Gryfiński wygrał bitwę. Teraz walczy o tytuł „Gościa specjalnego”

  • 18.07.2017, 01:06
  • Krzysztof Ufland
Gryfiński wygrał bitwę. Teraz walczy o tytuł „Gościa specjalnego” Pogoń Szczecin
Pierwsza „Bitwa Powiatów” za nami! Kibice z powiatu gryfińskiego najpierw pokonali tych z powiatu stargardzkiego, a potem w liczbie 521 zakupili bilety za 1 zł na spotkanie z Wisłą Kraków. Około 40% z tej liczby to osoby, które wyrobiły kartę kibica, a więc były były na meczu po raz pierwszy lub wróciły na Pogoń po dłuższej przerwie.

Przed nami kolejny pojedynek. Teraz walka stoczy się pomiędzy kibicami z powiatów myśliborskiego i pyrzyckiego. Nagrodą będą wejściówki za złotówkę na pojedynek z Jagiellonią Białystok (30 lipca). Na klubowym facebooku w poniedziałek wieczorem, 17 lipca 2017 r. rozpoczęła się rywalizacja, która potrwa do niedzieli (23 lipca, g. 20.00). Będzie ona polegała na zebraniu jak największej liczby reakcji przyporządkowanej do danego powiatu. Uwaga: liczą się tylko reakcje pod postem głównym (bez reakcji w udostępnieniach posta).

To jednak nie koniec rywalizacji. Finałem akcji będzie podsumowanie frekwencji na meczu i nagrodzenie powiatu, który wypadł najlepiej. Wkrótce bitwy między kolejnymi powiatami o bilet za złotówkę na następne ligowe spotkania.

W poniedziałek, 24 lipca 2017 r. ogłosimy zwycięski powiat, którego mieszkańcy otrzymują tytuł „Gościa specjalnego” i będą mogli od tego momentu nabywać wejściówki za symboliczną złotówkę na mecz z wicemistrzem Polski.

Zakończeniem akcji będzie podsumowanie i nagrodzenie tych powiatów, które jesienią najchętniej brały udział w naszej akcji, a więc pojawiały się najliczniej na stadionie.

Krzysztof Ufland

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

legia
legia 19.07.2017, 08:20
kto pojedzie na tych patałachów..

Pozostałe