Henrykowi Piłatowi w ostatniej drodze towarzyszyły tłumy gryfinian

  • 04.08.2017, 17:05 (aktualizacja 04.08.2017, 21:22)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Henrykowi Piłatowi w ostatniej drodze towarzyszyły tłumy gryfinian
-To był bardzo dobry gospodarz. Wszyscy pamiętamy go ze spacerów po mieście. Szukał niedociągnięć, usterek, patrzył co poprawić, ulepszyć. Na narady to kierownicy nosili mapki, żeby nadążyć za szefem i nie pomylić terenu. Wiedział co gminne, co wojewódzkie, co spółdzielcze, co prywatne, bo żył swoim miastem i gminą – tak burmistrza Henryka Piłata wspomina jeden z mieszkańców gminy Gryfino.

-Był przykładem skromności i kultury. Wspaniały, miły i dobry człowiek. Był przede wszystkim dla ludzi. Zawsze pierwszy się ukłonił i powiedział dzień dobry – podkreśla w rozmowach z nami wielu gryfinian.

„Można kogoś lubić lub nie lubić, ale zawsze jak odchodzi taki znany człowiek, pozostaje żal i wspomnienia. Ponad podziałami politycznymi i zdaniami odszedł człowiek, który wniósł dużo dobrego do życia naszego miasta Gryfina. Świeć Panie nad jego duszą” – to przykład jednego z licznych komentarzy, które pojawiły się na naszym portalu.

Mieszkańcy gminy Gryfino pożegnali dziś, 4 sierpnia 2017 r. wieloletniego burmistrza Henryka Piłata. W ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy.

 

Nasz poprzedni artykuł pt. "Gryfino żegna wieloletniego burmistrza Henryka Piłata. Wzruszająca msza św. żałobna" można znaleźć tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24319,gryfino-zegna-wieloletniego-burmistrza-henryka-pil

Natomiast artykuł pt. "Do zobaczenia, Henryku Piłacie – Burmistrzu zwykłych ludzi! Pożegnanie na cmentarzu" znajduje się pod linkiem:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24321,do-zobaczenia-henryku-pilacie-burmistrzu-zwyklych-

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (175)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (171)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marketing polityczny
marketing polityczny 07.08.2017, 08:43
Trzeba nie mieć sumienia, żeby dzień po pogrzebie przy wszystkich artykułach o Burmistrzu Piłacie zastosować prymitywną „spindoctorską” sztuczkę – czarne nazwać białym. Przyjaciół zdrajcami a obecną ekipę współczującymi obrońcami czci Henryka Piłata.
W sobotę wieczorem, albo komuś za dużo używek albo za mało leków – wszędzie podobne teksty – zmasowany atak piarowski. Dobrze wypunktował „Czerepach” – przy nich spindoctor z „Rancza” to wzór cnót i finezji!!!
gminne czerepachy
gminne czerepachy 07.08.2017, 09:02
To nieprawda, że nie mamy sumienia! Mamy czyściutkie!!! Wcale nie używane...
Wilkowyje
Wilkowyje 07.08.2017, 10:04
Po prostu przerosło ich zachowanie mieszkańców po śmierci Pana Piłata. I rozpaczliwie szukali nowej metody z „czerepachowskiej” szkoły spindoktorów. I wymyślili przypięcie wszystkim przyjaciołom i znajomym łatki „zdrajca pana Piłata”. Chociaż to bardziej pasuje właśnie do nich a na pewno nie etykietka „współczujący obrońca”....
wieczny remont
wieczny remont 06.08.2017, 22:28
Przykro patrzeć na ten urząd na głównym zdjęciu - w zeszłym roku obstawiony rusztowaniem, w tym to samo. A ludzie w kondukcie musieli na to patrzeć. A kiru też nie widać...
nie moja kompetencja
nie moja kompetencja 07.08.2017, 00:05
Ciekawe na kogo jutro „tercet gminny” zrzuci odpowiedzialność? I czy będzie to od razu jutro, czy poczekają kilka dni?
rewizja
rewizja 06.08.2017, 23:54
Czy to rusztowanie to należy do gminy, czy wynajęte? Jeśli to drugie, to pewnie w przetargu? Ile kosztuje – bo cały remont miał kosztować 20 tysięcy a tu miesiąc tak dużego rusztowania z montażem i demontażem? Pewnie są papiery na to? Jak wygląda kosztorys prac? Co wchodzi w owe "20 tysięcy"?
R.
R. 06.08.2017, 17:53
Oj wieczni jego krytycy! Dalibyście sobie już spokój z dziwnymi komentarzami! Odpowiem wam ogólnie: tak, jak za jego kadencji rozwijało się Gryfino to już długo chyba nie będzie. Niestety.....

Obłuda
Obłuda 06.08.2017, 20:21
Nie jestem niczyim zwolennikiem jak był taki dobry to czemu nie przeszedł do drugiej tury. Och narodzie obłudny co wy tutaj wypisujecie tylko dlaczego dopiero po jego śmierci.
tercet gminny
tercet gminny 06.08.2017, 21:00
"Tercet gminny" stosował znaną zasadę – obrzuć błotem, zawsze coś się przyklei. Poza tym tak intensywnie krytykował, szczuł, opowiadał, jak to będzie wspaniale, jak przejmą władzę – że ludzie dali się zwieść!
Tragedia
Tragedia 06.08.2017, 20:58
Myślę, że nie czytasz art tylko komentarze dziwna OBŁUDO. W "wywiadzie z burmistrzem" p Pilat wyraźnie mówi ,że nie będzie więcej startował . Pozdrawiam obłudnych.
nie nadążam!
nie nadążam! 06.08.2017, 21:23
Obłuda? A tobie o co chodzi? To był powód, że mieszano Go z błotem przez te wszystkie lata, oczerniano, zaszczuwano? Nie rozumiem, co ma wywiad sprzed 7 lat do postawy obecnego, dobrze nazwanego „tercetu gminnego”? Może wyjaśnisz, o co chodzi?
daj spokój
daj spokój 06.08.2017, 20:37
Nie pogrążaj swojego burmistrza! Ile razy startował i ponosił sromotną klęskę? Pan Piłat był 12 lat burmistrzem. Jeśli M.Sawarynowi uda się wyrównać wynik wtedy będziesz mógł oceniać Pana Piłata. Prymitywny jest po prostu twój komentarz.
tercet gminny
tercet gminny 06.08.2017, 21:00
Różnica polegała na stylu kampanii wyborczej pana Piłata i na stosunku do pokonanych! Różnica nie do przeskoczenia przez obecnych parowców „made in Czerepach”

znajomy
znajomy 06.08.2017, 00:00
Szczucie kolejnej osoby. Mało wam byłego burmistrza?
Bosak
Bosak 06.08.2017, 13:59
Podłości zazwyczaj ubiera piękne szaty i tak było i tym razem, wstydu nie mają ci rzekomoi przyjaciele burmistrza Piłata.
?
? 06.08.2017, 14:35
Co to znaczy „rzekomych”? To teraz chcielibyście nawet decydować, kto był a kto nie przyjacielem Poprzednika?
proste
proste 06.08.2017, 23:55
Kto sam nie ma przyjaciół ten nie potrafi uwierzyć w prawdziwą zwykłą życzliwość, dlatego uważa wszystkich uczestników pogrzebu i wszystkich żałujących Burmistrza Zwykłych Ludzi za „rzekomych przyjaciół”
Bonaparte
Bonaparte 06.08.2017, 22:24
Zagrywki niezmienione od lat. Widzisz prawie cesarzu, zwykli ludzie potralili pracować ze sobą, różnić się, wymieniać zdania i poglądy z kulturą. Nie byli idealni, ale się szanowali. Wiesz co to znaczy?
dekret N
dekret N 06.08.2017, 23:56
Zadekretowane – „ja wiem wszystko”! A jak nie wiem, to dlatego, że tego nie ma albo jeszcze nie wymyśliłem. Ja sam!
Hugo
Hugo 06.08.2017, 14:09
Masz na myśli tych podłych co to latami ryli dołki aż tu nagle na pogrzeb przyszli?
?
? 06.08.2017, 14:35
Tych, którzy nawet na czas konduktu nie wywiesili flagi z kirem i przez przyzwoitość nie skrócili dnia pracy urzędu do 13.45, żeby urzędnicy mogli pójść na pogrzeb bez problemów. A jak to wczoraj wyciągnięto, to od razu zaczęli zrzucać winę na podwładnych, że to „ich kompetencja”...
niesmak!
niesmak! 06.08.2017, 21:26
Tak trudno było umożliwić pracownikom wzięcie udziału w pogrzebie i zamknięcie urzędu przed 14?
O braku flagi z kirem na budynku urzędu już nawet nie ma co mówić!
!!!
!!! 06.08.2017, 20:25
Co ty bierzesz??
tercet gminny
tercet gminny 06.08.2017, 21:01
Ważne, że ty znowu zapomniałeś wziąć!
?????
????? 06.08.2017, 08:33
Odsyłam niedoinformowanych do art wywiadu z P Piłatem, gdzie jasno mówi ( mocno przed wyborami), że raczej nie będzie startował w wyborach ze względu na zły stan zdrowia.No to o co ta awantura ????
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 01:43
Z burmistrzem skończyli. Z dalszego grillowania nici, chociaż jeszcze dwa tygodnie temu, mimo że wiedzieli o stanie zdrowia, dalej to robili!
Teraz Czerepachy gminne zaczęły polowanie na kolejnych zagrażających!
Tak samo perfidnie, jak przedtem uderzali w Poprzednika!
seniorka
seniorka 06.08.2017, 10:07
Gminne „czerepachy" uznały, że najlepiej wyzwać od zdrajców przyjaciół pana Piłata. Zapomniały, że tę zasadę stosują w swojej własnej ekipie i wśród wszystkich wokół. Pan Piłat taki nigdy nie był, żeby uznawać za „zdrajcę” kogoś o innych poglądach!
brawo!
brawo! 06.08.2017, 17:26
To dobre porównanie - gminne Czerepachy nieszczęśliwe z nienawiści każdego kto myśli inaczej traktują jak zdrajców. Biedni ludzie!
Rafałek
Rafałek 06.08.2017, 00:11
O jakim szczuciu mówisz, przecież wszyscy wiedzą, że najbliższe otoczenie zdradziło Henryka Piłata w kampanii wyborczej. Przejrzyj listy wyborcze. Zapytaj, co działo się w urzędzie.
"Drzazgę w oku bliźniego swego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz"?
"Drzazgę w oku bliźniego swego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz"? 06.08.2017, 10:05
Przeglądanie własnych list wyborczych przydałoby się, zanim rzuci się taki zarzut w innych, "wyborco".
I posprawdzanie "mianowańców".

"Drzazgę w oku bliźniego swego widzisz a belki w swoim nie dostrzegasz"?

Rafałek Dzisiaj, 00:11 O jakim szczuciu mówisz, przecież wszyscy wiedzą, że najbliższe otoczenie zdradziło Henryka Piłata w kampanii wyborczej. Przejrzyj listy wyborcze. Zapytaj, co działo się w urzędzie.
listy wyborcze
listy wyborcze 06.08.2017, 22:07
A Mieczysław Sawaryn nie startował wcześniej z tych samych list co zmarły burmistrz? Zamilcz lepiej.
Wyborca
Wyborca 06.08.2017, 01:41
Zdradzili burmistrza Piłata i udają świętych, to jest coś wręcz haniebnego.
dawno dawno temu
dawno dawno temu 06.08.2017, 09:23
Wyborco czyżbyś nawiązywał do startu p. Sawaryna z BBS. To stare dzieje i nie wiem dlaczego to jeszcze chcesz wyciągać.
flaga z kirem na urzędzie
flaga z kirem na urzędzie 06.08.2017, 00:21
Żeby śp. Burmistrz Piłat wstał z grobu i przeczytał, że najszczerszych przyjaciół i obrońców przed zdradą miał w tercecie gminnym - to chyba od razu by umarł ponownie...
dowody
dowody 06.08.2017, 01:19
Oj, boli prawda, boli. Odsyłam do przejrzenia list wyborczych. Jak to podzieliło się towarzystwo z BBS-u. Wybrali sobie, nowego, "lepszego" przywódcę. A urzędnicy... ich lojalność... szkoda słów.
Bonaparte
Bonaparte 06.08.2017, 22:08
Pawełku odpocznij.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 01:47
A jednak prawda jest z tym powiedzeniem o zawodzie i powołaniu. Gminne Czerepachy umyśliły grillowanie wszystkich przyjaciół pana Burmistrza Piłata pod hasłem że "zdrajcy"?
A jeszcze może wmówią, że pan Burmistrz Piłat przegrał z panem Sawarynem wybory na czwartą kadencję tylko dlatego że pani Kryszkowska „zdradziła”? Tylko że jakoś pana Piłata można było spotkać rozmawiającego po wyborach z panią Kryszkowską. Ej, niegodziwie postępowaliście wobec Poprzednika. A teraz usiłujecie "minimalizować straty i szukacie wrogów zastępczych"?
Słabe te durne sztuczki piarowskie!
to jest niegodziwe!
to jest niegodziwe! 06.08.2017, 08:04
Dobre określenie - po prostu niegodziwe jest opluwanie najbliższych współpracowników i przyjaciół zmarłego Burmistrza Zwykłych Ludzi, żeby odwrócić uwagę od siebie.I swojego haniebnego postępowania wobec Zmarłego!!!
konfident
konfident 06.08.2017, 00:13
Hm, a ty coś tak dobrze poinformowany? Działałeś na dwa fronty? Dobre!
Mam pomysł na ..
Mam pomysł na .. 06.08.2017, 00:15
opluwanie
spokój
spokój 05.08.2017, 23:49
"przyjaciele" Henryka Piłata, ludzi oceniamy po czynach. Przypomnijcie sobie jak zachowywaliście się podczas ostatnich wyborów w stosunku do waszego szefa. Henryk Piłat umiał wybaczać, mam nadzieję, że wam wybaczył.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 01:50
Jakim prawem ośmielasz się brać w cudzysłów słowo „przyjaciel”? Może ty będziesz uczył, co to przyjaźń?
Tłumy które żegnały burmistrza Piłata z żalem nazywasz przyjaciółmi z cudzysłowem?
Ty się martw, czy wy zasłużycie na przebaczenie Boskie, za to, co zrobiliście - a nie martw się, co i komu przebaczał Henryk Piłat!
Tragik
Tragik 06.08.2017, 00:35
Musiał pan Piłat umrzeć, żeby doczekać się "komplementu" od was?
a może to nadzieja na przebaczenie dla was?

spokój Wczoraj, 23:49 Henryk Piłat umiał wybaczać że wam wybaczył.
tercet
tercet 06.08.2017, 00:36
Dawaj dalej.
ucz się choćby od wroga
ucz się choćby od wroga 05.08.2017, 21:43
To właśnie ekipa rządząca pokazała kierunek w jaki sposób krytykować. Ja korzystam z najlepszych wzorców wypracowanych przez Sawaryna, Nikitińskiego, Milera, Kasprzyk i De La Torre. Nie podoba wam się? Kiedyś można było krytykować, a teraz już nie?
Człowiek
Człowiek 06.08.2017, 01:46
Wielki szacunek dla obecnej ekipy za to że potrafi wytrzymać ten potok kłamstwa.
Człowiek, to brzmi dumnie!
Człowiek, to brzmi dumnie! 06.08.2017, 02:20
To, że mało kto zdolny był pozostać w zdrowiu psychicznym wylewając takie potoki kłamstwa na człowieka w ostatnich latach śmiertelnie chorego to nie powód do szacunku!
Rafałek
Rafałek 05.08.2017, 22:40
Opozycja, jest właśnie od tego aby krytykować, sprawdzać, mieć inne zdanie. Wszystko jest jasne i czytelne. Ale, jeśli atakują i zdradzają najbliżsi, ludzie z własnego zaplecza... to nie jest już "czysta gra".
Pamiętamy, teraz piękne słowa nie zmienią przeszłości.
Andziulek
Andziulek 05.08.2017, 23:31
Hm, interesujące jest kiedy zdrajca i donosiciel ocenia innych
świadectwo
świadectwo 05.08.2017, 22:23
Przez szacunek do zmarłego, nikt, w tematach dotyczących uroczystości pogrzebowych nie podjął się krytyki poprzednich władz. Bo po prostu nie wypada. Ty tego nie rozumiesz i zamiast modlitwy, wspomnień ...
Cóż, świadczysz o sobie.
Wyborca
Wyborca 06.08.2017, 01:20
Święte słowa, obecni włodarze pokazali dojrzałość i tak ich oceniam, są atakowani przez ludzi którzy zdradzili burmistrza Piłata, takiej skali hipokryzji nie widziałem już dawno i obym już nie zobaczył.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 01:54
Dojrzałość w postaci spóźnienia pocztu sztandarowego na uroczystość? Dojrzałość w postaci braku flagi z kirem na gmachu urzędu, pod którym przechodził kondukt? Dojrzałość w postaci braku pocztów sztandarowych ze szkół gminnych, które istnieją tylko dzięki mądrości Pana Burmistrza? Dojrzałość w postaci braku decyzji o zamknięciu instytucji gminnych na czas pogrzebu? A może znowu „nie moja kompetencja” uzna, że to inni są winni?

Wyborca Dzisiaj, 01:20 Święte słowa, obecni włodarze pokazali dojrzałość
prawda
prawda 05.08.2017, 22:46
Jak się krytykuje z kulturą, można poczytać w wypowiedziach Burmistrza Zwykłych Ludzi!
A tyle inteligencji macie, że przypomnienie na pogrzebie waszych kłamstw, waszego zaszczuwania - byłoby politycznym harakiri.
Wystarczy, że pan marszałek przypomniał o tym, jak niedawno jeszcze mówiono o Strefie, którą teraz się chwalą...
zniesmaczony
zniesmaczony 05.08.2017, 21:16
Wstyd.
I to ma być ta kultura i szacunek dla zmarłego?
Zamiast zadumy, wspomnień, modlitwy, atak, atak, atak w wykonaniu tych rzekomych przyjaciół Henryka Piłata.
Tyle macie tematów aby atakować obecnie rządzących, których w demokratycznych wyborach wybrali mieszkańcy gminy... opanujcie się i zachowajcie się z godnością. Pożegnajcie zmarłego z szacunkiem i jak wymaga tego wiara.
Wstyd.
przepłucz usta!
przepłucz usta! 05.08.2017, 22:49
Szkoda, że nie miałeś "niesmaku", gdy obecny "tercet gminny" zaszczuwał urzędującego burmistrza - "wybranego w demokratycznych wyborach przez mieszkańców gminy"!
Macie dziwne pojęcie smaku. Jak Kali z "W pustyni i w puszczy" poczucie dobrych i złych uczynków.
Rafałek
Rafałek 05.08.2017, 22:58
Opozycja jest od sprawdzania, krytykowania, wyrażania własnego zdania. Wszystko w ramach i granicach prawa.
Czep się swojego zaplecza, "szczurów uciekających z tonącego okrętu". Teraz szukasz winnych, trzeba było nie opuszczać i nie zdradzać swojego burmistrza. Piękne słowa nie okupią win.
Polityk
Polityk 06.08.2017, 01:24
Obecni włodarze milczą z godnością i mają rację, z ludźmi zdradzającymi własnego szefa nie polemizuje się.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 01:56
Godność i zadowolenie z siebie to nie to, co widać na twarzy burmistrza Sawaryna. Przynajmniej przeżywał. W odróżnieniu od Czerepachów...
flaga z kirem na urzędzie
flaga z kirem na urzędzie 06.08.2017, 00:24
Widać znaleźliście kolejną osobę do zaszczucia? "kto ośmiela się podnosić rękę na władzę, niech będzie pewny, że władza mu tę rękę odrąbie"? Tak mawiał klasyk. W 1956 roku...
memento mori
memento mori 05.08.2017, 14:26
Ciągły stres, pomówienia, ośmieszanie, wytykanie, posądzanie bez dowodów to musiało wywoływać silny stres. A ten stres ma wpływ na zdrowie o czym chyba nawet dziecko wie. I wybielanie się dziś nie ma już dla zmarłego znaczenia. Trzeba było się przyzwoicie zachowywać za jego życia.
Wyborca
Wyborca 05.08.2017, 21:30
Najbardziej przyzwoicie wobec burmistrza Piłata zachowały się osoby z jego otoczenia które przed wyborami nóż w plecy wbić to umiały, a teraz odgrywają teatrzyk.
prawda
prawda 05.08.2017, 22:51
O widać, że zaszczuwanie przenosi się na kolejnych ewentualnych konkurentów! Przypomnijcie sobie, coście mówili w czasie kampanii wyborczej.
flaga z kirem na urzędzie!
flaga z kirem na urzędzie! 06.08.2017, 00:26
Nic dodać, nic ująć, Jeszcze się okaże, że Sawaryn, Nikitiński i Miler szli po władzę z miłości do pana Piłata!
Pomuwienie
Pomuwienie 05.08.2017, 20:45
Fszycy co go cze stowali papierosami majom go na sumieniu
łech
łech 05.08.2017, 14:32
Dokładnie tak. I jeszcze próbują sie wybielać.
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:32
Trzeba było w ostatniej kampanii nie zdradzać burmistrza Henryka to było żenujące jesteście żałośni.
kret
kret 05.08.2017, 14:35
Mariusz właśnie budowanie kampanii na oskarżeniach - to jest żałosne.
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 21:33
Zdradzić własnego szefa potrafi niewielu.
Gucio
Gucio 07.08.2017, 11:01
Jak nie wielu? to akurat potrafią wszyscy urzędnicy bo w Urzędzie pracują sami fałszywi ludzie .
kabaret
kabaret 05.08.2017, 23:35
Zabawne gdy kłamca i donosiciel ocenia innych
odpo
odpo 05.08.2017, 23:36
Kabaret rozumiem,z e piszesz o sobie.
pamiętamy!
pamiętamy! 05.08.2017, 22:52
Jakby tak spojrzeć, czyim szefem w różnych formach i strukturach był pan Piłat, to lepiej nie wyrywać się z takimi argumentami, chcąc uwalić potencjalnego konkurenta!
Lis
Lis 05.08.2017, 14:29
Ale z ciebie jest kanalia a ty co robisz ? To wszystko co wypisałeś robisz sam i doskonale wiesz komu.
spostrzegawczy
spostrzegawczy 05.08.2017, 13:56
Brak sztandaru z gminy jest wymowny...
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:03
Warta honorową i sztandar gminy oczywiście były, po co te kłamstwa nie wiem.
obiektywnie
obiektywnie 05.08.2017, 22:54
Ciut się spóźnili, bo nie dograli godzin...
Picolad
Picolad 05.08.2017, 14:22
Pewnie że były wszystko było tylko trolle wymyślają bezwstydni Poeta dobrze wam napisać. A ja jeszcze dodam że większego chamstwa to dawno nie widziałem. I oni dbają o pamięć zmarłego? Tak wy dbacie ale o własne interesy.
do pica...
do pica... 05.08.2017, 22:55
Szkoda, że się spóźnili...
Picoland
Picoland 05.08.2017, 14:03
Sam jesteś jak ten sztandar raz w prawo raz w lewo :)
Poeta
Poeta 05.08.2017, 13:41
Jestem mieszkańcem Gryfina i jak czytam co wy wypisujecie to słabo mi się robi. Jak można być tak zakłamanym i podłym. Czepiacie się burmistrza wszystkich kogo się da. A burmistrz zachował się z klasą a gmina zrobiła wszystko co było w ich mocy żeby uczcić pamięć zmarłego.Nasuwa się samo pytanie czy wy myślicie o zmarłym czy o kampanii wyborczej która zbliża się wielkimi krokami. Dajcie już sobie na wstrzymanie i uszanujcie chociaż pamięć burmistrza jak go nazwaliście Zwykłych ludzi bo wasze komentarze z tą pamięcią niestety ale nic wspólnego nie mają.
rózga
rózga 05.08.2017, 14:07
Poeta? Skoro czytałeś/ łaś te komentarze,to wiesz, źe właśnie dlatego ludzie są oburzeni ,źe nic dobrego burmistrz i samorząd nie zrobili. Malego tego,do końca atakowali byłego burmistrza / ostatnia sesja/ i przyzwyczajaj się , bo mieszkańcy nie pozwolą zniszczyć dobrego imienia P Piłata. Odrobina pokory,bo nie wiesz co Ciebie jutro spotka
Poeta
Poeta 05.08.2017, 14:15
Jacy ludzie???? Wypowiadasz się we własnym imieniu i jeszcze śmiesz mieszać w to ludzi? Nie życzę sobie takich komentarzy mów za siebie i nie mieszaj do tego ludzi. Ja byłem na pogrzebie i widziałem jak było i komu ty to opowiadasz? Nie za szybko zajmujesz się kampanią wyborczą? Jeżeli tak to na boga nie mieszaj w to zmarłego. Wstyd a tą rózgą to sam schłostaj się porządnie bo masz za co.
prawda
prawda 05.08.2017, 22:57
Oj poeto - znowu zmieniacie zdanie? To jak wyście jeszcze dwa tygodnie temu atakowaliście Poprzednika - to dobrze?
A ja sobie nie życzę takich komentarzy jak twoje - niestety, w imię demokracji muszę je znosić. Co nie znaczy, że mamy puszczać je płazem!
rózga
rózga 05.08.2017, 14:27
Hej Poeto hehe. Ja o wyborach nie wspomniałem nawet,więc kto ma problem? I co mnie obchodzą twoje życzenia?? Uważasz,że niszczenie człowieka przez wiele lat pójdzie w zapomnienie,bo byłeś na pogrzebie? Kupiłeś kwiatka, a może prosiłeś o wybaczenie?Jeśli piszesz o Bogu to pisz poprawnie i nie zapomnij,że rózga ma dwa końce !!
Fan
Fan 05.08.2017, 14:39
Co ta kobieta tu robi ? Zajmij się babo lepiej robotą. Druty sobie kup albo szydełkuj.
@
@ 05.08.2017, 15:31
poeta jest też fanem?? leki wziąłeś?? odwróć pytanie ,co ty tu robisz ?? zwidy już masz gościu,ale u ciebie o tej porze to norma
Fan
Fan 05.08.2017, 15:50
Babo zajmij się czymś pożytecznym i się nie tłumacz bo się pogrążasz jeszcze bardziej
@
@ 05.08.2017, 18:22
Nie sądź innych według siebie miernoto z 15.50
Poeta
Poeta 05.08.2017, 14:37
Kij ma dwa końce także uważaj.
!
! 05.08.2017, 15:39
Noooo zaczyna się straszenie, prawda zabolała ???? fan ,mariusz czy poeta?
!
! 05.08.2017, 15:22
Wymyśl coś swojego nie papuguj powiedzeń niby poeta a cienias
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:14
Zauważyłem że gmina zachowała się bardzo ładnie i pomoc było naprawdę widać.
prawda
prawda 05.08.2017, 22:59
Tak było widać, jak flagę z kirem na urzędzie, jak przechodził kondukt z trumną Burmistrza!
Daj sobie spokój!
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 13:58
Urząd pomógł w organizacji pogrzebu i to bardzo, każdy kto chciał mógł to zauważyć ale wiadomo że piszącym nie chodzi o to, wczoraj było to słychać bardzo wyraźnie.
Uczestnik
Uczestnik 05.08.2017, 14:07
To prawda tylko ślepiec mógł tego nie zauważyć albo ten co nie chciał. Burmistrz Sawaryn, Rada, pracownicy spisali się na medal.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 02:00
A kto ma im przyznać ten medal? Burmistrz Piłat?
No chyba że potraktować bardzo dosłownie, co wam sie wymsknęło:

Mariusz Wczoraj, 13:58 Urząd pomógł w organizacji pogrzebu i to bardzo
daj spokój
daj spokój 05.08.2017, 18:04
Po co te teksty? O czym piszesz konkretnie człowieku?
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 02:00
Nie może o konkretach, więc tylko jak Czerepach "wójt jest świetny"!
Słabe!
zniesmaczona
zniesmaczona 05.08.2017, 09:00
Najlepiej to pluton egzekucyjny przysłać na pogrzeb, przepraszam za por.
szkoda
szkoda 05.08.2017, 09:03
Niektórzy by pewnie chcieli - wymazać pamięci o Burmistrzu Zwykłych Ludzi się tak łatwo nie da!!!
uznanie
uznanie 05.08.2017, 08:54
Pan Sawaryn i pan Nikitiński zachowywali się wczoraj na pogrzebie Burmistrza Zwykłych Ludzi i robili wszystko najbardziej przyzwoicie, jak to było możliwe!
prawda
prawda 05.08.2017, 23:03
nie wiem, czy to była pochwała, czy przygana - ale faktycznie, po tym, co temu Człowiekowi robili jeszcze dwa tygodnie temu - nic dziwnego, że szczytem przyzwoitości z ich strony była milcząca obecność!!!
Kibol
Kibol 06.08.2017, 01:30
Podłe to i takie znajome.
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:27
Tak właśnie było, wielka klasa.
prawda
prawda 05.08.2017, 23:02
Tak - zniknęli z oczu ludzi. Widać tyle wstydu jeszcze im zostało. Ale żeby to nazwać "wielką klasą"? Raczej instynktem samozachowawczym...
Wuborcs
Wuborcs 06.08.2017, 01:34
A czego wy oczekujecie że za raka płuc odtąd będą winni rywale polityczni, wykorzystujecie śmierć człowieka w sposób haniebny.
fakt
fakt 05.08.2017, 23:27
Też tak uważam.
??
?? 05.08.2017, 10:23
Za życia nie oszczedzali chorego P Pilata to co chciałaś żeby na pogrzebie robili to samo? Ale byla teź ta" specjalistka" od kopania chorych...a niby co takiego przyzwoitego robili bo nie łapię?
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:07
Maciek przestań już, jesteś bezczelny.
!!!
!!! 05.08.2017, 23:05
O bezczelności raczej nie mów w tej sytuacji!!!
?
? 05.08.2017, 09:01
Przecież byli a jakby ich nie było?
sołtys
sołtys 05.08.2017, 10:47
Na ostatniej sesji też był grillowany.
szkoda!
szkoda! 05.08.2017, 08:48
Szkoda, że tak trudno było wywiesić flagę z kirem chociaż na czas konduktu. Zresztą, chyba obecne władze nie wydały zarządzenia o zamknięciu urzędu o godzinie 13.45. A przecież nic by się nie stało, gdyby wszyscy urzędnicy mogli przyjść na pogrzeb...
To był Burmistrz Zwykłych Ludzi! Szkoda, że już się nie spotkamy na spacerze po mieście...
urząd
urząd 05.08.2017, 10:58
Organizacją i sprawami godnego pożegnania byłego burmistrza, powinna się zająć p sekretarz,bo to jej obowiązek..no ale mamy posłuszną panom blondi,nie sekretarz urzędu!!!!
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 02:04
I takie burmistrze uczą co to przyjaźń? Teraz „nie moja kompetencja” strzela do własnego podwładnego? A kto wydaje polecenia w urzędzie? Nie tercet? Kto decyduje o zamknięciu wcześniej instytucji gminnych? Kto poleca wywiesić flagę z kirem? Teraz nagle kozła ofiarnego znaleźli?

Ale taką sztuczkę czerepachową można było przewidzieć - parę minut temu to właśnie udało mi się opisać!
obłuda!
obłuda! 05.08.2017, 23:08
Jakim człowiekiem trzeba być, żeby w każdej sytuacji niekorzystnej zrzucać odpowiedzialność na innych? Co, pani sekretarz sama miała wieszać flagę? A ktoś wydał polecenie?
Poza tym, to akurat pani sekretarz uczestniczyła w pogrzebie jako osoba prywatna. Jak wielu urzędników gminnych. I to też świadczy o tym "tercecie gminnym"!
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 02:06
Oskarżać byłych podwładnych byłego burmistrza a samemu zdradzać swojego własnego podwładnego i zrzucać na niego odpowiedzialność?
Czerepach z "Rancza" to chyba przy was człowiek cnotliwy i uczciwy...
kabaret
kabaret 05.08.2017, 23:29
Nid rozśmieszaj. To sekretarz jest ox wydawania poleceń jakbyś nie wiedział. Trzeba mieć kręgosłup.
Czerepach
Czerepach 06.08.2017, 02:06
A od czego są burmistrze? Car dobry, tylko jego urzędnicy nie?
Mariusz
Mariusz 05.08.2017, 14:11
Poprzednia to była super nie, zwłaszcza w duecie z Rafałkiem, ja na ich miejscu przypomniałbym sobie kampanię wyborczą z ostatniego czasu i jak się zachowali.
łowca idiotów
łowca idiotów 05.08.2017, 17:59
He he odezwał się mentor.
??????
?????? 05.08.2017, 14:33
no to już jest hipokryzja, ( do Mariusza ,Poety ) KTO TU PISZE O KAMPANII ?????
blamaż
blamaż 05.08.2017, 08:56
Brak flagi z kirem na gmachu urzędu gminy, koło którego przechodził kondukt wieloletniego gospodarza gminy to bardzo znamienny szczegół!
Ale tak to już jest!
liga
liga 05.08.2017, 00:14
Pan senator Grzegorz Napieralski był w kościele!
!
! 05.08.2017, 11:00
pan Sawaryn też był i też niewierzący!
bździungwa
bździungwa 05.08.2017, 16:59
hipokryta do potęgi "n"
blamaż
blamaż 05.08.2017, 08:57
A mnie się wydawało, że pójście do kościoła już nie jest rozliczane na egzekutywach - jak widać, niektórzy, mimo zmiany barw "siły przewodniej" wciąż tkwią w tamtej mentalności
Artur
Artur 05.08.2017, 05:26
Nie pan senator lecz towarzysz senator. A niby gdzie ma zabiegać o postkomuniistyczny elektorat jak nie w kościele?
!!!
!!! 05.08.2017, 08:59
Suweren wybrał, więc nie rzucaj się. Każdy przyszedł bo czuł potrzebę! A co, ty chciałbyś zabronić?
???
??? 05.08.2017, 09:02
!!! Suweren czy Sawaryn zarządził, że mają przyjść?!
nie ma mocnych
nie ma mocnych 05.08.2017, 07:51
Przyszły takie czasy, że jak niektórzy mówią per "komunista", "esbecka wdowa", "zdradziecka morda" czy "gorszy sort" - to powód do dumy!
Jak za czasów Urbana zasłużyć na epitety "awanturnicy", "szkodniki", "na usługach obcych"
takie czasy, kiedy nie słowo się liczy a to, kto je wypowiada!
1998
1998 05.08.2017, 00:56
I co z tego?
oko
oko 04.08.2017, 23:44
Samorządowcy potrafili się zachować: był marszałek Geblewicz, starosta Konarski, były wójt Lidwin, Sadowska z Bań, Kusy -Kłos z Widuchowej i Piątek z Morynia.
sami swoi
sami swoi 04.08.2017, 23:57
Senator z czerwonego PO , urzędnicy gminy, była skarbnik, radni gminni, powiatowi i wojewódzcy..... Taaak, jak odliczyć tych kolesi po fachu to okaże się że "tłum mieszkańców" był o połowę mniejszy :(
nie ma mocnych
nie ma mocnych 05.08.2017, 07:48
Nie sądź, że każdy wczoraj w kościele czuł się tak jak ty! Marszałek województwa, wicewojewoda, senator, byli i obecni wójtowie, burmistrzowie i prezydenci z ościennych samorządów byli z tak jak wszyscy - z potrzeby serca!
No jak prawie wszyscy najwyraźniej...
brzana
brzana 05.08.2017, 00:09
Ale też przewodnicząca Rady Miejskiej w Gryfi ie i dwóch zastępców oraz kilku radnych.
pikus
pikus 04.08.2017, 22:01
A sztandar Gryfina to akurat w praniu był czy jak?
klima
klima 04.08.2017, 21:59
Kondukt powinien przejść przez nabrzeże!
E.
E. 04.08.2017, 21:49
Mnie to dziwi, że starego Milera nie było. ten to dopiero swoje kroki w polityce zawdzięcza głównie Piłatowi. Kiedyś Jurek parasol za burmistrzem nosił i mu wiele zawdzięczał. A teraz nawet na pogrzeb się nie pofatygował. Co za człowiek?! Szkoda gadać...
pikuś
pikuś 04.08.2017, 22:04
bo (...) to zawód, a k(...) to charakter.

Część komentarza usunięto. admin2
uczestnik
uczestnik 04.08.2017, 22:15
Pikuś a ja ciebie też nie widziałem a ubliżasz innym.
pikuś
pikuś 04.08.2017, 22:22
niby komu ubliżam? cytuję klasyka..
Poeta
Poeta 04.08.2017, 22:50
Wstydu chłopie nie masz za grosz nawet w takim temacie zachowujesz się jak najgorszy ch...m. Wiesz co ci powiem ciebie Piłat obchodził tyle co zeszłoroczny śnieg.I nie rób sobie pośmiewiska z czyjegoś nieszczęścia. Bo Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy.
uczestnik
uczestnik 04.08.2017, 22:44
Pijąc Pana Tadeusza ?
Bbb
Bbb 04.08.2017, 21:40
Nawet nie wiem co napisać !!!
Płacze !!
fotka
fotka 04.08.2017, 21:30
Tu zdjęć też widzę przybyło.

Pozostałe