Pogrzeb Henryka Piłata w piątek

  • 02.08.2017, 11:50
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogrzeb Henryka Piłata w piątek
Pogrzeb wieloletniego burmistrza Gryfina odbędzie się w piątek, 4 sierpnia 2017 r. o godz. 14. Henryk Piłat zostanie pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie.

Henryk Piłat od dłuższego czasu był ciężko chory. W niedzielę, 30 lipca 2017 r. poczuł się bardzo źle. Został przewieziony do szpitala. Zmarł dzisiaj, 2 sierpnia w nocy.

 

O śmierci byłego burmistrza poinformowaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24282,henryk-pilat-nie-zyje

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sąsiedzi
sąsiedzi 04.08.2017, 12:35
Będziemy!
????
???? 04.08.2017, 13:11
Dlaczego przed chwilą biły dzwony w kościele? Przecież to jeszcze godzina do pogrzebu?
IMĆ
IMĆ 04.08.2017, 13:15
Zapowiadają!
Jula
Jula 03.08.2017, 23:40
To jakim był cenionym człowiekiem świadczą też kondolencje zewsząd.
Teresa
Teresa 04.08.2017, 00:22
Najbardziej mi sie podobaja te które złożyło Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Gryfino z cytatem Szymborskiej: "umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci". A pamięć będzie trwała długo, oj długo!
mija
mija 04.08.2017, 11:59
Widzę ładne kondolencje z cytatem złożyła też Elektrownia.
AT
AT 03.08.2017, 14:40
Dziękuję za i formację.
PSONI Koło w Gryfinie
PSONI Koło w Gryfinie 02.08.2017, 21:20
Odszedł nasz prawdziwy przyjaciel, pomagał i rozumiał niepełnosprawnych.
prawda
prawda 02.08.2017, 21:37
Skromny, życzliwy i umiał słuchać. I nie uważał się za lepszego i mądrzejszego od innych - to dobra cecha...
żal
żal 04.08.2017, 12:16
To cecha w zaniku. Niestety. To był dobry, życzliwy i skromny człowiek...
gryfinaik
gryfinaik 02.08.2017, 20:30
Pan Piłat na pewno odcisnął swoją osobą wiele znamion na historii naszego miasta i naszej gminy. Ponieważ sporo robił i potrafił wykorzystać energię swoich podwładnych to będzie różnie przez różnych ludzi wspominany. Moim zdaniem był człowiekiem nietuzinkowym, wiele jego pomysłów było naprawdę nowatorskich i co by nie gadać był prawdziwym wizjonerem..
doceniam poprzednika
doceniam poprzednika 02.08.2017, 20:26
A to dzięki niemu delfiny zasiadają na stołkach bo spijają po jego kadencji śmietankę. Heniu odwalił kawał dobrej roboty a obecni przypisują sobie ruch w strefie, tylko że mało kto wie na czym polega dobra praca i ile trzeba było czasu żeby to wdrożyć w życie.
macıus wykopany
macıus wykopany 03.08.2017, 06:13
to szczera prafda plynonca s wieloletniego dosfiatczenıa
klara
klara 04.08.2017, 09:12
Ty Maciuś nie jesteś wykopany ale po***.
Gosc
Gosc 02.08.2017, 20:13
Mieszkanczy niektorzy bywaja okropni przesiąknięci jadem nienawiści. Niestety nie mają poczucia-kiedy wypada kiedy nie wypada. Wydaje sie że w tym naszym kraju chyba trzeba wojny żeby Polak Polakowi nie był wilkiem.Tragedie zbliżają ludzi do siebie bo zapominają wtedy o nienawiści. Nie wsyszcy sa ludzmi .
Mirek
Mirek 02.08.2017, 20:08
Wedlug mnie minister obrony narodowej przyznał wojskową asystę honorową żołnierzy. Oczywiscie nasza orkiestra elektrowniana powinna byc.
gryfinianka
gryfinianka 02.08.2017, 19:53
To był dobry człowiek! !!! Pokój jego duszy :((
Nauczycielka
Nauczycielka 02.08.2017, 18:54
Nie będę na pogrzebie, ale w cichej modlitwie wyrażę swój szacunek dla tego Człowieka. Spoczywaj w pokoju.
lokis
lokis 02.08.2017, 18:23
Cześć jego pamięci
Gryfinianka
Gryfinianka 02.08.2017, 17:38
Odszedł przede wszystkim bardzo dobry człowiek zrobił bardzo dużo dla zwykłych ludzi nigdy nie odmówił pomocy spoczywaj w spokoju
prawda czasu
prawda czasu 02.08.2017, 19:39
nigdy nie mów i nie pisz nigdy
Obligacje
Obligacje 02.08.2017, 17:06
Będzie nam Pana bardzo brakowało :-(
Piotr
Piotr 02.08.2017, 17:05
Odszedł od nas człowiek, który na trwałe zapisał się w historii naszej gminy i zrobił dla niej wiele dobrego. Tylko zal, że odszedł zbyt wcześnie... Ta choroba niestety nie wybiera.
jumal
jumal 02.08.2017, 17:01
Dziś odszedł od nas bardzo porządny człowiek. Kondolecje dla rodziny.
Halina
Halina 02.08.2017, 16:56
To wielka strata bo to był bardzo charyzmatyczny i jednocześnie skromny człowiek, oddany bardzo mieszkańcom miasta i Gminy Gryfino.
mieszk
mieszk 02.08.2017, 16:49
Przyzwoity i porządny człowiek. Niech spoczywa w pokoju.
eta
eta 02.08.2017, 16:40
Panie Piłat, żyjąc tak intensywnie, jak Pan żył, trudno zachować zdrowie, ale Pan na to nie zważał. Jestem innym człowiekiem niż Pan, miewam inne poglądy, ale Pańska determinacja w sprawach, z którymi nie zawsze się zgadzałam, budziła mój szacunek. Niech Pan zazna wiecznego spokoju!
Smutek
Smutek 02.08.2017, 15:01
['] Wieczne odpoczywanie....
Szkoda :(