Łużycka częściowo zamknięta. Uwaga! Pas ruchu na poboczu!

  • 04.09.2017, 00:25
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Łużycka częściowo zamknięta. Uwaga! Pas ruchu na poboczu!
Od dzisiaj, 4 września do 8 września 2017 r. zostanie częściowo zamknięta jezdnia drogi krajowej - ul. Łużycka przed rozjazdem w Gryfinie w kierunku Chojny. Na poboczu zostanie ułożony tymczasowy pas ruchu.

Wprowadzony będzie ruch wahadłowy dla pojazdów samochodowych.

To kolejne utrudnienie na ul. Łużyckiej. Na okres od 24 sierpnia do 8 września dojazd do elektrowni Dolna Odra ulicą Łużycką (za rozwidleniem) także został zamknięty. Objazd możliwy jest przez miejscowość Pniewo, przejazdem kolejowym.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra informuje, że do 8 września będą prowadzone prace polegające na połączeniu nowej magistrali ciepłowniczej do istniejącego ciepłociągu. Rejon robót jest zlokalizowany przy rozwidleniu ulicy Łużyckiej w kierunku Elektrowni Dolna Odra i drogi krajowej DK31 w kierunku Chojny (przy wiadukcie).

 

Zmiany w ruchu zapowiadaliśmy wcześniej tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24585,luzycka-czesciowo-zamknieta-ruch-wahadlowy-i-objaz

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (124)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

"nie moja kompetencja"
"nie moja kompetencja" 05.09.2017, 22:22
A jak coś nie wyjdzie "nie moja kompetencja". A jak coś wyjdzie - "tylko dzięki nam"!
Ech, gminne czerepachy - to dobre określenie, ale bardziej z pierwszych części "Rancza".
fanka "Rancza"
fanka "Rancza" 05.09.2017, 22:43
Tak, Czerepach z "Rancza" był perfidny i wredny, potem przy Lodzi trochę (z naciskiem na trochę) stał się lepszy...
Czyli szukajcie Lodzi ludzie:)
Pamiętliwy
Pamiętliwy 06.09.2017, 01:12
Ale przecież już tych wrednych, perfidnych i niekompetentnych złodziei POgoniliśmy po trzech beznadziejnych kadencjach. PO co to im znowu wypominać?
Koniec
Koniec 05.09.2017, 20:42
O co wy się tu przekamarzacie ? Dziękujemy burmistrzowi za to że przyczynił się do tylu inwestycji drogowych o jakich nasza gmina nie marzyła. I wszystko w tym temacie. A wylewanie pomyj nic tu nie wskóra Panie "do czerepacha" Dobrej nocy.
urna wyborcza
urna wyborcza 05.09.2017, 23:38
Oj, nie bój się, podziękujemy burmistrzowi, już niedługo. Ciekawe tylko czy bliżej kampanii zarządcy dróg powiatowych i krajowych potwierdzą, że nic by nie zrobili bez światłych wskazówek cesarskich...

Koniec Dzisiaj, 20:42 O co wy się tu przekamarzacie ? Dziękujemy burmistrzowi za to że przyczynił się
tekst
tekst 05.09.2017, 21:51
Nie rozśmieszaj!
care4;)
care4;) 05.09.2017, 20:47
Wypisz wymaluj - napoleon! "zadekretował" że jest świetnie, że nikt nie ma za co narzekać i wszyscy kochają władze gminy! I jeszcze zadekretował koniec dyskusji!
A potem poszedł spać - co za "potwornie ciężka praca", chi, chi...
Marco
Marco 05.09.2017, 20:50
Wiesz co ja ci napisze ? SPADAJ!!!
wójcina
wójcina 05.09.2017, 22:16
... no i pośnie, znowu!
Marco
Marco 05.09.2017, 19:14
do czerepacha:) Dzisiaj, 18:49
Masz jakieś problemy ?? Ze zrozumieniem to wal.
wal?
wal? 05.09.2017, 19:29
A co, "bolesia" naślesz, jak w weekend przy artykule "Zakorkowane Gryfino"?
Marco
Marco 05.09.2017, 19:33
:))) słaby jesteś i nie wdawaj się ze mną w dyskusję.
grozisz?
grozisz? 05.09.2017, 19:50
Nie strasz, nie strasz, bo...
Co, może jak „boleś” pojedziesz tekstem z pogróżkami? Internauta nie redaktor, póki co nie tak łatwo namierzyć! A może też zagrozisz, że „przyjdziesz”?

TW Boleś W. 2.09.2017, 16:21

Redaktorku Kordylasiński , robisz z nas obywateli DURNI tej gminy, napisz prawdę o patologii KODowskiej i nic nie robieniu przez co najmniej 8 lat rządów PO I PSLu .Braw Mietek Brawo Burmistrz Mieczysław !!!!
A Słuchaj No Kuta...fonie z tym robotem . Ja naprawdę odwiedzę to twoją KODowską redakcje i POrozmawiamy . !!!!!

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Marco
Marco 05.09.2017, 19:59
grozisz? A u ciebie w domu wszyscy zdrowi??
przesada
przesada 05.09.2017, 22:17
Czyżbyś chciał, żeby się to zmieniło? Uważaj z tymi groźbami. Jedno to grożenie internaucie, drugie, to jego rodzinie!
Marco
Marco 05.09.2017, 18:12
Przeczytałem wasze komentarze i tak się zastanawiam do kompanii jeszcze trochę czasu zostało a wam się już w głowie poprzestawiało.
Co tu wypisujecie ? Specjaliści branży drogowej i innych branży. Co jeden to lepszy fachowiec. Ale żaden z was nawet nie wspomniał o użytkowniku drogi o wykonawcy. Może te pytania powinny być do nich skierowane nie uważacie ? Bo tak naprawdę to was to nie interesuje tylko szukacie tematu jak dowalić burmistrzowi. A ja będę bronił burmistrza bo to dzięki jego działaniom będziemy mieć nowe piękne drogi. Utrudnienia znikną wraz z zakończeniem robót i nikt o nich nie będzie już pamiętał. Cyt.miałem pomysł na....." Miał pomysł i te pomysły realizuje ku waszemu niezadowoleniu i życzę mu powodzenia w ich realizacji a dzięki temu tacy jak wy mają co z zazdrości pisać a ja mam się z czego pośmiać ubaw po pachy ;))
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 18:49
Toś się wysilił "czerepachu"! W jednym zdaniu zrzucić odpowiedzialność za bajzel na wykonawców i inwestorów i jednocześnie pochwalić burmistrza za drogi, które powstają dzięki innym?
Polo
Polo 05.09.2017, 19:08
do czerepacha: nie kłam!!!
Drogi powstają dzięki zaangażowaniu i porozumieniu wielu instytucji. To dobra współpraca, poprawne stosunki i zaangażowanie obecnych władz spowodowały, że gmina Gryfino postrzegana jest jako dobry partner do rozmów i współpracy. I nie zapominaj, że gmina również współfinansuje wiele zadań drogowych, bo taką mają politykę inwestycyjną, bo drogi, bez względu czy gminne, powiatowe, czy krajowe służą naszym mieszkańcom.
hojne pany:)
hojne pany:) 05.09.2017, 19:31
Che, che – tak dobrze jest postrzegana, że żadne firmy nie chcą się zgłaszać na przetargi. A co dopłacania do remontów innym zarządcom, to kiedy zaczną dopłacać spółdzielniom do remontów bloków? Albo przynajmniej chodników? Też „służą mieszkańcom”?
oszczędne pany
oszczędne pany 05.09.2017, 19:51
hojne pany: oczywiście, że przestały być niezwykle intratne zlecenia, czy zamówienia gminne. Nareszcie zamówienia wykonywane są solidnie, z poszanowaniem publicznej pieniędzy. Skończyły się "złote czasy" robót dodatkowych, czasami przewyższających wartość zamówień podstawowych. Ale przecież znajdują się w końcu, solidni wykonawcy i roboty są wykonywane. Tak powinno być, gospodarne wydatkowanie publicznych środków, dość kolesiostwa i firm, które wygrywały przetargi zaniżając ceny, a potem nadrabiali sobie robotami dodatkowymi.
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 20:10
czerepach, co za wodolejstwo! Jakby znajome;)
Wszystkie firmy, które się nie zgłosiły to są "nieuczciwe"? Każda, która pracowała poprzednio to "kolesiostwo" i przekręty? Opanuj się! Nikt nie chce z wami współpracować! No chyba że robicie milionowe interesy - wtedy się jeszcze opłaca! Na niższe przetargi nie zgłasza się żaden ryzykant, bo wszystkich uwazacie za zdrajców!
Marco
Marco 05.09.2017, 20:31
Udajesz mądrale a jesteś pusty jak pustak.
?
? 05.09.2017, 22:18
Historyk prądu?
oszczędne pany
oszczędne pany 05.09.2017, 20:25
Widać, że nie rozumiesz procesu inwestycyjnego i nie znasz ustawy o zamówieniach publicznych, dlatego trudno się z tobą dyskutuje. Źle też interpretujesz mój wpis. Zamówienia przygotowywane są właśnie tak, aby wykluczyć nieuczciwych wykonawców, którzy na przetargach schodzili z ceną poniżej progu opłacalności, a potem nadrabiali sobie robotami dodatkowymi czy niemożliwymi do przewidzenia, aby wyjść na swoje. Teraz projekty inwestorskie przygotowywane są realnie, nie ma możliwości zarobienia ponad miarę, nie przewiduje się też robót dodatkowych i dlatego nie jest to już tak intratne. Nie wkładaj w moje usta słów które nie zostały napisane.
wszyscy wokół to zdrajcy?
wszyscy wokół to zdrajcy? 05.09.2017, 22:47
Czyli to, że się firmy nie chcą zgłaszać na gminne przetargi to wina firm, bo same nieuczciwe? Wszyscy wokół to zdrajcy, złodzieje, oszuści, spiskowcy? Paranoja jakaś!

oszczędne pany Dzisiaj, 20:25
Marco
Marco 05.09.2017, 19:56
Ale hojne pany tego nie pojmuje to nie na jego umysł biedaka on tu ma inne zadanie do wykonania takie jakie mu kazali ;)))
Marco
Marco 05.09.2017, 19:03
Jakbyś miał trochę w tej łepetynie poukładane to byś wiedział że bez skutecznych działań ze strony burmistrza mógłbyś sobie o tych drogach tylko pomarzyć.
hojne pany:)
hojne pany:) 05.09.2017, 19:32
Trudno to nazwać gospodarnością, tym bardziej, jeśli brakuje na drogi gminne a w druga stronę ten „altruizm” innych zarządców dróg nie działa?
:))
:)) 05.09.2017, 19:56
Pewnie, że lepiej finansować tylko swoje drogi, ale taką politykę mieliśmy za poprzednika i żadna droga nie została zrobiona. Czasami warto dać trochę, współfinansować w niewielkim wymiarze i zyskać dzięki temu dużo :))
!
! 05.09.2017, 22:19
Trzeba być durniem, który w ogóle po mieście nie chodzi, żeby coś takiego napisać!

:)) Dzisiaj, 19:56 Pewnie, że lepiej finansować tylko swoje drogi, ale taką politykę mieliśmy za poprzednika i żadna droga nie została zrobiona.
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 19:10
To jak burmistrzowi trzeba zawdzięczać remonty dróg powiatowych i „rządowych” to nie mógł zadbać o jakąkolwiek koordynację? Przecież to „drobiazg” wobec „załatwiania”? Swoją drogą, ciekawe, co konkretnie zrobili ci geniusze? Łapówkę dali? Z czyich pieniędzy? Bo zdaje się czasy „załatwiania” się skończyły?
Marco
Marco 05.09.2017, 19:35
Uważaj facet bo brniesz nie w ta uliczkę.
grozisz?
grozisz? 05.09.2017, 19:52
Dlaczego? Przecież tłumaczysz, że gmina sponsoruje powiat i rząd? To nie jest działanie dziwne? Zazwyczaj to większy wspomaga mniejszego, a nie odwrotnie? Bardzo trafna uwaga! Korupcja to może za duże słowo, ale niegospodarność i owszem – powiat do gminnych dróg i chodników się dokłada? No właśnie – ma swoje do roboty!
:))
:)) 05.09.2017, 20:03
grozisz?; żadna korupcja, czy niegospodarność, wszystko zgodnie z prawem:))
Nareszcie w partnerstwie robi się zadania, które służą mieszkańcom. Mało tego przy aplikowaniu o środki zewnętrzne dostaje się za to dodatkowe punkty w ocenie projektu :))
Marco
Marco 05.09.2017, 20:05
:)) nie tłumacz mu bo to nie jego poziom.
:))
:)) 05.09.2017, 19:27
do czerepacha: :))

"To jak burmistrzowi trzeba zawdzięczać remonty dróg powiatowych i „rządowych”

Drogi w Polsce dzielą się na krajowe, wojewódzkie, powiatowe i gminne.

"Swoją drogą, ciekawe, co konkretnie zrobili ci geniusze? Łapówkę dali? Z czyich pieniędzy? Bo zdaje się czasy „załatwiania” się skończyły?"

Nie będę tłumaczyć na czym polega: współpraca, porozumienia, negocjacje, czy współfinansowanie, bo to chyba zbyt trudne dla Ciebie :))
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 20:06
Czerepach przestań się mądrzyć – nie widzisz cudzysłowu przy „rządowych”? Coś to zmienia w treści? Ile gminę kosztowało „załatwienie” inwestycji „rządowych” (!) i powiatowych? Każda gmina tak robi?
Więc przestań pouczać, tylko weź się wytłumacz z totalnego bajzlu i braku koordynacji remontów w mieście!
:))
:)) 05.09.2017, 20:43
do czerepacha: Nikt się nie mądrzy :))
To oczywiste prawdy.
A informacje zbieraj sobie sam, ja nie muszę cię edukować :))
Marco
Marco 05.09.2017, 20:16
Tobie mają się tłumaczyć? A wiesz kto jest zarządcą drogi ? I jak myślisz czyj to jest obowiązek? Wiesz doskonale czyj i nie zadawań głupich pytań bo się tylko ośmieszasz i jeszcze kto ty????? Ale to twoja specjalność.
Marco
Marco 05.09.2017, 18:39
nie wspomniał o użytkowniku drogi o wykonawcy.
Małe sprostowanie ZARZĄDCY DROGI O WYKONAWCY.
Polo
Polo 05.09.2017, 18:30
Dobrze napisałeś Marco. Przeciwnicy dwoją się i troją jak sukcesy władzy pomniejszyć i obśmiać. Prawda jest taka, że w niebywałym tempie poprawia się infrastruktura drogowa. To co przez wiele lat było zaniedbywane jest teraz odbudowywane. Jak się remontuje, zawsze jest trochę uciążliwości, ale mam nadzieje, że mieszkańcy rozumieją to. To wszystko po to aby bezpiecznie można było poruszać się po naszych drogach.
kabaret
kabaret 05.09.2017, 21:48
Ta władza sama się obśmiewa.
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 18:50
Że też we własnym domu nie robisz sobie takiego bajzla przy remoncie, tylko planujesz, żeby normalnie żyć!
:))
:)) 05.09.2017, 18:58
do czerepacha: ależ oczywiście, że w domu, jeśli robisz remont kapitalny, to jest ciężko, czasami wręcz nie ma możliwości mieszkać, i wtedy szukasz sobie innego lokum na czas remontu. Ty chyba nigdy porządnego remontu w domu nie robiłeś :))
hojne pany:)
hojne pany:) 05.09.2017, 19:34
Tylko czerepachu, mieszkańcy NIE MAJĄ CHAŁUPY ZA MIASTEM i się wyprowadzić nie mogą! I dobrze byłoby to wreszcie zauważyć, że wy widzicie nową drogę w przyszłości a nie widzicie codziennej męki ludzi!
:))
:)) 05.09.2017, 20:35
hojne pany: mieszkańcy gminy to ci z mieszkaniami w blokach i ci "z chałupami za miastem" :)) Jeszcze raz powtórzę, jeśli inwestuje się w poważne remonty, trzeba liczyć się z niedogodnościami z nich wynikającymi. Taka prawda, nic nie pomogą twoje uwagi. Mieszkańcy gminy oczekiwali poprawy infrastruktury drogowej, wynajęta władza je realizuje :))
do czerepacha:)
do czerepacha:) 05.09.2017, 19:12
Jak kogoś nie obchodzi ani los lokatorów, ani sąsiadów, to wali w ściany całą dobę i rozwala całe mieszkanie. Normalny, jak ma robić remont z rodziną w mieszkaniu, to myśli, jak najmniej utrudnić życie!
I to jest różnica, której nie zrozumie ktoś, kogo nie obchodzi los mieszkańców!
hojne pany:)
hojne pany:) 05.09.2017, 19:35
Dobry przykład! Trzeba myśleć o tym, że to nie autostrada w środku pola, tylko ulice w centrum miasta! A przez durny brak organizacji ludzie żyją i MUSZĄ żyć na placu budowy!
Marco
Marco 05.09.2017, 19:47
Weź przyjmij jeden nick facet i nie nabijaj sztucznej frekwencji :))
jeden nick:)
jeden nick:) 05.09.2017, 20:12
a ty ile masz nicków? Ale proszę - mówisz i masz:):):)

Marco Dzisiaj, 19:47 Weź przyjmij jeden nick facet i nie nabijaj sztucznej frekwencji :))
Niekażdy może do pracy przychodzić na 11.00 i kończyć ją o 13.00
Niekażdy może do pracy przychodzić na 11.00 i kończyć ją o 13.00 05.09.2017, 01:34
Może zrobić objazd za torami - Słoneczną i dalej do stolarni. Burmistrz widział taką możliwość i robił objazd próbny jak był przewodniczącym rady. Miler pisał o tym w swojej gazecie przed wyborami. Teraz mogą to wdrożyć.
miałem "pomysł na..."
miałem "pomysł na..." 05.09.2017, 11:29
Póki nie wygrali wyborów mieli mnóstwo "pomysłów na..." - głównie jak dokopać urzędującemu Burmistrzowi. Jak wygrali - nie potrafią nawet koordynować działań innych, nie mówiąc o samodzielnym robieniu czegokolwiek!
przeczytane
przeczytane 05.09.2017, 09:53
Po wygranych wyborach 7 lat temu śp. Henryk Piłat bardzo delikatnie stwierdził, że pomysł przegranego nie jest dobry. To różnica poziomu kultury Poprzednika i obecnych, którzy obrażaniem, insynuacjami doszli do władzy - a gdy już ją otrzymali, okazało się, że sami nic nie potrafią. Ani lepiej, ani gorzej - po prostu nic!
nostalgia
nostalgia 05.09.2017, 10:31
O tak, te Czerepachy bardzo się starały stworzyć wrażenie, że będą rządzić lepiej. A wystarczy poczytać artykuł sprzed 7 lat, żeby porównać i kulturę osobistą i rzeczowość i zwykłą skromność - cechy, których w ogóle nie posiada obecny "tercet gminny"

http://www.igryfino.pl/wiadomo…
kultura osobista
kultura osobista 05.09.2017, 21:47
W kulturze wypowiedzi obecna ekipa nie sięga poprzednikowi do pięt!
Komentarz
Komentarz 05.09.2017, 09:27
Niedlugo trzeba bedzie bic poklony za to , ze w ogole pozostawia mozliwosc przejazdu jednym pasem. Brak komunikacji, dialogu ze spoleczenstwem i te lekcewazenie prostej potrzeby jaka jest dojazd do pracy i powrot do rodziny na czas.
przeczytane
przeczytane 05.09.2017, 09:50
Przy artykule "Zakorkowane Gryfino" jest ciekawe rozwiązanie - Czerepachom chodzi o to, żeby podpiąć się pod cudzą inwestycję. Gdyby nie było bajzlu ze strony gminy, to nikt by nie był wdzięczny losowi, że się remonty skończyły...
zegar
zegar 05.09.2017, 00:42
Władcy przyjeżdżają do UMiG na 9 czy 10 to wtedy korków nie ma.
absencja
absencja 05.09.2017, 09:53
O ile przyjeżdża....
ws58
ws58 05.09.2017, 00:19
Brak koordynacji jest widoczny gołym okiem i nic tego nie zmieni.A na przekopie drogi do Dolnej Odry naprawdę nic się nie dzieje.Takie rzeczy powinno się załatwić co najwyżej w ciągu dwóch dni.
classic
classic 05.09.2017, 00:22
Ale władzunia woli jeździć na urlopy niż wziąć się za rozwiązanie problemu.
WKURZONY
WKURZONY 05.09.2017, 00:07
Żenua!
nie przywyknę!
nie przywyknę! 04.09.2017, 23:26
To gmina pozwoliła na zakorkowanie KAŻDEJ drogi wyjazdowej z Gryfina! Nie dość, że sami nie potrafią ogarnąć najprostszej rzeczy, to jeszcze nie umieją dogadać się z innymi!
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 04.09.2017, 22:26
Tyle jadu tyle PISiorow. Miod na moje oczy. Panstwo katolicke;) smaruje ten miof na mojej klacie;)
miód z uszu:)
miód z uszu:) 04.09.2017, 22:33
Uważaj, ciepłej wody w mieście nie ma! To burmistrze przyzwolili na taki syf i bajzel, nie mieszaj tu polityki krajowej, cwaniaku!
Xyz
Xyz 05.09.2017, 11:22
On sie nie myje , to takie tyPOwe u swołoczy ze wschodu .
!
! 05.09.2017, 11:25
Nie obrażaj innych, boś sam "swołocz"
Gru
Gru 04.09.2017, 22:40
szczerze i powaznie piszac to byl czas przywyknac;)
nie przywyknę!
nie przywyknę! 04.09.2017, 23:23
Nie każdy ma syndrom sztokholmski względem delfinów.
Nie zamierzam przywyknąć do partactwa obecnej ekipy gminnej! Czego się nie tkną - sp...
pomyłka
pomyłka 04.09.2017, 23:14
Żarty! Ta ekipa tak traktowała poprzednika przez12 lat jego kadencji
zakorkowane miasto
zakorkowane miasto 04.09.2017, 15:52
Spróbujcie teraz przejechać przez miasto! Niemożliwe! Może burmistrz sam spróbuje, jeśli jeszcze nie zwiał z pracy?!
kierowca
kierowca 04.09.2017, 19:03
Naprawdę? Patrz a ja przejechałem niewiarygodne nie?
też kierowca
też kierowca 04.09.2017, 19:10
Patrząc na godzinę wpisu, długo ci zajęło:)

kierowca Dzisiaj, 19:03 Naprawdę? Patrz a ja przejechałem niewiarygodne nie?
maciuś wykopany z PO
maciuś wykopany z PO 04.09.2017, 12:02
Jestę idjotom z POważaniem na igryfino , nikt mnie nie lóbi
Pawcio najarany?
Pawcio najarany? 04.09.2017, 16:13
Pawcio najarany?
4 litery
4 litery 04.09.2017, 14:11
Tak, mają cię w poważaniu....
Oliwier
Oliwier 04.09.2017, 10:19
Zamiast się cieszyć, że wreszcie nasze miasto doczekało się, tak doczekało się inwestycji drogowych to narzekacze ruszyli do ataku a jeszcze tak niedawno narzekali, że drogi dziurawe, że się nic nie robi itd.
Weście się wreszcie określcie o co wam tak naprawdę chodzi. Taki geniusz pisze władzo nieudaczna ? Ty się ciesz że taka władza jest, bo właśnie dzięki tej władzy nasze miasto nabiera blasku.Kampania ruszyła pełna parą tylko znajdźcie sobie inny temat bo ten jest niestety ale nietrafiony. Dziękujemy za nowe drogi takie działania się chwali.
ekonom
ekonom 04.09.2017, 16:14
Władza nieudaczna, bo nie potrafi ogarnąć koordynacji! A ty masz mentalność chłopa pańszczyźnianego, że sie cieszysz ochłapem z pańskiej łaski!
Urzędnicy łaski nie robią, że cokolwiek się dzieje! Ma być dobrze zrobione!
ekonomista
ekonomista 04.09.2017, 18:59
Nie pluj się gościu i nie wal w tych urzędników bo ci ciśnienie za bardzo skoczy. Są roboty drogowe i trzeba przeboleć jeszcze z tego powodu nikt..s....... nie dostał ;)
pluj:)
pluj:) 04.09.2017, 19:12
No wypisz wymaluj chłop pańszczyźniany - jaśnie pan mu drogę robi z łaski, więc nie wybrzydza!
Dobrze ekonom napisał - niektórzy mają taką mentalność że jak im przed domem władza wysypie przyczepę łajna, to się będą cieszyć, że swojski aromat i nawóz za darmo...
ekonomista
ekonomista 04.09.2017, 20:49
widać z ekonomem jesteście na jednym poziomie czyli niskim :))
obiektywnie
obiektywnie 04.09.2017, 21:28
Lepszy niski poziom niż zero.
prawda
prawda 04.09.2017, 22:25
Dla niektórych poziom zero to bardzo wysoko - szkoda, że pseudoekonomista ma tylko tyle do powiedzenia...
gracz
gracz 04.09.2017, 14:12
Urzędniku zrozum wreszcie, że tu nie chodzi o to, że zostanie zrobione, ale o bałagan, którego nie ogarniacie, a powinniście!
Oliwier
Oliwier 04.09.2017, 14:40
Tej gościu jak już tak to nie urzędniku. Co ty myślisz że na tym forum oprócz ciebie sami urzędnicy piszą?
To gratuluję wyobraźni :))
mieszkaniec
mieszkaniec 04.09.2017, 15:51
Może nie jesteś urzędnikiem, ale zachowujesz się jakbyś nim był. Nie rozumiesz, że nie mamy pretensji o inwestycje, tylko o brak koordynacji i przede wszystkim rzetelnej informacji dla mieszkańców.
ekonom
ekonom 04.09.2017, 16:15
Ale władza strasznie się obraża, jak jej wytykają nieudaczność! Oni uważają, że mamy sikać po piętach z radości, że w ogóle coś robią!
ekonomista
ekonomista 04.09.2017, 19:01
Ja widzę że to ty zaraz w pory nasikasz a może już nasikałeś :)))
pluj:)
pluj:) 04.09.2017, 19:13
Ty jesteś ekonomista czy historyk prądu?:)
Bo twoje komentarze są dość specyficzne...
obstawiam
obstawiam 04.09.2017, 21:31
Obstawiam, że historyk prądu
prawda
prawda 04.09.2017, 22:26
Historyk prądu - dobre! I jeszcze sobie jeździ do pracy na którą chce...
łowca niedojd
łowca niedojd 04.09.2017, 09:16
Władzo nasza nieudaczna! Gdzie jest informacja dla mieszkańców? Gdzie są informacje o koordynacji prac i uzgodnieniach z innymi podmiotami prowadzącymi inwestycje? Macie czas, nic nie robicie, więc ruszcie swe tyłki w teren i zobaczcie co się dzieje w mieście. Nie mam pretensji o inwestycje drogowe. Cieszę się że inni coś robią. Wkurza mnie lenistwo i niekompetencja naszego magistratu.
POJECHANY
POJECHANY 04.09.2017, 08:44
D Z I E K U J E M Y N A S Z Y M W Ł A D Z O M !!!
bareizm
bareizm 04.09.2017, 09:01
I korzystając z okazji, bo awaria też jest w końcu okazją... jestem wesoły tomek mam na przedmieściu domek, w nim wodę światło gaz
Nie bój - wyłączą ci...
Wq****
Wq**** 04.09.2017, 07:24
Mieszkancy z pewnoscia zadowoleni. I jak tu zaplanowac dojazd do pracy polaczony z podrzuceniem dziecka do szkoly? To juz kretyniada z planowaniem a raczej jego brakiem!
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 04.09.2017, 07:29
Dzidzia jak bedzie kilkanascie minut wczesniej w szkole to pewnie umrze z przemeczenia. Nie robcie dramatow zyciowych tam gdzie ich niema.
sikaczu
sikaczu 04.09.2017, 08:18
Durniu - jakby po ciebie albo po twoją matkę karetka przyjechała "kilkanaście minut później" - to też powiesz, że to "robienie dramatów, tam, gdzie ich nie ma"?
Bajzel totalny - wszystkie drogi wyjazdowe z miasta zablokowane!
Część jeszcze ratuje droga przez Niemcy.
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 04.09.2017, 09:33
Rozmowa dotyczyla dowozu dziecka do szkoly. Ale idac tym tokiem rozumowania mozna przytoczyc argument ze gdyby nas niemcy najechali to wojsko tez byloby spoznoone z powodu przekladania cieplociagu w gryfinie. I wypraszam sobie takue obrazanie mojej osoby.
linka
linka 04.09.2017, 09:53
Poczytaj sobie inne swoje wpisy, to potem będziesz sobie wypraszał! Szczególnie z Wełtynia!
Dobrze cię podsumowali - a twój argument pokazuje sposób myślenia - to faktycznie zrobili twierdzę z Gryfina, z której nikt nie wyjedzie i nikt nie wjedzie?
To kiedy podnosicie most?
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 04.09.2017, 10:13
Swoja droga linka zawsze spoko. Zaraz pewnie ryk durni sie podniesie;)
120 dB
120 dB 04.09.2017, 21:45
Czego oczekujecie od tego psiego wytryska pikacza ***za , którego zapomnieli w szambie za mlodu utopic. Był, jest i będzie głupszy niż wszytkie ustawy razem wzięte przewidują.
MaczuPikaczu
MaczuPikaczu 04.09.2017, 09:59
Chociaz durniu jakis mam...
wykrywacz ubekó
wykrywacz ubekó 04.09.2017, 10:18
MaczyuPikaczu, sam jestes durniem z biblioteki!
bibliotekarz
bibliotekarz 04.09.2017, 21:33
Jakubek kontraatakuje?
Bb
Bb 04.09.2017, 06:46
Burdel c.d.n .
To jakas żenada w tym Gryfinie !!!
Gru
Gru 04.09.2017, 07:27
Nie robia nic - zle. Robia - zle. Ludzie opanujcie sie. Kuedy maja to zrobic? A wyjechac z domu 15 minut wczesniej przez miesiac czasu to juz taka wielka tragedia? Robicie dramaty jakby zycie mialo sie skonczyc. Niektorzy to chyba zadaja aby wykonawca helikopter podstawial bo chwile w korku musza spedzic...
Gryf
Gryf 04.09.2017, 10:49
Ale [email protected] !!!
jj
jj 04.09.2017, 10:23
owszem robić powinni, tylko co za imbecyl koordynuje tymi pracami ? Czy wszystkie muszą się zbiegać w jednym momencie ?
kierowca
kierowca 04.09.2017, 09:05
15 minut dłużej? Z Pniewa do Szczecina?
Oprócz Łużckiej jeszcze trzeba doliczyć Daleszewo...
Gru Dzisiaj, 07:27 A wyjechac z domu 15 minut wczesniej przez miesiac czasu to juz taka wielka tragedia?
Gru
Gru 04.09.2017, 09:36
Dojezdzam codziennie i uwierz mi ze nie spozniam sie do pracy. Wiec nie gadaj ze jakas tragedia sie dzieje.
mongoł
mongoł 04.09.2017, 21:34
Jak się jeździ na 9-tą, to już korki mniejsze
:)
:) 04.09.2017, 09:54
Nie każdy ma nienormowany czas pracy, że jak przyjedzie, tak zacznie pracę:)
Gru
Gru 04.09.2017, 10:00
A skad takie wnioski?
?
? 04.09.2017, 08:20
Wszystkie drogi wyjazdowe z miasta zablokowane z korkami - to dla ciebie nic?
Szufla
Szufla 04.09.2017, 07:40
Ty Gru weź łopate i dymaj im pomagać !!
Gru
Gru 04.09.2017, 07:42
Kazdy ma swoja prace i ja sie nikomu nie wpier....m. Tobie tez to radze. Robmy swoje i bedzie dobrze;)
filozof
filozof 04.09.2017, 08:34
Na tym polega urzędasie koordynacja, żeby nie sikać z radości, że "coś" SWOJEGO robią, tylko tak organizować, żeby robili DOBRZE!
rózga
rózga 04.09.2017, 08:23
Gru jesli tak uważasz, to rób swoje i nie udawaj mędrca. nikt nie narzeka na to, że robią,tylko jak robią. Całe miasto rozkopane,a można było sukcesywnie !! Mieli na to trzy lata.Wiesz co to znaczy ? czy wyjaśnić ??
Gru
Gru 04.09.2017, 09:38
Robiac sukcesywnie mielibysmy dyskusje ze co chila przez trzy lata gdzies ryja i ze moznabylo to zrobic raz i miec z glowy.
gruchot:)
gruchot:) 04.09.2017, 09:56
ALE OBUDŹ SIĘ - TAK WŁAŚNIE JEST!
W zeszłym roku kopali Pomorską i 9 maja i Armii Krajowej - w tym też!
O Łużyckiej nie wspomnę - ale znowu całą na raz, zamiast etapami!

Gru Dzisiaj, 09:38 Robiac sukcesywnie mielibysmy dyskusje ze co chila przez trzy lata gdzies ryja i ze moznabylo to zrobic raz i miec z glowy.
Gru
Gru 04.09.2017, 10:06
Odwolujesz sie do tego co skomentowalem pietro wyzej.
Czyli robia etapami cale gryfino. Ale duzymi etapami.
etap
etap 04.09.2017, 16:20
Żadnej koordynacji i żadnego planowania! I żadnego myślenia o tym, żeby mieszkańcom ulżyć w codziennym życiu! Uważają, że rozryją całe miasto a mieszkańcy mają być wdzięczni!
róbmy dobrze - a nie "swoje"
róbmy dobrze - a nie "swoje" 04.09.2017, 08:21
Jakbyś najął kogoś do malowania własnego mieszkania pozwoliłbyś, żeby trochę w każdym pokoju pobałaganił, czy kazałbyś zrobić jeden pokój a dobrze?
etap
etap 04.09.2017, 16:21
Dobry przykład z tym malowaniem pokoju w mieszkaniu! A urzędasy zachowują się, jakby w mieście nikt nie mieszkał!

Pozostałe