Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Henryk Piłat został z nami na zawsze - spoczął obok żony

  • 06.08.2017, 15:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Henryk Piłat został z nami na zawsze - spoczął obok żony
Śp. Henryk Piłat, były burmistrz Gryfina, został pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Gryfinie. Spoczął obok swojej żony Elżbiety. Tam właśnie odprowadzili go żałobnicy podczas ostatniego pożegnania.

Prezentujemy ostatni krótki filmik z ostatniej ziemskiej drogi śp. Henryka Piłata.

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Nagrania wideo uroczystości pogrzebowych znajdziemy też tu:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24343,opowiesz-panu-bogu-o-swoim-ukochanym-gryfinie-mies

i

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24331,henryku-gryfino-widziales-piekne-i-bogate-marszale

oraz

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24330,beata-kryszkowska-wyglasza-mowe-pogrzebowa-burmist

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (12)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

CYTAT
CYTAT 07.08.2017, 20:17
UMARŁYCH WIECZNOŚĆ DOTĄD TRWA, DOKĄD PAMIĘCIĄ IM SIĘ PŁACI...
smutna prawda
smutna prawda 08.08.2017, 15:39
Tak długo będziemy o nim pamiętać jak długo będziemy spłacać po nim długi
do gościa wyżej
do gościa wyżej 08.08.2017, 18:16
Głupiego i tępego pismaka żal; do chama wróci karma.
grzech zaniechania!
grzech zaniechania! 08.08.2017, 17:52
Jak ktoś nie odróżnia kredytu, który trzeba spłacać, za to ma się inwestycję wykonaną od razu od "długu karcianego", to nic dziwnego, że poza krytyką Poprzednika nic nie potrafią!
stop chamstwu!
stop chamstwu! 08.08.2017, 16:37
A tobie chamie co – chałupę bogaty tatuś dał? Czy zarabiasz tyle, że bez kredytu wszystko kupujesz? Czy jesteś tak ograniczony, że nie rozróżniasz długu od kredytu? Dzięki kredytom, które bez problemu jak widać spłacamy (zgodnie z planem opracowanym przez Poprzednika) mamy wyższy poziom dużo szybciej. A obecni przez zaniechania przysporzą olbrzymich kosztów w przyszłości! Dwa lata temu wystarczyło naprawić dziurawą rynnę na urzędzie. Ale parszywe lenie zareagowały dopiero, jak się ludziom na głowy zaczął tynk obrywać!
grzech zaniechania!
grzech zaniechania! 08.08.2017, 17:50
Dokładnie tak – w czerwcu w parku wystarczyłby gość z taczką i łopatą, żeby zniwelować dziury w alejkach. Teraz już przejść ani przejechać wózkiem nie można – zaniechanie kosztuje więcej niż spłata kredytu! Ale oni nie potrafią nic, poza krytyką poprzednika! Karma wraca!
na pewno
na pewno 07.08.2017, 16:58
Zostanie w pamięci, w długiej pamięci!
R.
R. 06.08.2017, 17:46
Śp. Henryk Piłat to był ceniony człowiek przez ludzi z gminy Gryfino. Kto o nim nie słyszał a mógł to przepraszam, ale niech się wstrzyma z pisaniem głupot. Wieczni jego krytycy uszanujcie te dni po śmierci.
stop chamstwu!
stop chamstwu! 08.08.2017, 16:31
Nienawistnicy, którzy przez ostatnie lata rządów i nawet w tej kadencji prowadzili perfidną, pełną kłamstw, oszczerstw i pomówień brudną kampanię nic innego nie potrafią! Przecież ich "pomysł na Gryfino" to było krytykować Poprzednika i przejąć władzę.
5 - 10 - 15 %
5 - 10 - 15 % 07.08.2017, 09:13
Masz prawo do własnego zdania i swojej oceny tego pana, ale uszanuj też nasze zdanie i nasze oceny
hm
hm 11.08.2017, 10:29
Nie tutaj, nie teraz.
lekarz
lekarz 12.08.2017, 00:05
D**** tego nie zrozumie.
grzech zaniechania!
grzech zaniechania! 08.08.2017, 17:53
Tyle lat nagonki, szczucia, pomówień, insynuacji – a ludzie nadal cenili i szanowali...
Po prostu rozpacz – i nawet teraz usiłują dalej jechać na jakichś insynuacjach. Jakie „zdanie i opinia” – czym poparte? Kolejnymi pomówieniami i insynuacjami?
20=30=40?
20=30=40? 07.08.2017, 17:48
Co innego zdanie, osąd faktów, dokonań. Co innego natomiast nieustająca od kilku lat fala insynuacji, pomówień, perfidnych „niby oskarżeń” – a w razie czego – „ja nic nie mówiłem”...
Może się komuś nie podobać nabrzeże. Może się nie podobać strefa. Ale niech jasno powie, co zamiast. I czy uważa, że lepsze było poprzednie nabrzeże?
prawo
prawo 07.08.2017, 16:56
Każdy ma prawo do własnego zdania. Nikt nie ma prawa obrażać i szkalować innych. Lepiej więc zamilknij człowieku, bo karma zawsze wraca.
20-30-40?
20-30-40? 07.08.2017, 17:50
Wróciła - widać było po minach niektórych na pogrzebie! Wpierali, że przeciw nim są tylko jakieś "Ewy, Maćki" - a tu się okazało, że ceniących pana Piłata mimo tylu lat nagonki było więcej!

Pozostałe