jak z kolonii wrócą? Dziurawy pomysł
Pic
Pic 16.07.2017, 13:19
Geniuszu ty jeden to nawet jesień i zima sie załapały :))) Tak dla przypomnienia mamy dopiero lato :)
bartkowiak
bartkowiak 16.07.2017, 08:46
Al;e mieszka tu zausznica burmistrza.

Pozostałe