Był ruch, smaczne jedzenie i dużo zabawy. Udana akcja charytatywna dla Beaty Dąbrowskiej [FOTO]

  • 10.09.2017, 13:01 (aktualizacja 11.09.2017, 18:56)
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Był ruch, smaczne jedzenie i dużo zabawy. Udana akcja charytatywna dla… czytelniczka igryfino
-Panią Beatę Dąbrowską znam osobiście. Miałam przyjemność ją poznać, uczyła mnie na studiach. Prowadziła zajęcia z edukacji przyrodniczej i matematycznej na moim roku. Pomyślałam, że warto jej pomóc. To przesympatyczna kobieta – mówi portalowi igryfino Anna Dylewska, opiekunka świetlicy wiejskiej w Krzywinie (gm. Widuchowa), członkini klubu damskiej piłki nożnej ADK SZAFIR Krzywin.

Wczoraj, 9 września 2017 r. na orliku w Krzywinie odbył się dzień sportu połączony z akcją charytatywną dla Beaty Dąbrowskiej, dyrektorki szczecińskiego przedszkola. Dzięki wspaniałym atrakcjom dzień był aktywnie spędzony. Był ruch, smaczne jedzenie i dużo zabawy.

-Bardzo dziękuję Izie Karapulce za zumbę, sołtysowej Jadzi Mazur i całej radzie sołeckiej Krzywin, OSP Krzywin, ADK SZAFIR Krzywin, panom z grupy MotoEkipa z Gryfina, szkole językowej z Chojny (Eli Zielińskiej), Agnieszce Dumańskiej Biznes, świetlicy wiejskiej Widuchowa (Renacie Roman), biegaczom z Trzcińska-Zdroju, Chojny, Morynia, Gryfina, Kasi Głód, Kamili Grzybowskiej za ufundowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz wszystkim darczyńcom - wspaniałym ludziom za pomoc – za pośrednictwem portalu igryfino słowa wdzięczności kieruje organizatorka festynu Anna Dylewska.

Podczas wczorajszego festynu w Krzywinie na leczenie chorej na raka Beaty Dąbrowskiej zebrano 2.848,06 zł i 32 eurocenty.

 

Przedsięwzięcie zapowiadaliśmy tutaj:

http://www.igryfino.pl/wiadomosci/24796,organizuja-impreze-dla-beaty-dabrowskiej

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (59)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pilka
pilka 10.09.2017, 16:58
i widuchowski urban w tle
prof
prof 10.09.2017, 14:20
Brawo Wy!

Pozostałe