Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Gmina przejmie parking na przełomie września i października. Sekretarz przysyła sprostowanie

  • 27.08.2017, 21:59
  • Admin Admin
Gmina przejmie parking na przełomie września i października. Sekretarz przysyła sprostowanie
Nawiązując do treści artykułu pt. „Gmina przejęła parking, ale nie radzi sobie ze stanem nawierzchni” opublikowanego na portalu igryfino w dniu 16 sierpnia 2017 roku informuję, że zawierał on treści nieprawdziwe, ponieważ Gmina Gryfino nie przejęła parkingu. Aktualnie dobiegają końca procedury związane z przejęciem parkingu przez Gminę od Powiatu Gryfińskiego.

Na proces przejęcia, który zakończy się na przełomie września i października 2017 roku składały się następujące czynności:

- w dniu 22 lutego 2016 r. Gmina Gryfino wystąpiła z wnioskiem o przekazanie parkingu,

- w dniu 12 maja 2016 r. została wydana decyzja Zarządu Powiatu Gryfińskiego dotycząca przekazania parkingu,

- w dniu 23 września 2016 r. zostało przedłożone przez Powiat Gryfiński do podpisania przez Gminą Gryfino porozumienie ustalające warunki przekazania przez Powiat na rzecz Gminy części terenu zajętego pod parking przy ulicy 1 Maja,

- w okresie od października 2016 r. do marca 2017 roku trwały prace geodezyjne wyodrębniające parking z drogi powiatowej,

- na przełomie września i października 2017 roku po złożeniu przez Powiat Gryfiński protokołu z rokowań określającego szczegółowe warunki przekazania nieruchomości nastąpi jej ostateczne przejęcie.

Wobec powyższego gmina Gryfino nie posiada tytułu prawnego do dysponowania działką.

Rzetelne dziennikarstwo polega na ustaleniu prawdy obiektywnej przed napisaniem tekstu. Z przykrością stwierdzam, że w swoich działaniach nie dochował Pan staranności i wprowadził mieszkańców gminy w błąd.

Sekretarz Miasta i Gminy Gryfino

Ewa Sznajder

 

Artykuł pt. „Gmina przejęła parking, ale nie radzi sobie ze stanem nawierzchni” można znaleźć tutaj:

http://www.igryfino.pl/kat-189,a,24491,gmina-przejela-parking-ale-nie-radzi-sobie-ze-stan.html

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (124)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dyniek
dyniek 30.08.2017, 22:10
Arogancja, buta i głupota tej Pani sięgnęły dna.
czytelnik
czytelnik 30.08.2017, 23:13
A mnie się podoba. Dzięki temu padło tu pytanie - po co gminie teren drogi powiatowej? Nie mogli się dogadać z powiatem? Nie byłoby taniej?
śmieszne
śmieszne 31.08.2017, 19:35
Dogadać się z powiatem nie potrafią, napisac pisma na sąsiednią ulicę nie potrafią przez dwa lata a przejmować parking chcą?
karmel
karmel 29.08.2017, 22:47
Ten list sekretarz to przykład na to jak można się kompletnie pogrążyć. A wszystko to poprzez przeinaczanie rzeczywistości i nieróbstwo! Gdyby porządnie wzięli się do roboty i skorzystali ze swoich "złotych rad) to już wiosną 2015 r. cieszylibyśmy się uporządkowanym parkingiem pod UMiG!
koszty
koszty 30.08.2017, 19:25
Strach, czy "uporządkowanie" parkingu ma kosztować miliony? Żeby nie było tak, że za chwilę powiat zacznie remontować ulicę, a gmina będzie się bujać ze "swoim" parkingiem...
maciuś wykopany
maciuś wykopany 30.08.2017, 07:09
nie PO to som władze grefina by robić jakieś tam parkingi dla ludziuf skoro morzna fszystko zwalić na POwiat i nieh oni siem tym martfiom a nasze delfiny wzorem POpszednikuf bendom wufczas pić, palić, długi robić i do kannes na panienki latać se co roku
pomysł na...
pomysł na... 29.08.2017, 23:11
do perfekcji dopracowali mechanizm dręczenia Poprzednika. A Sawaryn narzekał w czerwcu, że Poprzednik planów nie zostawił w szufladzie...
Wizje i biale myszki
Wizje i biale myszki 29.08.2017, 23:05
A tak to cieszymy sie z tego ze POprzednicy okradali nas przez 12 lat i nawet glupiego parkingu pod wlasnym nosem nieogarneli
kradzież to trzeba było udowodnić!
kradzież to trzeba było udowodnić! 29.08.2017, 23:37
Hmm. Kradzież? A jak nazwać przepompowanie kasy gminnej na utrzymanie parkingu powiatowego z gminnego budżetu? PO CO MIELI PRZEJMOWAĆ w poprzednich kadencjach? Żeby wydawać gminną kasę na utrzymanie?
I to jest ten geniusz obecnej ekipy? Albo zburzyć, wyrwać kwitnące róże z korzeniami – albo wziąć na barki gminy utrzymanie kolejnych obiektów, które mogły być utrzymywane przez kogoś innego?
gminna gospodarność
gminna gospodarność 30.08.2017, 06:22
Słuszna uwaga. Śp. pan Burmistrz Piłat MÓGŁ przejąć od powiatu kawałek drogi. TYLKO PO CO?
I to jest ta różnica w gospodarowaniu miastem, której nie zrozumie żaden delfin...
białe myszki nie palą
białe myszki nie palą 30.08.2017, 07:13
Kredyt albo obligacje to by na pewno wziął a kawałek drogi powiatowej to mu po co? Zeby się nią zajmować ku uciesze mieszkańców???
A jednak jakoś utopił ponad milion w przedłużeniu do biedry powiatowej ulicy Asnyka :-)
vijak
vijak 29.08.2017, 23:14
Wizje ktoś cię okradł z rozumu - to pewne. Po co przejmować parking od powiatu oi potem łożyć na jego utrzymanie? Idiotyzm! Wystarczy tylko dogadać się ze starostwem jak parking zorganizować. Ale to dla naszych geniuszy za trudne.
gminna gospodarność
gminna gospodarność 30.08.2017, 06:20
Słuszna uwaga. To może burmistrze wystąpią do zarządców dróg przy ich prywatnych domach, że od tej pory sami sobie będą drogi sprzątać i utrzymywać i remontować? Bo to taki interes robi gmina na przejmowaniu tego parkingu! No chyba że już w planach mają wydzierżawienie jakiemuś „swojakowi” na parking płatny...
punkt
punkt 29.08.2017, 23:21
vijak - trafiony, zatopiony! Co za interes z przejmowaniem drogi do utrzymania? Chodzi o wydawanie kasy?
To geniusze tylko taki mają sposób? Przejmować na utrzymanie gminy wszystkiego, co się da?
my płacimy
my płacimy 29.08.2017, 23:40
Brawo vijak! Powiatowa droga, można było się dogadać z powiatem. Po co przejmować coś, co nie przynosi dochodów tylko wydatki? BO TO WTEDY "MY" WYBIERAMY, KOMU PŁACIMY? Oczywiście nie ze swoich, tylko z podatników?
naćpane wizje
naćpane wizje 29.08.2017, 23:09
Wizje i to naćpane widać teraz...
1000 miejsc parkingowych
1000 miejsc parkingowych 29.08.2017, 23:14
wyśmiewali wizje Poprzednika, tylko teraz sami z nich korzystają. A w wizjach to już burmistrz tysiąc miejsc parkingowych buduje!
ahoj
ahoj 29.08.2017, 21:20
Niech lepiej wezmą się za własne parkingi przy swoich drogach a powiatowi zostawią co powiatowe. Nie rozumiem jak to w sytuacji kiedy nie radzą sobie ze swoimi problemami chcą przejmować powiatowy parking czy budować halę na powiatowej działce. To jakaś polityczna paranoja!
pomysł na... katastrofę...
pomysł na... katastrofę... 29.08.2017, 22:41
Przecież najprostsze sprawy ich przerastają! Tak się kreowali na skutecznych i wspaniałych. A tu od kortów, przez cmentarz po parkingi - katastrofa za katastrofą!
roko
roko 29.08.2017, 20:18
Mechanizm załatwiania powinien być wpisany do księgi Guinessa.
wyczytane poniżej
wyczytane poniżej 29.08.2017, 21:21
prawda Dzisiaj, 08:48 Z tych wszystkich zarzutów, insynuacji, oskarżeń nagle okazało się, że na sprawy prokuratorskie wystarczyło takim sprawnym fachowcom tylko jednej "drogi angielskiej", która przy trzyletnich dokonaniach (i jeszcze gorszych ZANIECHANIACH) obecnych władz wygląda wręcz rozczulająco...
gorzka prawda
gorzka prawda 29.08.2017, 19:07
Śp. burmistrz Piłat, małymi krokami doprowadzał do zwiększania liczby miejsc parkingowych. Wcale nie trzeba od razu milionowych inwestycji, żeby zrobić kilka miejsc parkingowych przy remontowanej drodze.
A ile miejsc parkingowych ZNIKNĘŁO z Chrobrego? Ile powstało przez trzy lata? Chociaż jedna czwarta tego, co zrobił poprzedni Burmistrz?
studium fachowości
studium fachowości 29.08.2017, 20:12
Trzy lata załatwiania sprawy przejęcia kawałka asfaltu przed urzędem gminy od starostwa. Studium "fachowości" tej ekipy. A tak pouczali przez lata Poprzednika w tej sprawie...
rzut sztachetą
rzut sztachetą 29.08.2017, 21:24
Półtora roku pisania pisma do starostwa (jakby się zamachnąć z okna UMiGu, dorzuciłby do podwórka starostwa. A potem słowa burmistrza w maju że projektują już miejsca. Choć w sierpniu nadal nie mają terenu!
Łowca komuchow z BBSu
Łowca komuchow z BBSu 29.08.2017, 21:08
Widac ze w trzy lata zalatwili to czego alkoholicy i debile z POprzednıej ekipy nie byli w stanie ogarnac w trzy kadencje
gospodarność wójtowej ekipy
gospodarność wójtowej ekipy 30.08.2017, 06:19
Ale po co przejmować na własne utrzymanie?
łowca idiotów z "pomysłu na..."
łowca idiotów z "pomysłu na..." 29.08.2017, 21:18
Leki przestały działać? Niby co "załatwili"? Bo na razie to nic...
Co mnie twoje leki?
Co mnie twoje leki? 29.08.2017, 23:09
No przeciez pisze ze w trzy kadencje nie zalatwili nic.....oprocz kredytow do splacania
pamiętliwa
pamiętliwa 30.08.2017, 06:24
Pisać, że za poprzedniego Burmistrza NIC nie powstało - także jeśli chodzi o miejsca parkingowe może tylko nadęty buc który nie zna swojego miasta, bo po nim nie chodzi.
minus
minus 29.08.2017, 23:18
Nie uda ci się zaklinać rzeczywistości. Skoro w trzy lata zlikwidowano tyle miejsc parkingowych w mieście, to i tak jesteście na minusie!
blamaż
blamaż 29.08.2017, 19:41
Do lutego 2016 pisali pismo do powiatu? I przez trzy lata nie mogli się dogadać? Trzeba było okno w urzędzie otworzyć i krzyknąć, w starostwie by usłyszeli!
maciuś wykopany
maciuś wykopany 29.08.2017, 19:24
sfientej pamienci burmiszcz to narobił wielkom kupe długuf na prawie sto milionuf a pszy tym pierdzielił rze zaprasza fszystkih mieszkancuf na otfarcie obwodnicy grefina jesieniom 2016 roku , dodam rze mieszkancom rzabnicy muwił s dziesieńc lat temu rze jak nie bendom mieli odbiecanej drogi f dwa lata to bendom mu mogli fszyscy napluś ten wreny kłamliwy ryj
do gościa wyżej
do gościa wyżej 29.08.2017, 19:34
Lecz się człowieku z debilizmu
macius wykopany
macius wykopany 29.08.2017, 21:11
sam siem lecz spaslaku se sfyh urojen i zludzen o POwrocie do samorzondowego koryta
kres
kres 29.08.2017, 22:03
Temu debilowi analfabecie już nic nie pomoże. Nienawiść zasłoniła mu resztki mózgu i zdrowego rozsądku
macius wykopany
macius wykopany 29.08.2017, 23:12
wienc sam widzisz rze slusznie POgonilismy debila na zafsze s POlityki
juka
juka 29.08.2017, 22:15
Przecież nigdy go nie miał. W każdym bądź razie nie wykazywał się ani jednym ani drugim.
macius wykopany
macius wykopany 29.08.2017, 23:13
to prafda- mial ino sfoje pijackie uklady i snajomosci
niestabilność
niestabilność 29.08.2017, 22:43
Jaki dowódca, tacy żołnierze. Ale to robienie błędów ortograficznych przez tyle lat to faktycznie jakaś niestabilność!
macius wykopany
macius wykopany 29.08.2017, 23:15
tszy kadencje blenduf to raczej jezd stabilnosc
maciuś wykoapany
maciuś wykoapany 29.08.2017, 18:44
pamientajmy rze za chenia to tesz było hój dópa i kamieni kupa ale hociasz długi siem robiło i lewe interesy a teras to jusz całkiem zero dno i badziewie jakieś
diagnoza
diagnoza 29.08.2017, 19:03
Chory psychicznie albo niedojrzały, żeby się tak podniecać przez tyle lat własnymi błędami ortograficznymi. Wielkich ma obecna władza obrońców, nie ma co!
grek
grek 28.08.2017, 23:34
Jak mówi staropolskie przysłowie: Uczył Marcin Marcina (a sam głupi jak świnia).
quracao
quracao 28.08.2017, 23:26
Tego Milera to ostatnio więcej w pracy nie ma jak jest!
dział płace
dział płace 28.08.2017, 23:23
Dlaczego zwiększa się wynagrodzenia dla urzędników. Dla których, bo większość ma to co wcześniej.
pamiętliwy
pamiętliwy 29.08.2017, 05:40
Może nie chodzi o podwyżki dla pracowników, tylko pieniądze na nowe etaty?
obserwator
obserwator 29.08.2017, 09:01
Całkiem możliwe.
sprostowanie?
sprostowanie? 28.08.2017, 22:51
Może i tę informację sekretarz jakoś wytłumaczy?! Co będą rozbierać?

http://www.gryfino.pl/UMGryfin…
Dział 600, 758
4.800 zł - zmian w planie wydatków dokonuje się zgodnie z wnioskiem Wydziału Inwestycji i Rozwoju w celu zabezpieczenia środków na sporządzenie dokumentacji projektowej w zakresie budowy parkingu na terenie byłej Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie (środki z rezerwy celowej, majątkowej).
pamiętliwy
pamiętliwy 29.08.2017, 05:43
Jak jest budynek na działce z podwórkiem, to normalny gospodarz najpierw decydowałby co zrobić w budynku, potem dopiero, czy pozbywać się podwórka. Ale czego wymagać od ludzi, którzy tylko potrafili krytykować i zaszczuwać Poprzednika?
pomysł na...
pomysł na... 29.08.2017, 09:16
pamiętliwy, chyba kluczem do twoich wątpliwości jest określenie "normalny gospodarz"...

pamiętliwy Dzisiaj, 05:43 Jak jest budynek na działce z podwórkiem, to normalny gospodarz najpierw decydowałby co zrobić w budynku, potem dopiero, czy pozbywać się podwórka. Ale czego wymagać od ludzi, którzy tylko potrafili krytykować i zaszczuwać Poprzednika?
słusznie
słusznie 29.08.2017, 09:11
Jak można rozwalać i zajmować podwórko za komendą bez decyzji, co dalej z komendą?
prawda
prawda 29.08.2017, 08:48
Z tych wszystkich zarzutów, insynuacji, oskarżeń nagle okazało się, że na sprawy prokuratorskie wystarczyło takim sprawnym fachowcom tylko jednej "drogi angielskiej", która przy trzyletnich dokonaniach (i jeszcze gorszych ZANIECHANIACH) obecnych władz wygląda wręcz rozczulająco...
maciuś wykopany
maciuś wykopany 29.08.2017, 06:50
pszeca kaj by nie było za co to by go tak nie POjechali rze s dorzywotniego włatcy wypadł w POlityczny niebyt wras s całom sfojom skorumpowanom ekipom
trutwa
trutwa 28.08.2017, 23:19
Chyba za mało o jedno zero.
co?
co? 28.08.2017, 23:26
Na dokumentację to za mało? Bzdury popisali w bip?
mieszkaniec
mieszkaniec 28.08.2017, 22:36
Sekretarz zamiast pouczać dziennikarza niech sama douczy nieco.
mieszkaniec
mieszkaniec 28.08.2017, 22:47
douczy się
pytam grzecznie
pytam grzecznie 28.08.2017, 23:19
Ale czego?
ha ha
ha ha 28.08.2017, 23:27
Samodzielnego myślenia?
też urzędnik
też urzędnik 28.08.2017, 23:35
Nie wymagajmy za wiele ;)
Stańczyk
Stańczyk 28.08.2017, 23:57
Przecież to w końcu szef urzędu!
pisanka wydmuszka
pisanka wydmuszka 29.08.2017, 00:02
Szef, ale malowany!
rzeczywistość
rzeczywistość 29.08.2017, 09:06
Osoba bez własnego zdania nie powinna być szefem. Szef bez decyzyjności jest jak dziecko rozkazujące rodzicom.
wójcina
wójcina 29.08.2017, 09:10
Przecież widać na kilometr, że delfin wysłał "na odstrzał", w dodatku z własnym tekstem...
Przez trzy lata tresowali, żeby ludzie przy nich nie przejawiali żadnego własnego myślenia - bo dla nich była to oznaka zdrady. A teraz nagle zaczęli wysyłać urzędników do odpowiedzi?
Picoland
Picoland 29.08.2017, 13:22
Długo nad tym myślałeś?
A w domu to wszyscy zdrowi?
recepta
recepta 29.08.2017, 13:59
Picoland, obiektywnie rzecz ujmując rada moja jest taka. Popatrz na sprawy bez emocji, a może i Tobie przyjdą jakieś sensowne wnioski do głowy.
rózga
rózga 29.08.2017, 10:27
Już sie zaczęli bać "chłosty internetowej " szykują tych niezdolnych do odstrzału, potrzebny lojalny / w ich pojęciu / elektorat...i będzie kolejny pomysł na Gryfino. Wybory się zbliżają i nie wiadomo z kim trzeba będzie powalczyć?! A tu łatwo chyba nie będzie....
czerepachy
czerepachy 29.08.2017, 18:22
Niech się te "czerepachy" gryfińskie wezmą do roboty, bo w Gryfinie pustynia, ruina i chwasty i najprostsza sprawa ich przerasta! A nie planować strategie i wybieranie "kozłów ofiarnych do odstrzału"!
dociekliwy
dociekliwy 28.08.2017, 22:35
Sekretarz niech wytłumaczy dlaczego manipulują informacją w uzasadnieniach do zarządzeń burmistrza. Zwiększyli wydatki na wynagrodzenia w urzędzie o ponad 93 tysiące złotych, a zakamuflowali to z dotacją od wojewody. Czekamy na informację o podwyżkach wynagrodzeń w urzędzie.
z bip:
"Zwiększa się wydatki gminy z tytułu realizacji zadań własnych o kwotę 196.917,50 zł
Dział Rozdział Paragraf Wyszczególnienie Kwota
Urząd Miasta i Gminy w Gryfinie 128.102,50
750 Administracja publiczna 93.416,00
75023 Urzędy gmin (miast i miast na prawach powiatu) 93.416,00
4010 Wynagrodzenia osobowe pracowników 93.416,00"

http://www.gryfino.pl/UMGryfin…
pamiętliwy
pamiętliwy 29.08.2017, 05:39
A pamiętacie, jak jakiś czas temu „anonimowy” mieszkaniec wyliczył jakie „za poprzedników” niby olbrzymie kwoty szły na urząd? Tylko kiepsko wyszło, bo wyliczanie zakończył na 2014 roku i nijak nie mógł biedaczek udowodnić, że teraz wydają mniej...
koszty
koszty 29.08.2017, 09:07
Cały czas czekamy na ciąg dalszy wyliczanki po 2014 roku. To sìę dopiero zdziwicie
granit
granit 28.08.2017, 21:29
Za sprawy inwestycji i parkingów odpowiedzialny jest Tomasz Miler więc nie ma się co dziwić, że nie ogarnia tematu, nie słucha nawet na sesji co jego szef - Sawaryn mówi.
fakir
fakir 28.08.2017, 21:42
Jak go nie ma w pracy to musiał to komuś zlecić.
dziwne
dziwne 28.08.2017, 21:57
Chyba po to burmistrz ma dwóch zastępców, żeby jak jednego nie ma, to drugi mu pomagał, a nie grał na siebie ryjąc pod kolegą...
mysia
mysia 28.08.2017, 22:19
Wypowiedź ma dwie części - pierwsza to daty - fakty. Natomiast druga to zarzut nierzetelności. Dwa i pół miesiąca po publicznej wypowiedzi burmistrza o parkingu. I tak druga część zdecydowanie nie jest wypowiedzią urzędnika...
No chyba że komuś marzy się urząd kontroli publikacji...
juka
juka 28.08.2017, 23:21
Jak urząd kontroli publikacji to tylko jedna osoba...
delfinarium
delfinarium 28.08.2017, 19:10
Obecni byli perfekcyjni w krytykowaniu innych. I to im zostało. Żadnej refleksji na temat własnego postępowania (dwa i pół roku trwające napisanie pisma o przejęcie terenu, o którym się tyle mówiło). Ale pouczać dziennikarza o jego pracy - to pierwsi...
inwestycje po gryfińsku
inwestycje po gryfińsku 28.08.2017, 21:35
Tak właśnie wyglądają teraz inwestycje w gminie. Tzn raczej ich brak. Popatrzcie na elewację urzędu robioną co rok, rozwalający się pałacyk i komenda, 10 miejsc parkingowych za 200 tysięcy... ale o klimatyzacji dla siebie za 300 tysiecy nie zapomnieli...
pustynia ruia i chwasty
pustynia ruia i chwasty 28.08.2017, 21:59
Problem polega na tym, że komenda nie chce się rozpaść. Na złość władcom. Nawet garaże pootwierane na oścież pozostawiali i nadal stoi! A w zeszłym roku normalnie działała. Okna powymieniane, dach wymieniony. Ale zaplanowali zburzyć i sprzedać...
fiksat
fiksat 28.08.2017, 22:21
Zafiksowali, że będą burzyć i jeśli komenda nie chce sama się rozpaść, to poczekają. Jak z naprawą cieknącej rynny na urzędzie dwa lata temu.
wpadka
wpadka 28.08.2017, 21:24
W sumie to wychodzi, że sekretarz pouczyła burmistrza.
ha ha
ha ha 28.08.2017, 21:37
Bidulka nie wiedziała nawet, że kręci na samą siebie bicz. Nie było Milera w pracy, to dostała kwit do podpisu, a bladego pojęcia o sprawie nie miała.
dziwne
dziwne 28.08.2017, 22:00
Pewnie kolega wiceburmistrza podłożył...
gawron
gawron 28.08.2017, 21:41
Przecież sekretarz chodzi na sesje to powinna wiedzieć co jej szef mówi w sprawie. A on już od dawna parking traktował jako swój gdzie można planować.
Marco
Marco 28.08.2017, 18:58
Co wy tu wypisujecie to umysł normalnego człowieka tego nie ogarnia. Szperacz to niech sobie szpera ale gdzie indziej nie będę pisał gdzie.Udzieliła dobrej odpowiedzi, tak to jest jak się manipuluje informacjami żeby tylko komuś dołożyć. Pan redaktor zanim puści swoją kaczuszkę niech się dwa razy zastanowi ale z resztą po co,
Pana poplecznicy i tak Panu brawa biją nie ważne prawda czy fałsz. Także drogi redaktorze heja i do przodu. Ciemnogród wszystko kupi.
delfinarium
delfinarium 28.08.2017, 19:05
Gardzić mieszkańcami to jedno. Gardzić własnym szefem, to już chore. Odsyłać "szperacza" gdzieś tam, bo znalazł wypowiedź burmistrza sprzeczną z wypowiedzią sekretarz i jeszcze pisać głupoty o rzetelności dziennikarskiej to paranoja...
Paweł
Paweł 28.08.2017, 21:26
Jak paranoja to wiadomo kto pisze!
jaskra
jaskra 28.08.2017, 14:23
Szperacz ładnie wyszukał cytat burmistrza i się okazuje, że nawet burmistrz do końca nie wiedział , że jeszcze nie do końca parking jest przejęty bo chwalił się czynionymi staraniami..
Tomasz
Tomasz 28.08.2017, 13:03
Jak to czytam , to aż mi się ciśnienie podnosi !!
Za co wy urzędasy bierzecie "nasze" pieniądze?!
Tyle czasu to trwa, że aż nie chce mi się wierzyć co czytam!
Powinni Was za NIERÓBSTWO wyrzucić z pracy albo w najlepszym wypadku nie płacić za zajmowane stanowisko!!
Weźcie się do roboty !!
szperacz
szperacz 28.08.2017, 10:43
Jeśli dwa miesiące temu burmistrz mówi o parkingu przed urzędem jak o własnym terenie, to kto tu kłamie? Czy burmistrz Sawaryn w czerwcu, mówiąc, że ma projekt (na nie swoim terenie), czy pani sekretarz w sierpniu mówiąc, że jeszcze nie przejęli i nic nie mogą?

Cytat wypowiedzi burmistrza z czerwca:

Jesteśmy na etapie projektowania parkingów, jak ten przed urzędem miejskim. Mamy już zaprojektowanych kilkadziesiąt miejsc. Oceniamy, że w ciągu kilku lat w Gryfinie może powstać około tysiąca miejsc parkingowych – mówi Mieczysław Sawaryn, burmistrz Gryfina.

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
delfinarium
delfinarium 28.08.2017, 19:07
To jak, w czerwcu burmistrz projektował nie mając uprawnień do terenu? Faktycznie albo wtedy kłamał burmistrz albo teraz sekretarz...
???
??? 28.08.2017, 10:46
Czy burmistrz może pokazać projekt, o którym mówił w czerwcu?
trzeźwy
trzeźwy 28.08.2017, 11:46
Robił projekt nie na swoją działce? Jeśli tak toż to trzeba zgłosić prokuraturze!
podświadomość:)
podświadomość:) 28.08.2017, 13:03
Zarzucać nierzetelność dziennikarzowi, że uwierzył burmistrzowi? Pani sekretarz chyba powiedziała szczerze:)
chichot
chichot 28.08.2017, 16:15
Jak burmistrz z wójtem Gryfina gadają trzy po trzy, to nic dziwnego, że sekretarz się denerwuje, że musi prostować szefa...
nerwy
nerwy 28.08.2017, 21:31
To raczej nie ona się denerwuje, bo mało wie. Nie jest wtajemniczana w sprawy innych wydziałów. Dostała do podpisu kwit od naczelnik Drążek zapewne, bo to jej wydział zajmuje się mieniem gminy. No i wyszła kicha z tego. Sekretarz biedna już sama nie wie co ma podpisywać.
macius wykopany
macius wykopany 29.08.2017, 21:20
tereski nie tykajta bo ona jezt po slusznej stronie wujciu wujciu i to f sumir nasza ostatnia ftyka w uzendzie dajonc nam szansem ns POwrut do koryta
kozioł
kozioł 28.08.2017, 21:35
Nerwy, ale ktoś musi zostać kozłem ofiarnym.
sorry memory
sorry memory 28.08.2017, 09:34
Jestem po lekturze protokołów z rady z 2014 r. Tam przewodniczacy Sawaryn z wiceprzewodniczacym Nikitińskim co chwila przypominali, że rządzi Piłat i to on jest za wszystko odpowiedzialny. Mniej więcej co 3 sesję pytali co z parkingiem przed urzędem. Mieli też swoje pomysły na rozwiązanie problemu parkingów w mieście. Tyle lat minęło panowie i dlaczego tych swoich cudownych wizji nie wdrażacie. Dlaczego nie potraficie sobie poradzić z parkingiem pod urzędem. Zadbaliście tylko o swoje d.. stawiając szlaban za urzędem. Macie gdzie parkować? Zadowoleni? A co z mieszkańcami?
Łowca komuchow z BBSu
Łowca komuchow z BBSu 29.08.2017, 21:23
Zadowoleni. W trzy lata ogarneli temat z ktorym zapijaczone lemingi nie POdolaly w trzy kadencje
memento mori!
memento mori! 29.08.2017, 21:28
Uważaj, karma wraca - w sobotę minie miesiąc!
prawda
prawda 28.08.2017, 10:00
Nie zapominaj, że za ich rządów z miasta zniknęło co najmniej kilkadziesiąt miejsc parkingowych, kolejne kilkadziesiąt zniknie niebawem. Dodatkowo nie wykorzystali remontów dróg w mieście, żeby zrobić nowe miejsca parkingowe "przy okazji".
wyborca
wyborca 28.08.2017, 13:06
Zniknęło kilkadziesiąt miejsc na Bolesława Chrobrego. Mimo całkowitego remontu drogi nikt nie pomyślał o dołożeniu jakichś miejsc w centrum miasta. Bezmyślne wydawanie publicznej kasy jest gorszym grzechem niż wszystkie "angielskie drogi", które zarzucali Poprzednikowi!
obiektywnie
obiektywnie 28.08.2017, 21:27
Drogi angielskie to wpadka poprzednika. Ta ekipa to cały ciąg wpadek. Żenada
mieszkaniec
mieszkaniec 28.08.2017, 09:26
Przysłać sprostowanie na swoją zgubę to trzeba być zdolnym. 3 lata nieudacznikom zajmie przejmowanie parkingu pod swoim nosem. Prawdopodobnie, bo kompromitacji ciąg dalszy.
a co ich to...
a co ich to... 28.08.2017, 10:01
Pod jakim "swoim nosem"? Sami to parkują (jak już się zjawią w pracy) za szlabanem z tyłu urzędu...

Pozostałe