Mistrz parkowania tuż przed pasami

  • 25.08.2017, 10:27
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Mistrz parkowania tuż przed pasami czytelnik igryfino
Tak na ul. Reymonta w Gryfinie „mistrz parkowania” zatrzymał samochód, że zajął cały chodnik. Żeby przejść, trzeba ominąć auto, wchodząc na środek jezdni.

Nie dość, że zajął chodnik, to jeszcze zaparkował tuż przed przejściem dla pieszych na wzniesieniu. Przez to tak ograniczył widoczność drogi innym kierowcom, że łatwo mogło dojść do wypadku z udziałem pieszego.

-Bezczelność nie zna granic! – napisał do nas czytelnik, przysyłając zdjęcie.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

EWEL
EWEL 26.08.2017, 10:30
ciekawe czy to jeden debil robi te zdjęcia tym samochodom NUDA czy nie ma czym się zająć
Re
Re 27.08.2017, 17:47
Oooo jak latwo poszczekac zza klawiatury. Obys kiedys z wozkiem musiala meczyc sie omijajac taki samochod to moze zrozumiesz. Teraz dalej popisuj sie poziomem swojej glupoty.
się czepiać lubi
się czepiać lubi 26.08.2017, 06:50
W odpowiedzi, redakcja natychmiast powinna przesłać temu czytelnikowi wykaz przychodni lekarskich w których najprawdopodobniej ktoś mu pomoże.
do właściciela
do właściciela 26.08.2017, 09:11
A co boli, że samochodzik prezentowany a nie do sprzedaży?
gość
gość 25.08.2017, 21:13
przecież tam pies z kulawą nogą nie chodzi
???
??? 25.08.2017, 14:10
Kurna, gdzie na tej małej uliczce ten nawiedzony fotopstryk widzi pasy, no gdzie?
brutus
brutus 25.08.2017, 16:23
Ty jesteś ślepy czy co? Nawet znak informuje o przejściu!
mieszkaniec
mieszkaniec 25.08.2017, 16:53
Ty za to masz jakieś wizje! Gdzie tu są pasy na ulicy? A znak stoi dość daleko. Do skrzyżowania gdzie jest ten żółty bus całkiem spory kawałek. Ormowiec się znalazł!
Odp
Odp 27.08.2017, 17:43
Moze twoj ojciec oemowiec i masz uraz z dziecinstwa? Chodnik jest do chodzenia nie do parkowania. Kiedy takie osły twojego pokroju sie tego naucza?
Turysta
Turysta 25.08.2017, 13:25
Pff w Macedonii takie parkowanie to normalka .
normalny
normalny 25.08.2017, 13:10
Tylko w głupim komentarzu może być że to auto trzeba obejść wchodząc na drogę.Dlaczego nie np z prawej strony?Przestań się redaktorku czepiać o byle co.
Bemio
Bemio 25.08.2017, 15:16
To pchaj wózek prawą stroną
Zdziwiony
Zdziwiony 25.08.2017, 14:00
Ty jestes normalny?! Poczytaj moze definicje tego terminu. Z jakiej paki pieszy ma obchodzic auto po trawie czy ulicy? Czy ty widzisz co piszesz? Chodnik jest dla pieszych jak sama nazwa wskazuje. Wypadaloby zeby czesc gryfinskich kierowcow od siedmiu bolesci to w koncu zrozumiala.
mat
mat 25.08.2017, 12:46
Ludzie jedźcie sobie na zachód Europy i zobaczcie jak tam parkują i nic nikomu nie przeszkadza.Chłop stanął może na chwilę i afera.Niedługo lakier samochodu nie będzie się fotografowi podobał.Tym bardziej że na Reymonta to ruch jest taki duży że hohoho albo i większy.
Emilka
Emilka 25.08.2017, 11:30
Tych pasów na jezdni to prawie wcale nie widać.
józek
józek 25.08.2017, 11:34
To tam są pasy?
georg
georg 26.08.2017, 00:36
Ta piździasy a nie pasy.Redaktorzyna nie ma tematów o czym pisać to pisze o pierdołach.Do pasów to jest jeszcze 300 metrów.
znaki na niebie i ziemi
znaki na niebie i ziemi 26.08.2017, 00:44
Co ty ślepy? Znak stoi jak byk!
Xyz
Xyz 25.08.2017, 11:42
Tak zarzadca drogi dba...
Pieszy
Pieszy 25.08.2017, 11:19
Czy taki kierowca lub kierownica mysli jak ma tam przejsc kobieta z wózkiem lub osoba niepelnosprawna? Dlaczego nie wjedzie na teren posesji tylko utrudnia zycie innym?
pineska
pineska 25.08.2017, 11:05
Brak wyobraźni!

Pozostałe