Filmiki z manifestacji przed Sądem Rejonowym w Gryfinie

  • 25.07.2017, 01:28 (aktualizacja 25.07.2017, 03:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Filmiki z manifestacji przed Sądem Rejonowym w Gryfinie
Podczas poniedziałkowego spotkania przed Sądem Rejonowym w Gryfinie było nie tylko widowiskowo, ale i dość głośno. Co robili uczestnicy oraz organizator manifestacji 24 lipca 2017 r. - można obejrzeć na kilku nagranych przez nas filmikach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nasze pozostałe relacje z manifestacji:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24150,czym-zakonczyla-sie-manifestacja-przed-sadem-rejon

oraz

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24145,nie-obylo-sie-bez-prowokacji

i

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24142,dwiescie-osob-przed-sadem-w-gryfinie

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

rolo
rolo 25.07.2017, 18:40
Na pielgrzymkę do Częstochowy wy głupie stare baby a nie pod sąd.
nie moja broszka
nie moja broszka 25.07.2017, 16:25
Chcemy państwa prawa, a nie państwa prawników – stwierdziła, nawiązując do wykształcenia głowy państwa - dagadała w orędziu prezdentowi premier Szydło.
bibliotekarka
bibliotekarka 25.07.2017, 13:55
Tak, niektórzy jeżdżą do Szczecina, ale tu u nas demonstrowanie wymaga nierzadko znacznie większej odwagi.
2 to nie 3
2 to nie 3 25.07.2017, 13:04
Wygraliśmy. Nie utną ręki. Nie cieszmy się, że utną tylko palec.
piotr
piotr 25.07.2017, 12:28
o jakiej wy równosci krzyczycie.......to wtedy bedzie jak sedziowie za swoje bełedne decyzje będą ponosic konsekwencje....... ludzie nie ogladajcie tyle TVN..... BO JUZ zapomnicie jak się nazywacie
cytat
cytat 25.07.2017, 11:42
Polityczne skutki weta prezydenta Andrzeja Dudy dla obozu władzy, a szerzej dla prawej strony sceny politycznej mogą być daleko idące. Kluczowa reforma PiS została zatrzymana, a to oznacza polityczną vendettę na prezydencie. Może ona wywrócić do góry nogami polską scenę polityczną. W bardzo krótkim czasie Andrzej Duda może stać się najpoważniejszą opozycją wobec Jarosława Kaczyńskiego (z onetu)
Kriss
Kriss 25.07.2017, 11:40
Ale głąby, witki mi opadły. Stójcie w deszczu pachoły :P:P
Pp
Pp 25.07.2017, 12:53
Do roboty debilu. Za co ci płacimy,slugusie
Marko
Marko 25.07.2017, 10:26
Filmiki pokazują jak pokojowa była to manifestacja.
Robert
Robert 25.07.2017, 10:18
Dzisiaj też będziemy. Zapraszamy.
hahaha
hahaha 25.07.2017, 10:13
Widzę że sytuacja przed sądem napięta i emocjonalna jak na grzybach.Teraz widać że na PO w Gryfinie głosowało około 30 osób(patrz ludzie ze świeczkami na zdjęciu).Połowa Gryfina głosowała na PiS.A następna połowa miała w dopie wybory i nie poszła na głosowanie.Dziękuję za uwagę i precz z KODowitami.
trzecie weto
trzecie weto 25.07.2017, 10:10
I nie odpuścimy!
xxxx
xxxx 25.07.2017, 09:25
Co za bełkot.... żałosne
księgowy pis
księgowy pis 25.07.2017, 08:48
Dajcie spokój, prezes wstrzymał wypłaty za wpisy internetowe. Macie wolne do odwołania.
chłopczyk
chłopczyk 25.07.2017, 08:06
opętani, o czym ten chłopczyk mówi??? tylko o jakis dużych aglomeracjach. bzdurzy. czyli nic nie wie po co te ryki pod sądem!!!!!!!!!!!!!
Tyt
Tyt 25.07.2017, 07:15
Daj Pan spokoj. Smiech na sali.
:D
:D 25.07.2017, 07:36
buahahahaha. piluja te ryje obroncy szmat komunistycznych. broncie jeszcze Jaruzelskiego Kiszczaka i innych starych komuchow :) a później babcie i dziadki nie maja sily chodzic ale sterczeć pod sadem sila jest. tylko po co ?:D
hm
hm 25.07.2017, 09:56
jeśli pytasz się po co, tzn. że nie rozumiesz tego co obecny rząd próbuje zrobić. Idź jak cielę za kaczorem, a za jakiś czas nasze wnuki będą mówić o tobie per "komunistyczna szmata" albo "stary komuch".
Babcia
Babcia 25.07.2017, 08:49
Żeby bronic Polski przed takimi idiotami jak ty!
antykodiarz
antykodiarz 25.07.2017, 03:41
naprawdę takie stare szmaty wyszły na ulicę o tej porze zamiast brać ostanie namaszczenie przed snem? może akurat kopną tej nocy w kalendarz? :D
Hort
Hort 25.07.2017, 08:50
A sprawdzałeś czy matka twoja wstała?
Xyz
Xyz 25.07.2017, 06:52
Sam najgorszy sort lewaka z dziada pradziada UBeka i NKWDzisty
Jolka
Jolka 25.07.2017, 09:45
Którzy, którzy pokarz!!
hm
hm 25.07.2017, 09:58
Daj spokój, szkoda nerwów, anonimowo to łatwo się rzuca wyzwiskami.
Piguła
Piguła 25.07.2017, 08:09
A kim jest i byl twój ojciec? Sam kim byleś atomku? A twoja matka żyje? Może też kopnie w kalendarz tej nocy? Zmień leki, te ci szkodzą
Halina
Halina 25.07.2017, 13:13
antykodziarzu i za taką nienawiść do ludzi już wkrótce pójdziecie w polityczny niebyt. Czego wam szybko życzę.

Pozostałe