Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019
Jarmark Moryński 2019

Wypadek! Motocyklista uderzył w samochód

  • 26.08.2017, 15:42 (aktualizacja 26.08.2017, 17:10)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Wypadek! Motocyklista uderzył w samochód
Do wypadku doszło dziś, 26 sierpnia 2017 r. po południu w Wełtyniu, gm. Gryfino. Jeden z mieszkańców Wełtynia skręcał na swoją posesję. W tym czasie drogą jechał motocyklista. Uderzył w auto wykonujące właśnie manewr skręcania na podwórko.

Kierowca jechał w stronę Gardna. Do wypadku doszło koło remizy straży pożarnej niedaleko krzyża.

Rannego motocyklistę helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala.

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator, motocyklista
Obserwator, motocyklista 28.08.2017, 22:18
Witam, bylem na miejscu, wina niestety raczej motocyklisty, :( ale wazne ze zyje...
Lecz nie rozumiem tej nienawisci w komentarzach czy zawsze tak musi byc gdy
Dochodzi do wypadku w Gryfinie lub okolicach i ktos jest ranny lub ginie... aj Ludzie ludzie...
D
D 27.08.2017, 22:26
Wiadomo co z rannym?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 27.08.2017, 20:55
Oczywiscie że miał
gramza
gramza 27.08.2017, 13:13
Jakoś się z ta robotą ostatnio nie uwijają!
Driver
Driver 27.08.2017, 12:02
Wałtyń to obecnie wielki plac budowy, obowiązuje tam 40km/h i tak nie da rady jechać więcej !!! Poryty i pocięty asfalt, piasek i tumany kurzu, -
rozwaga i szczególna ostrożność w trakcie przejazdu przez Wełtyń na pewno się przyda.
obserwator
obserwator 27.08.2017, 12:01
Słowa uznania dla służb obsługujących, w szczególności Policji a imiennie dla p. Stanisława Szali za profesjonalizm.
Wsk
Wsk 27.08.2017, 08:23
Typowy Baran ! Na motocyklu !!!
Jak by jechał normalnie to by dojechał !!
A nie teraz szukanie wnnych - czy kierowca patrzył w lusterka czy nie ?
Baran !!!
kris
kris 27.08.2017, 08:17
A może ktoś wie co to za chłopak??
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.08.2017, 21:26
Motocyklista z dużą prętkościa na podwójnej ciagłej zaraz za skrzyzowaniem chciał wyprzedzic wykonujacego juz manewr skrętu kierowcę. Na terenie calej miejscowości jest ogranoczenie do 40 i roboty drogowe.
WSK
WSK 28.08.2017, 10:40
Jasne jechal 300 na gumie i z 1 ręką w kieszeni. ..the bill jesteś i tyle
motoor
motoor 27.08.2017, 00:25
Okey, a czy kierowca samochodu włączył kierunkowskaz?
xxxz
xxxz 13.09.2017, 18:02
Włączył kierunkowskaz i prawidłowo wykonywał manewr. Wina leży po stronie motocyklisty, szczególnie że w tym miejscu są utrudnienia i jest podwójna ciągła.
głupki
głupki 26.08.2017, 20:43
Z 40km jakie obowiązuje na terenie Wełtynia motocykl hamuje na max 8m...
Gru
Gru 26.08.2017, 18:57
Pewno 150 a Ty kierowco auta patrz w lusterka - debile zdarzaja sie wszedzie
Gsxr
Gsxr 26.08.2017, 19:53
A co stales z radarem pajacu
Gru
Gru 26.08.2017, 20:27
Cieloku z suzuki nic Ci po tym ze masz duzo koni mechanicznych pod d**a jak muł za kierownica siedzi. Widze ze poczules sie urazony wiec czujesz sie jednym z tych na "d" a nie motocyklista.
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 26.08.2017, 20:07
Bo zawsze przepisowo jezdza. A temu h*** co crosem wjezdza miedzy bloki i robi przygazowki budzac ludzi zycze linki w lesie na wysokosci szyi.
Jak z alkoholem - wszystko dla ludzi, ale trzeba myslec!
No i kolega widze tez z tych co jezdza bo i jezyk ciety i standardowy argument.
Bawia mnie te homosiowe naklejki na samochodach.
Normalny
Normalny 28.08.2017, 10:43
Maczupikaczu jestes totalnyn ***em i ścierwem nic nie wartym, zycze co aby twoja rodzine rozjechala ciężarowka a corke wydymali i zostawili w krzakach aby zdechla .
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 28.08.2017, 22:55
A Twojej rodzinie tego samego i h*** do d*** z kawalkiem szkla. No i oczywiscie linki na wysokosci szyi.
Normalny
Normalny 29.08.2017, 05:50
***u z *** obsesrana , widze ze zly dotyk boli cale zycie .Stara mogla cie utopic w szambie, to przynajmniej nie zatruwal byś powietrza psi wytrysku .
qara
qara 29.08.2017, 08:23
Ach ten język. Widać od razu , ze patolka dorwała się do klawiatury
hohoho
hohoho 29.08.2017, 00:47
ale sobie uprzejmości wymieniliście
głupki
głupki 26.08.2017, 18:51
50km/h czy 150?
Son of god
Son of god 26.08.2017, 19:55
Ale ty glupi jestes

Pozostałe