Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019

Rzucał się pod nadjeżdżające samochody

  • 05.08.2017, 21:46
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Rzucał się pod nadjeżdżające samochody czytelnik igryfino
-Do niesamowitych i niebezpiecznych sytuacji dochodziło wczoraj, 4 sierpnia 2017 r. w nocy między godz. 21.30 a 23.30. Jeden z mieszkańców naszej wioski próbował rzucać się pod nadjeżdżające auta. Najpierw robił to na drodze w centrum miejscowości. Potem chodził poboczem od znaku drogowego do 80 metrów w stronę Lubanowa i jak zbliżał się jakiś samochód, Grzesiek nagle wyskakiwał na jezdnię – opowiada nam mieszkaniec Rożnowa, gm. Banie.

-Kierowca ciężarówki ledwo zdążył zahamować. Potem Grzegorz wyskoczył na środek jezdni i znalazł się pomiędzy dwoma wymijającymi się autami. Próbowaliśmy go łapać, obezwładniać i prowadzić do domu, ale uciekał i znowu próbował rzucać się pod samochody. W końcu wezwaliśmy policję – dodaje mieszkaniec Rożnowa.

Oficer prasowy asp. szt. Grzegorz Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie potwierdza, że wczoraj o godz. 22.15 w Rożnowie interweniowali funkcjonariusze Posterunku Policji Widuchowa-Banie.

Mieszkańcy Rożnowa obawiają się, że pan Grzegorz może zrobić sobie krzywdę. Chcieliby jakoś zapobiec tragedii, ale przy takim nieprzewidywalnym zachowaniu ich sąsiada, może być to niezwykle trudne.

 

Zdjęcia przedstawiają miejsca opisywanego zdarzenia.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ja
Ja 19.08.2018, 14:15
To chory dzieciak ....wiem ,że od dziecka mial cos z głową. .nawet fo szkoly z matką jeździł i ta byla całe lekcje obecna przy nim
miejscowy głupek
miejscowy głupek 06.08.2017, 17:51
Seryjny samobójca?
łap
łap 06.08.2017, 13:42
To wszystko tak się zaczyna... Tylko dlaczego ludzie, którzy powinni być poważni tak beztrosko do tego przykładają łapska!!?
Stachu
Stachu 06.08.2017, 13:39
Głupota nie boli...
robotnik
robotnik 06.08.2017, 12:17
Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.
lucek
lucek 06.08.2017, 11:54
Moherowy katolik czy obrzezaniec?
donos
donos 06.08.2017, 09:44
Chciał pewnie zwrócić na siebie uwagę. Powinien przebadać go psychiatra.
obserwator samobójców
obserwator samobójców 06.08.2017, 09:52
Musiałby wejść na gryfiński most to wtedy "wszyscy święci" tu na ziemi by się nim zainteresowali.
łoker
łoker 06.08.2017, 05:37
***tego na maczna trzeb bylo wyslac
Damian
Damian 05.08.2017, 23:36
Co za przypał?!
666
666 05.08.2017, 23:27
Zapraszamy tego Pana do Syrii.Dobre zarobki gwarantowane.
kwasek
kwasek 05.08.2017, 23:17
Takiego to szybko trzeba odizolować bo tragedia blisko.
AA
AA 05.08.2017, 22:59
To nie on się rzucał, to wódka go tam pchała!

Pozostałe