Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Pogoń Szczecin Football Schools kontra UKS Morzycko Moryń

  • 03.08.2017, 22:58
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Pogoń Szczecin Football Schools kontra UKS Morzycko Moryń UKS Morzycko Moryń
Kto z kim pierwszy zerwał umowę i dlaczego? Anna Lenartowicz, kierownik Biura Pogoń Szczecin Football Schools rozesłała do rodziców dzieci komunikat, że „z dniem 2 sierpnia 2017 r. Fundacja Pogoń Szczecin Football Schools rozwiązała umowę współpracy w trybie natychmiastowym”. Tymczasem UKS Morzycko Moryń przekazało nam dokumenty na dowód, że to Klub pierwszy rozwiązał umowę i pismo to zostało doręczone Fundacji PSFS już 25 lipca 2017 r.

-W załączeniu przesyłamy pismo z dnia 24 lipca 2017 r., doręczone do siedziby Fundacji PSFS 25 lipca 2017r., informujące o rozwiązaniu umowy zawartej 02.12.2016 r. pomiędzy UKS Morzycko Moryń a Pogoń Szczecin Football Schools, w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. W naszej ocenie dokument ten powinien posłużyć za komentarz do obecnych działań Fundacji. Ponadto informujemy, że w najbliższym czasie i we właściwym miejscu przedstawimy wszystkie argumenty i powody naszej rezygnacji ze współpracy z Fundacją PSFS wraz z opiniami rodziców dzieci biorących udział w zajęciach – w imieniu zarządu UKS Morzycko Moryń dla igryfino wypowiedzieli się prezes Radosław Janicki oraz wiceprezes Czesław Trubicki.  

O co poszło? Zdaniem władz UKS Morzycko Moryń – m.in. o…. 15 km i podpisanie przez PSFS umowy z burmistrz Cedyni Gabrielą Kotowicz.

 

Nasz poprzedni artykuł pt. "Pogoń Szczecin Football Schools rozwiązuje umowę” można znaleźć tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24288,pogon-szczecin-football-schools-rozwiazuje-umowe

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

UKS
UKS 14.09.2017, 20:41
Pogoń przyjechała. Przyszło 7 osób. Pogadali, pogadali, pogadali a tu okazuje się że prawie 30.000zł trafiło w ręce trenerów i klubu....
Ciekawy
Ciekawy 10.08.2017, 14:26
Żenada! Czy ktoś z rodziców może się wypowiedzieć o co tak naprawdę chodzi?. Moryń swoje, Pogoń Swoje. Kto w końcu dzieli na gorszy i lepszy SORT!? Oraz kto jakie ma korzyści z tego że Pogoni nie ma w Moryniu? - To chyba rozwieje wszelkie wątpliwości
paragraf
paragraf 09.08.2017, 09:36
Panowie Janicki i Trubicki, jak w internecie spojrzeć to jest ponad 15 km z Morynia do Cedyni. jak przejechać samochodem z jednego boiska na drugie to jest na liczniku 17 km. Więc jak można podawać, że ten warunek został zerwany?
Obywatel
Obywatel 09.08.2017, 09:03
śmiech na sali jak można odwrócić tak sprawę że Morzycko poszkodowane... jak się ma za mało kasy to się robi za plecami "partnera" swoje machlojki i jak wyszło to teraz powodem niby umowa w Cedyni... hahah dobre posunięcie "wioskowych" chłopaków a mianowicie p. v-c prezesa Morzycka bo chyba prezes nie ma nic do powiedzenia...żal tylko Piotra dobrego trenera...burmistrz morynia chyba też zaślepiony panem CZ.
Mirek z Morynia
Mirek z Morynia 04.08.2017, 23:09
Kogo Ty bronisz cedynka??? Pozorantów!!! Opanuj się!!! Chyba, że też dałaś się omotać???
cedynka
cedynka 04.08.2017, 12:35
Do Janickich to wasi wszyscy trenerzy nie dorastają do pięt ! :D :D
Henryk
Henryk 04.08.2017, 08:39
Wystarczyło znaleść wioskę Moryń, kilkudziesięciu debili i kasa leci do Szczecina. Podobało mi się oglądanie zdjęć dzieci na fb w stroju Pogoni!!! Naiwność wioskowa, wioskowych idiotów!!! A teraz ***ą się między sobą, kto komu co wysłał - dziecinada w białych skarpetkach z haczykiem.
Uczestnik
Uczestnik 10.08.2017, 22:02
Ciekawy jestem dlaczego tylko nie ma chęci Morynia do zorganizowania spotkania i poznania prawdy
zamba
zamba 10.08.2017, 22:04
Widocznie coś mają do ukrycia.
mierniczy z Gryfina
mierniczy z Gryfina 04.08.2017, 08:24
Wystarczy wbić Moryń - Cedynia trasa i widać, że jest ponad 15 km, więc racji Moryń nie ma!
Paweł
Paweł 04.08.2017, 08:14
A ile dokładnie kilometrów jest z Morynia do Cedyni?
Cedyńczyk
Cedyńczyk 04.08.2017, 01:32
Janickie Bali się konkurencji w Cedyni? Mniej kaski za treninegi by dostali.?

Pozostałe