Leżał na środku drogi w kałuży krwi

  • 05.09.2017, 22:07 (aktualizacja 07.09.2017, 23:09)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Leżał na środku drogi w kałuży krwi Policja
-Czy macie Państwo jakieś informacje na temat śmiertelnego potrącenia mężczyzny w dniu wczorajszym pomiędzy Dłużyną a Baniami ? Ponoć kierowca autobusu zauważył człowieka w kałuży krwi - napisała do nas czytelniczka. Natychmiast po otrzymaniu tej wiadomości skontaktowaliśmy się z rzecznikiem komendanta powiatowego policji w Gryfinie.

-Wczoraj, 4 września 2017 r. o godz. 4 nad ranem kierowca autobusu PKS podczas wykonywania swojego pierwszego kursu zobaczył rannego mężczyznę leżącego na środku drogi. Wezwał karetkę pogotowia i powiadomił policję. Okazuje się, że owym mężczyzną jest mieszkaniec Bań. Z obrażeniami potylicy przewieziono go do szpitala w Szczecinie. Stan tego starszego pana jest ciężki - informuje portal igryfino oficer prasowy asp. szt. Grzegorz Klimek.

Mężczyzna musiał na drodze leżeć dość długo, bo jego organizm był znacznie wychłodzony.

Policja ustala okoliczności zdarzenia. Sprawa jest dość tajemnicza, ponieważ obrażenia, jakich doznał mieszkaniec Bań nie wskazują, żeby doszło do wypadku komunikacyjnego.

 

 

Pod tym linkiem opublikowaliśmy relację kierowcy autobusu. To Rafał Stańko uratował życie mężczyźnie leżącemu na drodze. Wypowiedź kierowcy specjalnie dla igryfino tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24816,lezal-na-drodze-we-krwi-autobus-zatrzymalem-w-osta

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pasazer
Pasazer 07.09.2017, 22:44
To kierowca autobusu go potracił !!!!!!!!
Artur
Artur 07.09.2017, 22:56
Puknij się! On mu uratował życie. Na igryfino napisali tutaj http://www.igryfino.pl/wiadomo…
Piotr
Piotr 07.09.2017, 18:10
Ten który?
Baniak
Baniak 07.09.2017, 08:43
Tak to ten radny
Gość
Gość 06.09.2017, 21:11
Do:juster Pierwsze co to kierowca powiadomił służby i udzielił pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej oraz czekał do czasu przyjazdu służb.
Gość
Gość 06.09.2017, 22:49
Kierowca Pks Rafał Stańko
gryfiniak
gryfiniak 07.09.2017, 00:02
To ten pan radny?
kraska
kraska 06.09.2017, 20:13
Coś wiadomo już wiecej? Czy żyje? jaki jego stan? Takie wyziębienie bywa groźne.
bańka
bańka 06.09.2017, 20:20
Podobno lepiej.
qś
06.09.2017, 11:56
Mógł dostać lusterkiem
juster
juster 06.09.2017, 20:14
To w takim razie kierowca powinien się zatrzymać i udzielić pomocy!
Irena
Irena 06.09.2017, 10:57
Dobrze, że ta noc nie była taka zimna.
Grzechu
Grzechu 06.09.2017, 09:54
Jak to łatwo życie stracić. I to w niewyjaśnionych okolicznościach.
Dnd
Dnd 06.09.2017, 09:11
Popapranców i meneli banda! Cała Gmina zamiast się rozwijać to schodzi na psy... Dobrze, że wino jest gdzie i za co kupić bo stan klęski żywiołowej to by było mało!
Masakra z masakry
Masakra z masakry 06.09.2017, 07:18
Naucz sie czytac ze zrozumieniem *** cioto
Masakra
Masakra 06.09.2017, 06:28
Kto pisze te artykuly? Smiertelnego potracenia a potem ze z obrazeniami potylicy przewieziono do szpitala... To ku... zyje czy nie zyje?
Ona
Ona 06.09.2017, 07:31
Wracamy do podstawówki i uczymy się czytać ze zrozumieniem Miłego dnia
lumech
lumech 06.09.2017, 09:50
Ona ma rację, niektórzy kompromitują się na oczach wszystkich. A teraz po likwidacji gimnazjów to już będzie masakra.
Xxx
Xxx 06.09.2017, 16:05
Teraz to moze sie coś zmieni bo to tym gimnazjum to samo bydło rosło...
enter
enter 06.09.2017, 01:02
Dziwna sprawa...
grabik
grabik 05.09.2017, 23:37
wydaje mi się że potrącenie a sprawca uciekł
Sodoma i Gomora
Sodoma i Gomora 05.09.2017, 23:08
Znaleziono go na srodku drogi - zle! Znaleziono cialo w domu - jeszcze gorzej. Nieznaleziono ciala - totalna masakra.
Bredzisław Zdzisław
Bredzisław Zdzisław 05.09.2017, 23:14
Ale co ty bredzisz?
dog
dog 05.09.2017, 22:49
Aż wierzyć się nie chce!

Pozostałe