Naprawiliśmy dach – zapewnia GTBS

  • 20.07.2017, 17:51
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Naprawiliśmy dach – zapewnia GTBS
Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. informuje, że niezbędne prace dekarskie zostały wykonane 14 lipca 2017r. Konserwatorzy wykonujący prace chcieli poinformować Panią Marzenę o zakończeniu prac, ale nie zastali jej w domu - informuje nas Damian Buksza.

To odpowiedź na wczorajszy artykuł, jaki ukazał się na portalu igryfino. Podczas ostatniej ulewy sufit w kuchni w mieszkaniu pani Marzeny został zalany. Nasza czytelniczka mieszka przy ul. Niepodległości w Gryfinie.

O sprawie napisaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24062,zalalo-nam-mieszkanie-ale-gtbs-nie-spieszy-sie-z-r

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

barbie
barbie 21.07.2017, 11:05
płacimy za fundusz remontowy nie małe pieniądze a i tak nic nie robią...na 11 Listopada balkony się sypią i tez ich to nie interesuje...ani złotówki nie powinni dostać
bujdy na resorach
bujdy na resorach 20.07.2017, 21:50
Przecież pana Bukszę zatrudnili w urzędzie.
Marzena
Marzena 20.07.2017, 20:21
Gdyby. dach. Został naprawiony 14.07 to pan z Tbs powiedziałby mi o tym przez telefon, a nie przez 4 kolejne dni obiecywal ze ktoś przyjedzie i zobaczy. . No i 2 sprawa ja byłam w domu z chorym dzieckiem i Napewno uslyszalabym gdyby ktoś pukal aby łaskawie mnie poinformować o zakończonych pracach.
rocki
rocki 20.07.2017, 19:33
Widocznie uznali, że ma czekać na kolejny deszcz.
Guru
Guru 20.07.2017, 19:01
Czyli baba zrobila zadyme bo nikt ksiezniczce golebia nie wyslal z meldunkiem "zadanie zostalo wykonane"
oburzony
oburzony 20.07.2017, 20:39
Guru, baby to ty masz w nosie. A twoim obowiązkiem pracując w TBS jest pomóc mieszkance!
Guru
Guru 21.07.2017, 01:02
Gdybym pracowal tam to puscilbym dwa golebie. Na wypadek gdyby jeden zabladzil.
makabryczny dowcip
makabryczny dowcip 21.07.2017, 01:08
Kelner czy aby ten gołąb w potrawce jest świeży ?
Oczywiście, skąd to podejrzenie ?
Na nóżce miał karteczkę "Idę z odsieczą. Garibaldi"
puknij się w czajnik
puknij się w czajnik 20.07.2017, 19:17
Guru troszeczkę jesteś głupi. Ale przeważa jebn...cie.
Guru
Guru 20.07.2017, 20:05
Obronca dziewoi

Pozostałe