Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Dwie osoby ranne w wypadku

  • 22.07.2017, 19:23
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Dwie osoby ranne w wypadku OSP Banie
Do wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 122 za Parnicą (gm. Banie) w kierunku drogi S3. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania, strażacy z OSP w Baniach zastali samochód osobowy stojący w poprzek drogi. Pojazdem podróżowały trzy osoby. Dwie z nich zespoły medyczne zabrały do szpitala w Pyrzycach.

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, odłączeniu akumulatora oraz kierowaniu ruchem. Na czas działań ratowniczych oraz czynności policyjnych droga była całkowicie zamknięta, następnie ruch odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę 21/22 lipca 2017 r. o godzinie 00:20

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane następujące siły i środki: GBA z OSP Banie, 2 x JRG Gryfino, JRG Pyrzyce, 2 x PRM, 3 x Policja. 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dominika
Dominika 28.07.2017, 17:18
przykra sprawa z tym wypadkiem
Artur
Artur 27.07.2017, 09:25
Miał naprawdę dużo szczęścia , że nie zginął patrząc na wrak samochodu.
Adaś
Adaś 26.07.2017, 13:40
Trzeba patrzeć i na drogę i na licznik wtedy nie będzie samochód wygladał jak do złomowania.
lumnik
lumnik 26.07.2017, 13:57
Strasznbie! To już wrak!
sadownik
sadownik 23.07.2017, 17:49
To ktos z opozycji nie spodobala mu sie reforma sadow
hm
hm 24.07.2017, 10:39
Zrób tak: weź rozbieg, pochyl łeb, i rozpędzony walnij w ścianę. poprawi się.
gość
gość 23.07.2017, 17:00
Jeszcze jeden SZYBKI i WŚCIEKŁY ?? ale bez umiejętności
klara
klara 23.07.2017, 12:52
Specjalisci niech sie przyjrza tej drodze cos tam nie gra ,bo wypadekza wypadkiem.
rrr
rrr 23.07.2017, 12:18
bmw? mercedes to fiat?
danek
danek 22.07.2017, 23:38
Ta droga powinna być zamknięta bo tam co chwila są wypadki. Moze jakieś ograniczenia, lezący policjant?!
Ewa
Ewa 23.07.2017, 10:41
leżący policjant na normalnej drodze? To juz nie wystarczy rozum w głowie kierowcy?
Denis
Denis 23.07.2017, 10:50
jak widać nie starcza
Mercedes