Apelują do radnego Brzezińskiego o zrzeknięcie się mandatu. Kukiz'15 Powiat Gryfino wydaje oświadczenie w sprawie pizzafery

  • 28.07.2017, 12:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Apelują do radnego Brzezińskiego o zrzeknięcie się mandatu. Kukiz'15 Powiat Gryfino wydaje oświadczenie w sprawie pizzafery Kamil Frelichowski
Otrzymaliśmy oświadczenie przewodniczącego koła Kukiz’15 Powiat Gryfino w sprawie tzw. pizzafery. W związku z tym poprosiliśmy radnego powiatowego Marka Brzezińskiego o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Jak dotąd nie otrzymaliśmy od niego odpowiedzi.

Oświadczenie Kukiz'15 Powiat Gryfino w sprawie poniedziałkowego zdarzenia pod sądem rejonowym w Gryfinie

Szanowni Państwo,

poniedziałkowe zdarzenie podczas nielegalnego (bo nie zgłoszonego do UMiG) zgromadzenia, w którym radny powiatu p. Marek Brzeziński naruszył nietykalność osobistą oraz znieważył w miejscu publicznym p. Michała, odbiło się szerokim echem w całym kraju. O sprawie poinformowały nie tylko wszystkie liczące się media, ale również te satyryczne jak Pudelek.tv czy wTyleWizji. Dość przypomnieć, że reportaż z tego zdarzenia w środowym, głównym wydaniu Panoramy w TVP 2 obejrzało ok. 1 milion widzów ! Tym samym poszkodowany w zdarzeniu p. Michał stał się nagle, z dnia na dzień, osobą publiczną, a radny Brzeziński przysporzył wątpliwej chwały społeczności powiatu gryfińskiego, którego jest członkiem.

Kukiz’15 zawsze staje po stronie zwykłego obywatela, dlatego też mając świadomość, że p. Michał broniąc się sam, może być na straconej pozycji w konfrontacji sądowej z radnym Brzezińskim, postanowiliśmy zaoferować mu pełną pomoc prawną. Dzięki naszym staraniom pomoc p. Michałowi zadeklarował jeden z najlepszych mecenasów w zachodniej Polsce, który specjalizuje się w sprawach karnych dotyczących przestępstw przeciwko czci oraz nietykalności cielesnej. Pan mecenas zadeklarował się udzielić swojej pomocy p.Michałowi pro bono.

W zorganizowanej przez Kukiz’15 konferencji prasowej, która odbyła się w środę w biurze posła Sylwestra Chruszcza w Szczecinie, zaapelowałem do radnego Brzezińskiego, o podjęcie męskiej decyzji i zrzeknięcie się mandatu, by zachował resztki, tak mocno już zresztą nadwątlonego honoru. W niniejszym oświadczeniu ponawiam ten apel !

 Z poważaniem

Kamil Frelichowski

Sekretarz zarządu Kukiz’15 o/Szczecin

Przewodniczący koła Kukiz’15 Powiat Gryfino

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (266)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Podbiopieta
Podbiopieta 03.08.2017, 08:29
Michale Wołodyjowski, kończ waść i wstydu sobie oszczędź.
IPek
IPek 03.08.2017, 01:40
Michał gdzieś tam się chwalił na forum że karierę chciał robić w Gryfinie np. w Biedronce albo jako informatyk. No to jako znawca komputerów powinien wiedzieć o adresach IP i że w sieci nie jest się anonimowym. Na ale jeżeli się słucha podszeptów innych, to potem się wypisuje takie "oświadczenia":):):)
pustułka
pustułka 03.08.2017, 00:47
A jak sprawa daleko zaszła?
Michał
Michał 03.08.2017, 00:36
Szanowni czytelnicy, informuję was, iż w związku z dalszym zniesławianiem mojego dobrego imienia, permanentnym naruszaniem moich dóbr osobistych na tle wypowiedzi w tym portalu, umożliwianiu osobą bezimiennym, anonimowym na szkalowanie mojego imienia,rozważam złożenie do prokuratury zawiadomienie nie przeciwko wam którzy się do tego zdobyli, a właścicielowi tego serwisu, jako umożliwiającemu bezimiennie, bez rejestracji, bez ponoszenia konsekwencji za swoje wpisy łamać prawo podmiotowi...

Za razem apeluję do władz serwisu o zaktualizowanie CMS o wyłącznie możliwość logowania się w celu wyrażenia swojego zdania, brania odpowiedzialności za swoje słowa, pozostania osobą świadomą swoich wypowiedzi, doprowadzenia poziomu tego portalu do obecnie obowiązujących konwenansów w tej dziedzinie.

zbulwersowany dalszym naruszaniem dóbr osobistych zanim tak postąpię, przeprowadzę rozmowę z zarządcą serwisu.
naiwnych nie sieją
naiwnych nie sieją 03.08.2017, 01:18
Kto cię tak podpuścił kochany? Nie czujesz że możesz się stawać marionetką do załatwienia interesów jakie mają inni zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku?
komuś przeszkadza wolny internet?
komuś przeszkadza wolny internet? 03.08.2017, 08:02
Intrygi papug i tyle! Sysek jak zobaczył swoich obrońców, to ma teraz ból głowy!
A ten wpis niby "michała" to podpucha aż śmierdzi!
viva
viva 02.08.2017, 21:50
PAnie Kamilu, głową pan muru nie przebijesz.
bigos
bigos 02.08.2017, 21:24
Bo to nie do niego trzeba apelować tylko do ekipy, która go tam zamontowała.
klips
klips 02.08.2017, 21:12
Szkoda czasu! Jemu nie przetłumaczysz!
Władek
Władek 01.08.2017, 22:41
Ziomek szkoda ze jak ja przechodziłem tak nie zareagowałeś. Banda głąbów i lamusow. A co do flagi uni europejskiej. To pani kanclerz zaprasza was do siebie. Nakładlinwam do tych skórzanych głów. I próbujecie cos na sile zmienić. Tylko jest jeden problem robicie pod siebie
postulat
postulat 01.08.2017, 21:12
Powinno się oddzielać, albo zaznaczać komentarze żartobliwe o tych wnoszących coś do dyskusji.
do p. Kamila
do p. Kamila 31.07.2017, 23:16
I po odpowiedzi pana Marka na pewno mina panu zrzedła.
bravo
bravo 31.07.2017, 14:24
Kukiz w Gryfinie to popularna partia skoro nabił ćwierć tysiąca komentarzy.
jurek
jurek 31.07.2017, 14:51
tylko teraz z pizza chodzic po miescie bedziesz slawny
ulubiona Marka
ulubiona Marka 31.07.2017, 18:56
pizza z głowizną
rynek
rynek 31.07.2017, 22:18
Choroby móżdżku należą do chorób układu nerwowego. Ze względu na centralną, kontrolującą i koordynującą rolę, jaką ten układ sprawuje, mogą mieć bardzo dramatyczny przebieg, czasem związany nawet ze znacznym upośledzeniem.

jerzy
jerzy 31.07.2017, 14:12
Ludzie jedna glupia prowokacja. Udana afera przeszla glosowania, az 234 komentarze Brawo wy.Michal S został celebryta w Gryfinskim INTERNECIE. Brawo Plebsy.A artykuł o piesku ktory mieszkał w budzie przez te lata Jeden komentarz.Temat bardzo wazny do opisywania.
ania
ania 31.07.2017, 14:15
Tak Kudlatek wazniejszy niz jakis Michal smieszny.
:)
:) 31.07.2017, 12:59
Mnie zastanawia jedno. Czy Michał aż tak zmienił poglądy, czy naprawdę pomyliło ku się kto akurat demonstrował i przez pomyłkę z „antykaczysty” stał się „prokaczystą”? To byłaby szczególna ironia losu.
Bo żeby normalny człowiek chciał przechodzić z pizzą przez tłum w celach konsumpcji i jeszcze w ten sposób się zachowując - to przecież nikt nie wierzy.
kolo
kolo 31.07.2017, 23:00
Myślę, że wielu znających Syska z dawnych czasów wciąż się nad tym zastanawia, skąd ta zmiana poglądów. Może to kwestia cholesterolu?
rynek
rynek 31.07.2017, 23:36
a moze cybuch mu sie zatkał
internety
internety 31.07.2017, 13:18
Tradycyjnie :) Ani słowa o Brzezińskim, tylko Michał i Michał. Do tego napaść, rozwalanie demonstracji, prowokacja...

Naprawdę można aż tak przejąć sposób myślenia narzucany przez pewnych ludzi/media?
rynek
rynek 31.07.2017, 22:23
i do tego donosy
mundial 2006
mundial 2006 31.07.2017, 18:50
A ty tradycyjnie tylko o Zidane, a ani słowa o Materazzim:)
W wersji gminnej oczywiście...
zdradziecka morda
zdradziecka morda 31.07.2017, 19:20
Co się dziwisz? Hipokryzją jest wyzywać przeciwników zmian w sądach od esbeckich wdów (panią Romaszewską też?), zdradzieckich mord, rzucania jajami w Sanoku (i wyśmiewania równy tydzień temu na tym forum) – a teraz nagle rozczulać się nad biedną nieszczęśliwą „drobinką” mniejszą od pizzy, co to ją stratował tłum jak turlał ją do domu, niczym krasnoludek pigułkę?
Klaudia
Klaudia 31.07.2017, 09:54
Zrzec się mandatu, chyba nie wiesz co mówisz. Czy widziałeś kiedyś żeby ktoś świnię od koryta odgonił?
wieloryb
wieloryb 31.07.2017, 11:50
a ty Klaudia tak do kogo piszesz "chyba nie wiesz, co mówisz"? Bo jakoś wątku brakuje...
:)
:) 31.07.2017, 12:57
"nie wie do kogo mówi" pisząc, że nie wie, co mówi:)
rolnik
rolnik 31.07.2017, 10:18
Tylko druga świnia. Bo kto inny ma w tym interes?
wieloryb
wieloryb 31.07.2017, 11:49
Dobrze powiedziane. Jeśli ktoś używa określenia "świnia przy korycie", to powinien zdawać sobie sprawę, że świnie się zmieniają, koryto zostaje...
orka
orka 31.07.2017, 11:10
Nie każdy tak jak Ty mierzy wszystkich swoją miarą. Niektórzy sobie po prostu nie życzą chamstwa w przestrzeni publicznej i ludzi tak się zachowujących jako swoich przedstawicieli.
wieloryb
wieloryb 31.07.2017, 11:47
No i dlatego że sobie nie życzą "chamstwa w przestrzeni publicznej" to sobie również nie życzą pizzy w tłumie...
harpun
harpun 31.07.2017, 12:27
Aha, ok. Gdy stoi szlachta to plebs nie ma prawa przejść. Bo jest to napaść. nieprzekraczalna granica i takie tam.

Najlepsze jest to, że Ty w to dalej wierzysz :)
:)
:) 31.07.2017, 12:58
Gorzej, że ty nadal wierzysz, że ten gościu łaził po tłumie z pizzą w tę i z powrotem, bo zabłądził...
jurek
jurek 01.08.2017, 11:53
wierze ze łaził z pizza specialnie na 100% to Głab msciwy.
:))
:)) 31.07.2017, 13:02
Nic Ci do tego w co ja wierzę. A odpowiadam tylko na żenujące komentarze w debilny sposób próbujące przypisać winę Michałowi.
janek
janek 31.07.2017, 15:03
mieszkam na tej ulicy 28 lat w zyciu na oczy nie widzialem tam Michala .Moze zbieg okolicznosci ,a moze nie.A tu nagle spadl z nieba z pizza kolo sadu.Ja w to nie wierze.Na filmiku widac ze nie reaguje wogole tak jak by chcial ta pizze miec na glowie.
twoja logika
twoja logika 31.07.2017, 15:37
Dostosuję twój tok myslenia do ciebie. Wyglądasz na takiego, co nie ma kontaktu z rzeczywistością. Zupełnie jak ktoś, kto chce aby go zamknąć w psychiatryku.
brawo!
brawo! 31.07.2017, 15:46
Była już taka władza, która uznała, że każdy, kto nie docenia jej wielkości jest chory psychicznie. Co więcej, tam też jedna partia i jej prokurator generalny rządził sądami...

twoja logika Dzisiaj, 15:37 Dostosuję twój tok myslenia do ciebie. Wyglądasz na takiego, co nie ma kontaktu z rzeczywistością. Zupełnie jak ktoś, kto chce aby go zamknąć w psychiatryku.
33
33 31.07.2017, 00:35
Coś mi się wydaje, że takie zawiadomienie do prokuratury może złożyć tylko poszkodowany. Czemu Ty, wielki obrońco upokorzonych, nie składałeś wniosków do prokuratury , jak proboszcz z Górnego Tarasu pobił nieletnią dziewczynkę ? Czepiłeś się tematu, jak gówno okrętu i krzyczysz, że płyniesz. Jesteś tylko żałosnym pajacem, który chce zaistnieć.
popis
popis 08.09.2017, 16:23
ciekawie napisane, będą cytował z tym okrętem i krzyczącym wsadem
Michał
Michał 31.07.2017, 00:30
NIE MA JUŻ DIALOGU !!!
papuga
papuga 31.07.2017, 01:08
"Dialogować" tam szedłeś? A mówiłeś, że tylko przechodziłeś do domu:)
Michał
Michał 31.07.2017, 00:27
reszta minie nie interesuje, to nie "diabola"

youtu.be/ms0180Cwhg0
Michał
Michał 30.07.2017, 23:58
Witam serdecznie, informuję, iż w dniu dzisiejszym złożyłem dodatkowe informacje do zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa przez pana Marka, pan Marek nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje czyny, wręcz próbuje mnie oczernić za zaistniałe zdarzenie.W związku z tym i wypowiedziami w telewizji publicznej postanowiłem złożyć następne zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa ...
iza
iza 31.07.2017, 22:25
to wykroczenie a nie przestepstwo łasa pałko
iza
iza 31.07.2017, 22:24
kapus i donosiciel
moja racja jest najmojsza
moja racja jest najmojsza 31.07.2017, 09:56
No i fajnie - moja racja jest najmojsza, a jak ktoś przedstawia swoją wersję, to zawiadomienie do prokuratury. Ciekawe. To ten prawnik zafundowany przez pana Frelichowskiego doradza?
A prawo do obrony?
oko
oko 31.07.2017, 11:11
Obrony przed czym? Bronić to się musi Michał - przed zniesławianiem oraz liczyć na to, ze ktoś wymierzy sprawiedliwość za naruszenie jego nietykalności osobistej.
wieloryb
wieloryb 31.07.2017, 11:52
A zniesławianie na czym polega? Na pytaniu, kto normalny włazi w tłum z pizzą? Kto normalny przeszkadza innym?
internety
internety 31.07.2017, 12:31
Tu Ziemia! Skoro jest chodnik to można nim przejść. To nie czasy godziny policyjnej gdy tylko wybrani w pewnych porach mogli chodzić po ulicach, chociaż jak widać Ci tęskno do tamtych czasów.

Normalna osoba zada pytanie - czy to normalne atakować pizzą. Jakie konsekwencje za to spotkają atakującego. Ty jak widać masz swój świat. Zyj sobie w nim spokojnie, pod warunkiem, ze nie naruszasz prawa. Gdy naruszysz - licz się z konsekwencjami.
szczyt absurdu
szczyt absurdu 31.07.2017, 13:03
Szczytem obłudy i absurdu jest mówienie, że rozwalanie protestu przeciw władzy prokuratora nad sądami, co nie podobało się tylu wybitnym osobom to "protest tych, co tęsknią dawnymi czasami"!

Dawne czasy, czasy godziny policyjnej - to właśnie czasy władzy monopartii!!!


internety Dzisiaj, 12:31 Tu Ziemia! Skoro jest chodnik to można nim przejść. To nie czasy godziny policyjnej gdy tylko wybrani w pewnych porach mogli chodzić po ulicach, chociaż jak widać Ci tęskno do tamtych czasów.
internety
internety 31.07.2017, 13:17
Rozwalanie protestu :))) I ty chcesz komukolwiek zarzucać obłudę :)))
papuga
papuga 31.07.2017, 01:04
Oj ten wybitny prawnik działa - najpierw chciał się dowiedzieć, jakie dowody ma druga strona, żeby ustalić wersję, teraz składa w niedzielę pozew?
Albo to prowokator podszywający się pod prowokatora, albo coś przeinwestowaliście w tego adwokata...
pinki
pinki 31.07.2017, 00:04
Przecież dzisiaj niedziela. Należy ją czcić jako dzień odpoczynku a nie kolejne doniesienia robić i jeszcze innym ludziom nie pozwalać na niedzielny relaks.
jurek
jurek 31.07.2017, 14:54
kapusiow nie brakuje
papuga
papuga 31.07.2017, 01:05
A gdzież to dzisiaj można w Gryfinie prokuratora znaleźć? Chyba tylko na wezwanie przez policję...
Michał
Michał 31.07.2017, 00:18
uznałem to za dzień relax, nie m picia tylko kawy
kmita
kmita 31.07.2017, 00:21
Michał do kościoła byś lepiej poszedł wyspowiadać się.
kolo
kolo 31.07.2017, 01:16
Do kościoła? On? Dobre...
ojojoj
ojojoj 31.07.2017, 00:02
Doradził ci ten znany prawnik?
mol sądowy
mol sądowy 31.07.2017, 00:00
Zobaczymy co z tego wyjdzie o kilku latach procesów.
Michał
Michał 31.07.2017, 00:16
proszę nie ośmieszać prokuratury !
guliwer
guliwer 31.07.2017, 09:44
To się doczekaliśmy ciekawych czasów - Michał w roli obrońcy prokuratury:):)
jurek
jurek 31.07.2017, 14:55
przebudzil sie ha ha
haha ah
haha ah 30.07.2017, 23:28
błuchahhah,ale pizza gł b wylapał i jaki spokoj mial. sysek na stare lata jeszcze pizza ci ryj wymazali błahahah.Poznizyles sie ze szok blaahhahahaa
podejrzewam
podejrzewam 30.07.2017, 22:01
Polityczna z tego powodu będzie jeszcze trwała do najbliższych wyborów.

Pozostałe