Czym zakończyła się manifestacja przed Sądem Rejonowym w Gryfinie [film]

  • 25.07.2017, 01:59 (aktualizacja 25.07.2017, 03:06)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Czym zakończyła się manifestacja przed Sądem Rejonowym w Gryfinie [film]
Uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Łukasza Martyniaka 24 lipca 2017 r. o godz. 21 przed budynkiem Sądu Rejonowego w Gryfinie wypowiadali się z przejęciem i troską o bieżącej sytuacji w kraju. Podkreślali, że zależy im na konstytucyjnym trójpodziale władzy. Manifestację zakończyli w patriotyczny sposób.
igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (119)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Klimek
Klimek 30.07.2017, 22:05
Ludzi niezadowolonych coraz więcej.
WALD
WALD 26.07.2017, 15:25
Stado baranów i tyle
Ja.
Ja. 25.07.2017, 20:27
Czy PUK wydensyfekował one miejsce . Przyjdzie KASTA do roboty i co , syfa załapie ?????
XxX
XxX 25.07.2017, 18:39
Ale Ciemnota hahahahahha
gość
gość 25.07.2017, 18:29
Za rządów PO, w knajpie "Sowa i przyjaciele", która była na podsłuchu, jeden wysoko postawiony polityk powiedział do drugiego, że, "państwo polskie już nie istnieje". Miał na myśli pracę wymiaru sprawiedliwości. A dzięki kilku prawnikom i notariuszom w Warszawie, "udała się" złodziejska prywatyzacja w Warszawie....
czarna dziura
czarna dziura 25.07.2017, 17:38
Tyle piszecie o kodziarskich manifestacjach w Gryfinie, a na Google maps ich nie widać.
Deszcz
Deszcz 25.07.2017, 17:02
Towarzysze z 'po' , chyba nigdy nie mieliście do czynienia z sądami !!
Wyjdźcie teraz z lampionami na deszcz i zmoczcie sobie porządnie głowy aby prze-trzeźwieć !!
... .
Ciekawe kiedy zobaczymy sędziów zarabiających od 15 tyś wzwyż jak będą protestować pod waszymi zakładami, w chwili gdy wam będzie się działa krzywda, zarabiając jak (...) 2tyś brutto ??

Majątek z pracy w sądzie 20 mln.
https://wpolityce.pl/polityka/…
antylogika
antylogika 25.07.2017, 17:22
Ciekawa logika - obniżasz pensję pracuja lepiej (nie tylko sędziowie)? Poza tym, czy którakolwiek zawetowana ustawa obniżała pensje? Pokręciło ci się po tych słowach prezydenta...
NN
NN 26.07.2017, 01:09
Chodzi o ukrócenie przywilejów i przypływów kasy z nikąd. Też pomyśl: pracując 35 lat po 12 miesięcy zarabiając od razu po skończeniu studiów nawet dajmy na to 40 tys. zł miesięcznie, nie uzbierasz z uczciwej pracy 20 mln zł nawet w tej branży.
Pedro
Pedro 25.07.2017, 14:50
Popieram Don Pedro !!!
TT
TT 25.07.2017, 14:49
Kacze odchody konta naród :D
szKODnik
szKODnik 25.07.2017, 14:40
10 protestujacych reszta to spacerowicze i tyle w temacie
spacerowiczka
spacerowiczka 25.07.2017, 17:22
Bo to spacerująca rewolucja:)
wawa
wawa 25.07.2017, 14:26
W patriotyczny sposób zaatakowano pizzą zwykłego przechodnia. Jego własną pizzą.Taka to demokracja?? Wszystko zarejestrowała kamera ono 24.info (protest mimo weta przed Sądem w Gryfinie). Pięknie w jakości HD. Zobaczcie sobie. Incydent z pizzą w środku filmu
fsfs
fsfs 26.07.2017, 08:34
widziałam i słyszałam co mówił ten człowiek z pizzą. Teraz to jest zwykły porządny człowiek. Ale są nagrania gdzie słychać jak mówi co innego
Ktoś
Ktoś 25.07.2017, 14:15
1) Afera taśmowa
2) Afera hazardowa
3) Afera wyciągowa
4) Afera stadionowa
5) Afera autostradowa
6) Afera stoczniowa
7) Afera AmberGold
8) Afera Elewarru
9) Afera z informatyzacją MSW
10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru
11) Afera z budową elektrowni atomowej (od 5 lat trwa "wybieranie" jej lokalizacji, a kasa dla zarządów specjalnych spółek leci)
12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych
13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł)
14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn
15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów)
16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł)
17) Podniesienie VAT-u na wszystko
18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców
19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych
20) Podniesienie akcyzy na paliwo
21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa)
22) Zmniejszenie o 1/3 zasiłku pogrzebowego
23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego - tzw. opłaty zapasowej
24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!)
25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego
26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego
27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego
28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO
29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej
30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń
31) Przyjęcie ustawy o "bratniej pomocy" (tzw. ustawa 1066)
32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi
33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 - 2013
34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych
35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty)
36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)
37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego
38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej
39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów);
40) Ograniczenie potencjału militarnego
41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej
42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi)
od końca do początku
od końca do początku 25.07.2017, 17:33
42 - che, che
41 - san escobar
40 - pan Macierewicz (i jego młodzi doradcy)
39 - faworyzowanie amerykańskiego sprzętu i kontrahentów
38 - przecież nie potrzeba rezerwy demograficznej, bo 500 plus działa:)
37 - ani gazu łupkowego, ani korzyści - I Bogu dzięki, bo taki gaz łupkowy to katastrofa w polskich warunkach
36 - no, no, teraz ceny spadną...
35 - za to teraz kolejek już nie ma...
34 - w ogóle nieprzejmowanie się konstytucją
33 - za to teraz nic nie utajniają
32 - NO JUŻ PRZYZWOITOŚCI NIE MASZ, WOBEC TEGO, CO ZROBILI BEZCZELNIE Z REFERENDUM "OŚWIATOWYM"...
dalej mi się nie chce, ale też jest smacznie (i gryfińsko - atomowo:))
qwr
qwr 25.07.2017, 15:02
Ostatnio Mercedes otworzył w Jaworze fabrykę i dostał za to 25 milionów naszych złotych pieniążków!!! Złodzieje pisowkie.
Wpis***
Wpis*** 25.07.2017, 14:55
42 punkty w 8 lat to pikuś przy PiS, bo w 2 lat mają już 24 wpadki co po ośmiu da jakieś 200, bo się rozkręcają :D
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,10…

http://next.gazeta.pl/next/7,1…


https://www.wprost.pl/kraj/100…
Marek
Marek 25.07.2017, 13:59
Pamiętajmy, że skok na sądy, nie do końca został udaremniony!
Don Pedro
Don Pedro 25.07.2017, 13:44
Jestem bardzo miło zaskoczony że mamy tak małą garstkę manifestujących głupków ok 30. Reszta Gryfinian to porządni ludzie.
Bb
Bb 26.07.2017, 13:12
Reszta protestujących w Szczecinie i Warszawie. Brawo dla broniących Konstytucji! Kto tego nie rozumie nigdy nie powinien cieszyc się z praw jakie ona daje.
daliśmy radę!
daliśmy radę! 25.07.2017, 14:01
Tych po drugiej stronie ulicy nie było 30, tylko mniej. Ale nie nazywaj ich głupkami, bo to nieładnie. Mają swoje poglądy i póki nie chcą ich siłą (albo pizzą) narzucać innym, mają prawo do własnych przekonań.
olek
olek 25.07.2017, 19:02
Jak byś czytał ze zrozumieniem ty tępaku z KODu to byś wiedział że o co innego mu chodzi.Marsz do szkoły się dokształcić.I ...uja daliście radę.
piotr
piotr 25.07.2017, 12:48
nie mogę patrzec na ten nasz biedny naród jak był okradany a teraz jest otępiany ale chyba sami sobie jestesmi winni skora tylu w nas gł........ch
daliśmy radę!
daliśmy radę! 25.07.2017, 14:02
Na szczęście naród powiedział dość i nawet pan prezydent przyznał, że partia rządząca zapędziła się za daleko...
żal.pl
żal.pl 25.07.2017, 13:22
Sam jesteś biedny... Intelektualnie...
Jaś Fasola
Jaś Fasola 25.07.2017, 12:31
Ja mam też ciekawy filmik https://www.youtube.com/watch?…
Ministrant
Ministrant 25.07.2017, 12:18
Ilu z tych demonstrantów była ochrzczona w kościele ?????
ochrzczona
ochrzczona 25.07.2017, 14:04
A ilu ochrzczonych nawoływało do przemocy, nienawiści...
Xyz
Xyz 25.07.2017, 13:38
Tylko w prawosławnym
"ziet, żet"
"ziet, żet" 25.07.2017, 14:07
Tobie "końcówko alfabetu obcojęzycznego" nawet nie pomoże zielonoświątkowy - z pełnym zanurzeniem. Dla ciebie to i tak pusty gest, który z wiarą chrześcijańską w twoim życiu nic nie ma wspólnego
cytat
cytat 25.07.2017, 12:02
W jednym premier Szydło ma jednak rację. Prezydent wetując dwie ustawy PiS, sprawił, że jego stanowisko wobec reformy sądownictwa stało się mało czytelne. Bowiem kilka dni temu deklarował publicznie, że podpisze ustawy, jeśli PiS spełni jego warunek. I poprawki prezydenckie w teorii rzeczywiście zostały uwzględnione, choć w praktyce nie usuwały największych mankamentów reformy (z onetu)
RAZEM
RAZEM 25.07.2017, 12:01
Sądownictwo trzeba zreformować a nie podporządkować jedynie słusznej narodowo-socjalistycznej kaczystowskiej partii :-)
Xyz
Xyz 25.07.2017, 13:40
Teraz jest POdPOrzadkowana PO i to juz lemingą nie przeszkadza. ..
Emer
Emer 25.07.2017, 17:03
"to juz lemingą nie przeszkadza". Co to jest leminga?
Tancerz erotyczny
Tancerz erotyczny 25.07.2017, 11:58
Hej, przyjde zatancze wam w deszczu przed sądem.

Pozostałe