Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Po zakupy na rynek

  • 15.07.2017, 11:54
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Po zakupy na rynek TWS
Na targowisku miejskim w Gryfinie od rana zaczyna się ruch. Świeże warzywa, owoce. Są jeszcze truskawki, wiśnie i nie najtańsze czereśnie. Kto jeszcze nie zagospodarował balkonu, piękne kwiaty czekają.

Można też skorzystać z przecenowych okazji i kupić bluzkę albo spodnie.

TWS

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pani z kwiatami
pani z kwiatami 17.07.2017, 09:56
Prawda jest taka, że w poprzedniej kadencji opozycja inspirowała wystąpienia kupców i wskazywała jak sprawy mają być załatwione. Jak jednak doszli do władzy to zapomnieli o swoich złotych radach.
prawda
prawda 17.07.2017, 12:01
Pamiętam jak obecny burmistrz z obecnym wójtem Gryfina:) latali po straganach i przekonywali, jak będzie świetnie! A w zeszłym roku Nikitiński ogłosił, że będzie remont, który się skończy 16 grudnia 2016!
Jakoś w tej kadencji ani rozmawiać z mieszkańcami ani z przedsiębiorcami nie chcą...
Gryfinianka z wyboru
Gryfinianka z wyboru 16.07.2017, 21:41
Wydaje mi się że w Bangladeszu są też takie targowiska,a my przecież jesteśmy prawdopodobnie w Europie,wstyd i hańba.Może wróci Pan Piłat to zrobi porządek.Gdzie te czasy gdzie w Gryfinie było czysto i pięknie teraz zostało samo i? ??????
Ewa
Ewa 16.07.2017, 21:54
Proszę, do szkoły na nauki, a potem pisanie publiczne :)
Lodzia
Lodzia 17.07.2017, 09:24
Ewa, co, zabołało, co myślą zwykli ludzie?
Mysia
Mysia 17.07.2017, 09:39
Niektórym widać marzyłyby się "certyfikaty", kto może a kto nie może komentować...
kasa
kasa 16.07.2017, 16:30
Tak się właśnie wspiera lokalnych przedsiębiorców...robiąc im drogę za miliony...no bo coś za coś,prawda?
Mysia
Mysia 17.07.2017, 09:39
Słusznie powiedziane!
Ewa
Ewa 16.07.2017, 21:56
i tu znowu ty???
kramiarka
kramiarka 16.07.2017, 08:12
Obecna ekipa strasznie rynek zapuściła. Jak to mówią jaki pan taki kram.
Xxx
Xxx 15.07.2017, 23:10
Na tym pożal się Boże rynku drogo strasznie !
dyskont
dyskont 15.07.2017, 23:56
Jeden woli warzywa z marketu, inny jednak bardziej świeże...
bob
bob 16.07.2017, 14:16
W marketach teraz kupują warzywa wprost od rolnika i też są świeże.Warzyw sprowadzanych z zagranicy się nie kupuje.
szkoda słów
szkoda słów 16.07.2017, 15:38
I wierzysz w to? No to kupuj dalej "prosto od rolnika w markecie"...
chwila
chwila 16.07.2017, 14:23
Przecież pomidory sa z Hiszpanii> I nie tylko!
Zenek ogrodnik
Zenek ogrodnik 15.07.2017, 15:37
Odkąd zobaczyłem ciebie
Nie mogę jeść, nie mogę spać
Jak do tóg doszło, nie wiem?
Miłość o sobie dała znać

Co poradzić mogę na to
Ze miłość przyszła właśnie dziś
Że w sercu mym jest lato
A w moich myślach jesteś ty

Przez te oczy, te oczy zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym oczom oddały cały blask
A ja serce miłości spragnione ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz

W mych ramionach cię ukryje
U stóp Ci zło\ze cały świat
Serce me dla ciebie bije
I czeka na twój mały znak
Jeden uśmiech twój wystarczy
I moje serce powie rytm
O twą miłość będę walczył
O miłość walczyć to nie wstyd

Przez te oczy, te oczy zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym oczom oddały cały blask
A ja serce miłości spragnione ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz
sie pytam
sie pytam 16.07.2017, 12:54
Głupi?
expomponiarka
expomponiarka 15.07.2017, 15:06
Grunt, że rynek trochę ożył.
na głodzie
na głodzie 15.07.2017, 15:02
Pszepraszam a w którym miejscu na rynku mogem kupić zioło? Piszcie,piszcie błagam
Inkwizycja
Inkwizycja 17.07.2017, 03:20
Kiedyś była zielarka. Teraz zamknięta.
Jamajka
Jamajka 15.07.2017, 15:21
Ó Cheńka czfarty pawilon po prawei , piszem szyfrem rzeby nikt siem nie skapnoł
handlowiec
handlowiec 15.07.2017, 13:57
Kiedy burmistrz zamierza rozwiązać problem targowiska o czym krzyczał przed wyborami. Trzy lata minęły, a on nawet nie spotkał się z handlowcami.
pamiętliwa
pamiętliwa 15.07.2017, 16:07
Przecież przed wyborami obecny burmistrz z obecnym wójtem łazili po rynku i przekonywali. A jak wygrali - to w zeszłym roku Nikitiński powołał komisję, która miała nadzorować remont targowiska. Remont miał zakończyć się - uwaga, uwaga - 16 grudnia 2016 roku. I co? I cisza!
rynek
rynek 15.07.2017, 14:04
Jaki pan taki rynek, a nie dwa,drugi pod biedronką
maciuś wykopany
maciuś wykopany 15.07.2017, 13:40
pszeciesz jak cheniu obiecał kilka lat temu rze załatfił miliun dotacji na modernizacjem tagrowiska to znaczy rze obiecał i kogo to ophodzi rze to jest najtańsze mniejsce w wojewuctfie z kfiatami i warzywami spszedawanymi pszes producentuf skoro władzunia POpiera markety i rzywność gmo
do maciusia wykopanego w du*pe
do maciusia wykopanego w du*pe 15.07.2017, 15:23
Maciuś
oj bo jak....
oj bo jak.... 15.07.2017, 13:47
hahaha a gdzie to pisze że najtańsze>Się pytam.Gdzie to pisze?
Luiza
Luiza 15.07.2017, 13:31
Niektóre gminy pozyskują duże środki na targowiska w swoich miastach, a u nas co? Obiecanki!
kramerka
kramerka 15.07.2017, 15:09
Przecież buermitrz H.Piłat pozyskał 1 mln na hale targową to w zeszłej kadencji M. Sawaryn ze swoimi stronnikami wstrzymali dotację nie zatwierdzając sprawy.
uwaga
uwaga 16.07.2017, 22:06
Piszesz nieprawdę. Piłat przygotował projekt targowiska w miejscu na które nie zgadzali się handlujący na rynku. Niestety zmienił też plan lokując rynek w miejscu, na który nie było zgody. Plan zatwierdzony został przez radnych BBsu, którzy byli w większości. Dlatego w obecnym stanie trudno jest występować o środki zewnętrzne.
idiota
idiota 16.07.2017, 22:48
Co ty bredzisz? Sawaryn w kampanii wyborczej obiecał od ręki załatwić sprawę targowiska. W samorządzie jest od 20 lat, więc powinien dokładnie orientować się w temacie. A projekt przygotowany przez H.Piłata cała opozycja storpedowała, nie pytając nikogo o zdanie.
uwaga
uwaga 16.07.2017, 23:09
I znowu kłamiesz. Przypomnij sobie ile razy obecni byli na sesji kupcy i ile razy mówili o tym, że to złe miejsce na handel ( na Rapackiego, targowisko zaplanowane przez Piłata) A jak pamięć kiepska można sięgnąć do sprawozdań z sesji.
do "uwagi"
do "uwagi" 17.07.2017, 09:43
Natomiast obecni to nie tylko pamięci ale i przyzwoitości nie mają. Żeby wspominać o rozmowach z kupcami w poprzedniej kadencji to trzeba mieć tupet! A co, po wyborach przestali istnieć? Za bardzo detaliczni? Niżej miliona nie interesują?
na Rapackiego
na Rapackiego 16.07.2017, 23:31
Pamiętam jak na sesjè przyszedł właściciel parkingu, bo opozycja nawciskała kupcom że targowisko na obecym parkingu to dobra lokalizacja. Juz przypomniałeś sobie manipulanciw?
spidi
spidi 15.07.2017, 13:31
Te redaktor.Wszyscy wiedzą że na rynku jest drożej niż w sklepach.A w szczególności jeśli chodzi o odzież.Poza tym odzież nie dość że droższa niż w sklepie to jeszcze do tego zleżała i wyblakła na słońcu.Nawet jeśli ktoś zbytnio nie ma pieniędzy wystarczy że pojedzie na wyprzedaż w Szczecinie w takich sklepach jak H&M,New Yorker,Crop itp. i kupi dobre markowe ciuchy 3 razy taniej niż w na tym naszym ryneczku.
market
market 15.07.2017, 20:06
I tu się mylisz. Ale lataj do marketów, podobno jest wolność!
gość
gość 15.07.2017, 13:54
nie markowe tylko sieciówkowe, markowe są jednak o wiele droższe
rolo
rolo 15.07.2017, 14:01
Sieciówkowe głąbie to masz w Biedronce i w Lidlu.Jak nie odróżniasz takich podstawowych rzeczy to gratuluję inteligencji.
gość
gość 15.07.2017, 16:58
tak rolo, bo h&m i new yorker itp. to markowe buhahah tak samo jak twoje przykłady

ale dla niektórych to "markowe" xD
z rynku
z rynku 15.07.2017, 13:33
Łatwo ci mówić, ale żyć z czegoś trzeba.
z roboty
z roboty 15.07.2017, 13:46
To idź do roboty.Ostatnio na tym portalu pisali że w Gryfinie i okolicach roboty co niemiara.
do roboty
do roboty 15.07.2017, 15:10
Jak tak jest jak piszesz to podaj namiary do tej dobrze płatnej roboty.
x
x 16.07.2017, 13:13
PUP w Gryfinie ul.Łużycka 55
robota:)
robota:) 15.07.2017, 16:09
Kiedyś było "jestem od mnietka", teraz "jestem z igryfino"
korupcja
korupcja 15.07.2017, 17:29
do robota:) i od razu jest robota w gazecie brata :))))))
Olo
Olo 15.07.2017, 20:24
Dobre!!!:):):):):)
Hhhh
Hhhh 15.07.2017, 13:26
Ale jaja !!! Kto nazywa ten rozpiżdziej co sie tam dzieje !! Targiem !! Ropacz i nędza !!

Pozostałe