Cała gmina rozkwitła [FOTO]

  • 31.08.2017, 14:32
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Cała gmina rozkwitła [FOTO] UG Stare Czarnowo
Dobiegła końca druga edycja konkursu „Cała gmina w kwiatach”. Zwycięzców ogłoszono i nagrodzono w sobotę, 26 sierpnia 2017 roku w trakcie święta plonów w Starym Czarnowie. W tym roku najpiękniejsze ogrody i balkony są w Żelewie i w Glinnej. Konkurs obejmował teren gminy Stare Czarnowo. Jego organizatorem była wójt Marzena Grzywińska.

- To już druga edycja konkursu. Zgłoszone ogrody, skwery i balkony były niezwykłe, zarówno od strony aranżacji, jak i przede wszystkim od strony estetycznej. Dzięki naturalnej, żywej zieleni i kwiatom gmina wspaniale rozkwitła - powiedziała przewodnicząca rady gminy Stare Czarnowo Alina Przybysz.

W tym roku po raz pierwszy zgłoszenia przyjmowane były w dwóch kategoriach: najładniejszy balkon, taras lub parapet na elewacjach budynków oraz na najładniejszy ogród i skwer.

Plebiscyt miał wyłonić najciekawsze rozwiązania dotyczące aranżacji najbliższego otoczenia domowego z wykorzystaniem naturalnej, żywej zieleni, kwiatów i innych elementów dekoracyjnych. Konkurs trwał od 1 czerwca do 31 lipca br. Przez cały ten okres uczestnicy musieli dbać i pielęgnować zgłoszoną przez siebie nieruchomość.

 

Laureaci konkursu „Cała gmina w kwiatach 2017”:

a/ Kategoria najładniejszy balkon, taras, parapet na elewacjach budynków:

zwyciężyła Ewelina Drwal z Glinnej

 

b/ Kategoria na najładniejszy ogród i skwer:

I miejsce zajęła Jolanta Gruszka z Żelewa,

II miejsce zajęła Bogumiła Kućko z Żelewa oraz skwer przy świetlicy wiejskiej w Kołowie zgłoszony przez Kazimierza Bejnarowicza,

III miejsce zajęła Teresa Gnutek ze Starego Czarnowa

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (29)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tlen
tlen 31.08.2017, 23:07
Kwiaty niektóre już trochę przekwitły.
ogrodniczka
ogrodniczka 31.08.2017, 14:57
Faktycznie, piękne.

Pozostałe