Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020

Zaginęło dwóch wędkarzy – akcja poszukiwawcza. Znaleziono pijanych w sztok

  • 02.09.2017, 23:59
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Zaginęło dwóch wędkarzy – akcja poszukiwawcza. Znaleziono pijanych w sztok Policja
Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Czterech kolegów ze Szczecina i okolic przyjechało do nas na ryby. W nocy poszli spać do namiotów. Nagle dwóch wędkarzy zaginęło. Nie odbierali telefonów. Ponton też zniknął. Zaalarmowano policję, straż pożarną z jednostek OSP w Piasku i Chojnie oraz Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Szczecinie. Wszczęto poszukiwania.

Pierwszego z mężczyzn znaleziono niezbyt daleko od miejsca rozbicia namiotów w Piasku (gm. Cedynia). Pijany spał w krzakach. Pytany o swojego kolegę powiedział, że się z nim pokłócił i nie wie dokąd poszedł oraz co się z nim stało.

Poszukiwania zatem kontynuowano. Akcję koordynował Miłosz Bogdański, szef Komisariatu Policji w Chojnie. Wędkarza znaleziono o 3 nad ranem. Nietrzeźwy spał w zaroślach niedaleko Zatoni Dolnej (gm. Chojna).

-Poszukiwanymi mężczyznami okazali się 53-letni mieszkaniec Szczecina oraz 23-latek ze Stepnicy – informuje portal igryfino Michał Zaniewski z Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie.

 Do zdarzenia doszło około północy z piątku na sobotę (z 1 na 2 września 2017 r.) w Piasku (gmina Cedynia) oraz niedaleko Zatoni Dolnej (gmina Chojna).

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

33
33 04.09.2017, 07:33
Jeżeli ktoś poniesie konsekwencje, to tylko zgłaszający. Taki krótki komunikat, ale aż dwa nazwiska policjantów z Chojny i Gryfina i to nie tych co odnaleźli śpiących,ale dwóch pierdzistołków. Zwykła interwencja policjantów, pozytywnie zakończona ale przekuta medialnie w wielką akcję i olbrzymi sukces chojeńskiej Policji. Oczywiście pod nadzorem
pana Bogdańskiego, który zapewne o całym zdarzeniu dowiedział się z meldunku dyżurnego, spanikowanego,że za szybko powiadomił Straż Pożarną i zrobił to całe zamieszanie. W Policji nie ma stanowiska 'szefa', jest komendant. To tak jak tankowanie na CPN-ie i nazywanie każdego dużego samochodu TIR-em. Zastanawiam się, po kiego grzyba powiadomiono WOPR w Szczecinie, skoro Straż w Gryfinie dysponuje odpowiednim sprzętem pływającym ?
haos
haos 04.09.2017, 08:42
bo bałagan organizacyjny
Pacyfista
Pacyfista 03.09.2017, 22:40
Napić się z dala od ludzi już nie można spokojnie. To szykany. Może to miejsce publiczne według policji ?
Kuba
Kuba 03.09.2017, 21:40
Nie tylko na rybach alei gdzie indziej każdemu normalnemu człowiekowi zdarza się kilka razy w życiu zabalować. Jak zabawa jest dobra, to po kilku kieliszkach wszyscy dostają małpiego rozumu. Człowiek musi jakoś odreagować stresy tygodnia, bo inaczej zwariuje. Takie jest życie, co się dziwicie!
dozór wodny
dozór wodny 03.09.2017, 21:20
Jak się napili to nie powinni dzwonić na policję!
pyt
pyt 03.09.2017, 15:49
Gdzie byli rodzice? No pytam się gdzie byli
wnuk
wnuk 03.09.2017, 17:53
jak to gdzie,też nachlani spali w krzakach.
fędkarz
fędkarz 03.09.2017, 15:01
To już się napić na rybkach kurna nie można ?
Wiadomo że rybka lubi pływać !
Kiedyś było lepiej !
mandat
mandat 03.09.2017, 21:21
Przecież wzięli ponton to chyba po pijaku pływali a tego nie wolno!
on
on 03.09.2017, 12:25
wystawic fakture za akcje poszukiwawcza .....zaraz zakonczyly by sie pijackie wypady !!
waszka ptaszka
waszka ptaszka 03.09.2017, 21:12
a co na nie mozna sie napic na rybach?za co rachunek?
miś
miś 03.09.2017, 10:55
Każdy wędkarz to pijak a kazdy pijak to wędkarz....
Józik
Józik 03.09.2017, 10:54
Czy to takie dziwne? Tu jest Polska,tu się pije!!!
Przypominam też że te pijaki,katoliki całą gębą w miesiącu sierpniu byli trzezwi jak niemowlęta bo tak apelował Episkopat natomiast teraz mamy wrzesień więc ile można nie chlać,człowiek nie kaktus-chlać musi,prawda?
ana
ana 03.09.2017, 09:52
Obciążyć ich kosztami akcji...może to będzie nauczka dla innych nieodpowiedzialnych wędkarzy
waszkaptaszka
waszkaptaszka 03.09.2017, 21:09
za co niby obciazyc co na rybach nie mozna sie napic nikt nie kazal siebie szukac glabie
Piotr
Piotr 03.09.2017, 07:20
A wystarczy, że teraz dostaną rachunek za całą akcje i wyleczą się z ryb na długo
waszka ptaszka
waszka ptaszka 03.09.2017, 21:10
za co rachunek?poszukiwanie nic nie zglaszali poprostu sobie spali
norweg
norweg 03.09.2017, 01:30
Wędkarz telefonuje do kolegi:
- Wpadnij do mnie jutro rano, pojedziemy na ryby.
- Ale ja nie potrafię łowić! - odpowiada ten drugi.
- Co w tym trudnego? Nalewasz i pijesz.
firletka
firletka 03.09.2017, 01:23
Szok!
zzz
zzz 03.09.2017, 08:46
oj tak szok, ojej,chyba nie będę mógł spać,straszne dwóch wędkarzy się upiło, SZOK!
lupek
lupek 03.09.2017, 20:21
A przez tych pijaków kilkadziesięciu strażaków i policjantów nie mogło spać!
waszka ptaszka
waszka ptaszka 03.09.2017, 21:11
nie kazali siebie szukac wyspali by sie i po klopocie

Pozostałe