Grasują włamywacze! – ostrzega gryfinianka

  • 08.09.2017, 19:45
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Grasują włamywacze! – ostrzega gryfinianka Policja
-Chciałabym Was ostrzec, że w Gryfinie grasują złodzieje i włamują się do mieszkań. Właśnie dzisiaj miałam tę wątpliwą przyjemność. Na szczęście ktoś był w mieszkaniu w tym czasie, więc uchroniło mnie to przed kradzieżą. Proceder występuje najprawdopodobniej najczęściej na Górnym Tarasie. Więc uważajcie!!!! – za pośrednictwem portalu społecznościowym ostrzega przed złodziejami pani Beata.

- Opiszę jak działali. Otóż bardzo długo dzwonili domofonem. Córka, bo to ona była w mieszkaniu, nie odbierała tego domofonu. Ktoś ich jednak wpuścił i „dobrali się” do zamków. Córka ich wystraszyła waląc w drzwi, więc uciekli. Zamek jednak udało im się wyłamać – opowiada na Facebooku pani Beata.

 

 

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

łowca ciot
łowca ciot 09.09.2017, 16:16
czekam na te cioty w swoim mieszkaniu,jak mi wpadną w łapy przysięgam na wszystko że zrobię im taką jesień sredniowiecza ze przez miesiac będą chodzić szeroko oj bardzo szeroko
waszkin
waszkin 09.09.2017, 10:46
zapraszam.piła łancuchowa,maczeta,pies pinczer i rzut z trzeciego pietra z jajcami przywiazanymi do czajnika goracej wody.
Madzia
Madzia 09.09.2017, 11:00
A gdzie ty niby zapraszasz wykolejeńcu?
Jaca
Jaca 09.09.2017, 14:29
Do ciebie swinko
bratek
bratek 09.09.2017, 09:54
Naoglądają się głupich programów,a potem próbują.
widz
widz 09.09.2017, 10:07
Odwrotnie, dzięki programom wiadomo jak postępować i czego się wystrzegać.
bahs
bahs 08.09.2017, 23:51
Kurcze co mam robic bo domofon mi dzwoni wlasnie i mowia ze sa zotworzyami hehe co mam robic otworzyc im hehe jak ktos chce cos odemnie to dzwoni na komorke pierw czy jestem w domu a nie dobija sie domofonem!!!
Kasia
Kasia 08.09.2017, 21:00
Ja ogladalam jak zlodzieje wlamuja sie do samochodow.idealny orogram dla zlodziei. Zenada...
Klara
Klara 08.09.2017, 20:51
Niedawno jedna ze stacji telewizyjnych emitowała program, w którym pokazywano metody działania złodziei i włamywaczy. Program miał na celu ostrzeżenie ludzi aby nie otwierali drzwi każdemu, kto naciśnie dzwonek domofonu, podając się np. za listonosza, przedstawiciela spółdzielni albo rzekomego sąsiada, który zapomniał kluczy. Być może dla niektórych osób tego typu programy mogą być pewną inspiracją...
Z
Z 08.09.2017, 21:23
Problemem nie jest listonosz czy sąsiad tylko za cofanie spółdzielni i brak kamery w demofonie.
dede
dede 09.09.2017, 13:07
kamery powinny być dwie w takim układzie na domofonie przy wejściu do klatki i na domofonie w mieszkaniu - by ktoś nie podglądał bezkarnie terenu pod klatką i wzywał policje za głupie piwo, i kamery z systemem wykrywania oczu by przypadkiem ktoś nie zasłonił kamery w mieszkaniu/ przed klatką:) nie dajmy się zwariować i okamerowywać wszędzie, mam 42 lata ale lubię czasem wypić ze znajomymi piwo pod klatką - jak za starych czasów

Pozostałe