Przepraszam drogo, że naszym jeżdżeniem prowokujemy cię do nerwowej reakcji

  • 28.07.2017, 12:11 (aktualizacja 28.07.2017, 12:59)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Przepraszam drogo, że naszym jeżdżeniem prowokujemy cię do nerwowej reakcji czytelnik igryfino
Na temat tej dziurawej drogi otrzymaliśmy nietypowy list od pana Tomasza. Nasz czytelnik przysłał również zdjęcia. Zapraszamy do lektury.

Podejrzewam, że wielu czytelników słyszało tajemnicze słowa pas drogowy. Można oczywiście podać definicję tego „zjawiska”, ale ogólnie rzecz biorąc to kawałek ziemi, który jest rozdzielony drogą.

W kwestii własności oczywistym wydaje się, że należy on do właściciela/zarządcy rzeczonej drogi. Chociaż niekoniecznie da się to zaobserwować gołym okiem. Niech nie zmyli was księżycowy krajobraz tzw. pobocza. Niestety nie można go eksplorować czy brać w posiadanie. Okazuje się, że wtedy stwarzacie zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego, a nawet możecie spowodować katastrofę w ruchu lądowym.

Jednak właściciel/zarządca tego pasa, zdawałoby się ziemi niczyjej, nie jest w stanie sprowadzić na was i wasze auta, żadnego nieszczęścia. „Jego” dziurawa droga, pobocze czy inny pas drogowy nigdy by mu tego nie zrobiły. A jeżeli nawet, to jest to tylko i wyłącznie nasza wina, bo naszym uporczywym jeżdżeniem prowokujemy materię nieożywioną i dziurawą do nerwowej reakcji.

Przepraszam cię, drogo z Przyjezierza przez Mirowo do Godkowa Osiedle – taki list z oryginalnym podejściem do tematu otrzymaliśmy od pana Tomasza.

 

O sprawie powiadomiliśmy naczelnika Wydziału Zarządzania Drogami w Gryfinie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe