Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Anna Glińska wybory do Sejmu - 13.09.2019 - 11.10.2019
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Klinikamedyk 23.07.2019 - 27.01.2020
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Neonet 16-22.09.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019
Grzegorz Napieralski  wybory do Sejmu - 09.09.2019 - 13.10.2019

Studniówka Szlachetnej Paczki

  • 12.09.2017, 22:22
  • igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku
Studniówka Szlachetnej Paczki Krzysztof Janicki
Zostało 100 dni do finału Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Ogłoszono wielką mobilizację! Siłą są wolontariusze! Mobilizowani są do działania ludzie żyjących według wartości. Mobilizowani poprzez angażowanie w wolontariat.

Spotkali się dzisiaj, 12 września 2017 r. w 16 miastach w całej Polsce aby zmobilizować Polaków do zaangażowania w wolontariat. Pokazali, że mają ideały i pomysł na zmianę świata.

Studniówka Szlachetnej Paczki na Pomorzu Zachodnim odbyła się dzisiaj o godz. 16:00 w Szczecinie przy pomniku Bartolomeo Colleoniego. Z gryfińskiej Paczki w studniówce uczestniczyły liderka Małgorzata Pokrzykowska i Magdalena Pieczyńska.

-Nadal poszukujemy wolontariuszy i rodzin – mówią nam gryfińskie wolontariuszki.

SuperW są jak współcześni powstańcy. Dokonują rewolucji w myśleniu: pokazują, że nie trzeba wroga, by się zmobilizować i zorganizować. Zamiast szukać podziałów – lubią ludzi, lubią siebie, wydobywają z siebie i innych to, co najpiękniejsze, w ten sposób starają się czynić świat i ludzi dookoła nas piękniejszymi. I wszystkim od razu jest lepiej :)

Fot. Krzysztof Janicki

igryfino.pl | Dołącz do nas na Facebooku

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

:(
:( 14.09.2017, 18:24
Jakie to dziwne, że w tak szlachetnej akcji uczestniczą tak mało szlachetne osoby:(
biedaku!
biedaku! 14.09.2017, 19:04
A ty w lustrze widzisz szlachetność? Tylko wszystko i wszystkich zohydzić potrafisz? Świat odczułby twój brak?
??
?? 14.09.2017, 19:02
:( A kim ty jesteś,żeby oceniać ludzi o których nic nie wiesz? Co zrobiłeś dobrego ? Też mogę napisać wiele złego o tobie ,choć wcale się nie znamy..miło ci ?? a może to tylko ZAWŚĆ??
Anna Maria
Anna Maria 14.09.2017, 09:27
Tak trzymać Dziewczyny i Chłopaki! Powodzenia!
paczka
paczka 14.09.2017, 16:54
po co tyle agresjii przecież ma być szllachetnie
biedacy!
biedacy! 14.09.2017, 19:05
Niektórzy nieszczęśliwi ludzie po prostu nie mogą ścierpieć dobra i radości wokół siebie. Trudno...
Abc
Abc 14.09.2017, 08:17
Ta pani z prawej ma bardzo mocne parcie na szklo. Najpierw z oslami z po, pozniej olo g., pizza gate, strajk kobiet, teraz szlachetna paczka. O co tu chodzi???
mgła
mgła 14.09.2017, 12:50
Abc .." o co tu chodzi ???" odp Chodzi o to,że głupich nie sieją,oni sami się rodzą, zrób namiastkę tego co robi ta PANI i dopiero wtedy komentuj ,bo wstyd mi za takich ludzi jak TY
cha cha
cha cha 14.09.2017, 08:29
Po prostu jest aktywna, ma poglądy wyraziste, a ty jesteś zwykły zazdrośnik.
Kama
Kama 13.09.2017, 14:48
Brawo Wolontariusze! Warto pomagać! Dobro wraca!
byk
byk 13.09.2017, 00:22
Paczka nie może być szlachetna, najwyżej czyn człowieka, czy człowiek w ogóle.
??
?? 13.09.2017, 18:54
A ta pani po prawej czasem nie była pod sądem pizza afera
tłok
tłok 13.09.2017, 09:26
ale ich dużo,aż tłok się zrobił - masakra
fransua
fransua 13.09.2017, 16:55
ale Ciebie tam nie widać . Wspaniale jest żądać od innych . Sam(a) siedzisz spod tulonym gonem i szczekasz !!!!

Pozostałe